Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:hi:

---------- Post dopisany at 22:59 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ----------

Dobra Panowie:

Najbliższy spot:

19.01.2014

Parking FERIO

Lista:

1. Arkadiush

Jeżeli koło 14 to 2.BlackCool tylko zróbmy to gdzieś indziej nie tylko ferio,ferio,ferio :decayed:

Widać lista dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuga na spota :grin:

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 293,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Lista:

1. Arkadiush

2. Blachu

Pany co jest? Wpisywać się :wink:

Sent from Lumia 920

Opublikowano

Michua4185V - Pozdrowienia dla pewnego Pana na PKN-kach który dzisiaj w koninie koło bazaru o 14:03 prowadził tak pilnie swoje Audi w sedanie,że nie widział kolegi z klubu jadącego wolno z na przeciwka :grin:

Opublikowano
Michua4185V - Pozdrowienia dla pewnego Pana na PKN-kach który dzisiaj w koninie koło bazaru o 14:03 prowadził tak pilnie swoje Audi w sedanie,że nie widział kolegi z klubu jadącego wolno z na przeciwka :grin:

trza było mrugać kolego :naughty: a bo zapotrzony byłem zeby coś na pasy sie nie wbiło :grin:

Opublikowano

Poznałem dopiero z bliska na mruganie to było za późno :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Wczoraj byłem w Poznaniu dosyć że dostałem blokadę koła mandat 100 zł :facepalm: to jeszcze jadać z obornickiego na lechicką na wysokości LOTOSU koleś uderzył mi w tyłek:facepalm:najlepsze w tym że nic mi nie uszkodził ani rysy ani nic:facepalm:wezwałem policję itp a oni Panie ale tu śladu nie widać po zderzeniu:facepalm:

Opublikowano

a chyba że :naughty:

---------- Post dopisany at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany at 20:18 ----------

Wczoraj byłem w Poznaniu dosyć że dostałem blokadę koła mandat 100 zł :facepalm: to jeszcze jadać z obornickiego na lechicką na wysokości LOTOSU koleś uderzył mi w tyłek:facepalm:najlepsze w tym że nic mi nie uszkodził ani rysy ani nic:facepalm:wezwałem policję itp a oni Panie ale tu śladu nie widać po zderzeniu:facepalm:

i co teraz Prezes było trza coś zrobić jakoś kreche :naughty:

na panny pewno ześ jechał i na nie legalu zaparkował :grin:

Opublikowano
  • Autor
Wczoraj byłem w Poznaniu dosyć że dostałem blokadę koła mandat 100 zł :facepalm: to jeszcze jadać z obornickiego na lechicką na wysokości LOTOSU koleś uderzył mi w tyłek:facepalm:najlepsze w tym że nic mi nie uszkodził ani rysy ani nic:facepalm:wezwałem policję itp a oni Panie ale tu śladu nie widać po zderzeniu:facepalm:

i co teraz Prezes było trza coś zrobić jakoś kreche :naughty:

na panny pewno ześ jechał i na nie legalu zaparkował :grin:

Nie wiem dali to dali u niego odpadła dokładka a u mnie nic :facepalm:

Opublikowano
Wczoraj byłem w Poznaniu dosyć że dostałem blokadę koła mandat 100 zł :facepalm: to jeszcze jadać z obornickiego na lechicką na wysokości LOTOSU koleś uderzył mi w tyłek:facepalm:najlepsze w tym że nic mi nie uszkodził ani rysy ani nic:facepalm:wezwałem policję itp a oni Panie ale tu śladu nie widać po zderzeniu:facepalm:

i co teraz Prezes było trza coś zrobić jakoś kreche :naughty:

na panny pewno ześ jechał i na nie legalu zaparkował :grin:

Nie wiem dali to dali u niego odpadła dokładka a u mnie nic :facepalm:

Zderzak chyba masz pancerny ze nic sie nie zrobiło :whistling:

