Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Tydzień za kostka czekać :kwasny::wallbash:

I dawca też sie znalazł ale 1.8T :facepalm: ehhh czekamy dalej moze coś sie trafi :jerk:

To kostkę zamówiłeś z Bangladeszu ? :facepalm:mówiłem jedź na szrot

no tak bo mam 20 pinową :decayed:

dam mu zarobić niech koleś na mleko ma :naughty:

---------- Post dopisany at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany at 21:05 ----------

AUDI A4 B5 sedan 1.8T (3885033666) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. klubowa ciekawie zderzak wymodzony :)

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 293,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

2,4 V6 albo wsadz tam 2.8 i tez bedzie dobrze latać

:grin:

Opublikowano
  • Autor
no tak bo mam 20 pinową :decayed:

z tego co pamiętam kostkę pod FIS to 16 pinowa:whistling:

Opublikowano

201401121327.jpg

luknij na to Arku :)

Opublikowano

dziwne ja mam 16 pinowa:whistling:może inny typ licznika

ten co mi linka wyslałes wtedy

to go odrazu wziąłem :naughty:

Opublikowano

dziwne ja mam 16 pinowa:whistling:może inny typ licznika

ten co mi linka wyslałes wtedy

to go odrazu wziąłem :naughty:

A nie masz od jakiegos lifta ?

Jak masz dawce 1.8t to bierz i laduj do siebie, pomoge ci zapiac 200KM :)

A ja jestem pod udanych zakupach do audi :)

Opublikowano

Jak masz dawce 1.8t to bierz i laduj do siebie, pomoge ci zapiac 200KM :)

To ja też poproszę te 200KM :grin:

Opublikowano

Troche gratow trzeba zebrac :)

Opublikowano
Troche gratow trzeba zebrac :)

Hehe wiem, wiem. Temat przestudiowałem i generalnie plany jakieś tam na przyszłość są, ale powoli. W 200KM raczej celować nie będę ale może coś koło 180KM. Najpierw muszę ogarnąć LPG bo w chwili obecnej bark zapasu wydajności reduktora więc on idzie na pierwszy ogień. Wtryski jeszcze zobaczymy. Teoretycznie miedzi nie muszę zmieniać. Potem boost dla kontroli, FMIC "dla wyglądu" i będę zastanawiał się nad turbo choć moje do tych mocy powinno styknąć. No i soft.

Opublikowano
Troche gratow trzeba zebrac :