Opublikowano

Arek nie martw się mnie babka omegą pukła jak cofała dość mocno jedynie co poszło w audi to ramka rejestracji a u niej błotnik do wymiany i wgniota+ odpryski :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Wczoraj byłem w Poznaniu dosyć że dostałem blokadę koła mandat 100 zł :facepalm: to jeszcze jadać z obornickiego na lechicką na wysokości LOTOSU koleś uderzył mi w tyłek:facepalm:najlepsze w tym że nic mi nie uszkodził ani rysy ani nic:facepalm:wezwałem policję itp a oni Panie ale tu śladu nie widać po zderzeniu:facepalm:

i co teraz Prezes było trza coś zrobić jakoś kreche :naughty:

na panny pewno ześ jechał i na nie legalu zaparkował :grin:

Nie wiem dali to dali u niego odpadła dokładka a u mnie nic :facepalm:

Zderzak chyba masz pancerny ze nic sie nie zrobiło :whistling:

u mnie nic zero ani rysy ani nic :facepalm:

Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 20:33 ---------- Poprzedni post napisany at 20:32 ----------

Jednak audi to twarde samochody :wink:

Opublikowano
  • Autor
:hi:

---------- Post dopisany at 20:33 ---------- Poprzedni post napisany at 20:32 ----------

Jednak audi to twarde samochody :wink:

Ty w końcu kupiłeś coś ? czy w niedziele PKS przyjeżdżasz? :decayed:

Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 20:33 ---------- Poprzedni post napisany at 20:32 ----------

Jednak audi to twarde samochody :wink:

Ty w końcu kupiłeś coś ? czy w niedziele PKS przyjeżdżasz? :decayed:

:polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 20:37 ---------- Poprzedni post napisany at 20:36 ----------

Arek nie martw się mnie babka omegą pukła jak cofała dość mocno jedynie co poszło w audi to ramka rejestracji a u niej błotnik do wymiany i wgniota+ odpryski :decayed:

To będzie kasa na lapy poliftowe :naughty:

Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 20:33 ---------- Poprzedni post napisany at 20:32 ----------

Jednak audi to twarde samochody :wink:

Ty w końcu kupiłeś coś ? czy w niedziele PKS przyjeżdżasz? :decayed:

:polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 20:37 ---------- Poprzedni post napisany at 20:36 ----------

Arek nie martw się mnie babka omegą pukła jak cofała dość mocno jedynie co poszło w audi to ramka rejestracji a u niej błotnik do wymiany i wgniota+ odpryski :decayed:

To będzie kasa na lapy poliftowe :naughty:

Się okaże niedługo :wink:

Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 20:33 ---------- Poprzedni post napisany at 20:32 ----------

Jednak audi to twarde samochody :wink:

Ty w końcu kupiłeś coś ? czy w niedziele PKS przyjeżdżasz? :decayed:

:polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 20:37 ---------- Poprzedni post napisany at 20:36 ----------

Arek nie martw się mnie babka omegą pukła jak cofała dość mocno jedynie co poszło w audi to ramka rejestracji a u niej błotnik do wymiany i wgniota+ odpryski :decayed:

To będzie kasa na lapy poliftowe :naughty:

Się okaże niedługo :wink:

i może na coś jeszcze zostanie :decayed:

Opublikowano

przyjade z michałem jak coś:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
  • Autor
przyjade z michałem jak coś:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

:co::confused4:

Opublikowano

Tydzień za kostka czekać :kwasny::wallbash:

I dawca też sie znalazł ale 1.8T :facepalm: ehhh czekamy dalej moze coś sie trafi :jerk:

Opublikowano
  • Autor
Tydzień za kostka czekać :kwasny::wallbash:

I dawca też sie znalazł ale 1.8T :facepalm: ehhh czekamy dalej moze coś sie trafi :jerk:

To kostkę zamówiłeś z Bangladeszu ? :facepalm:mówiłem jedź na szrot

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.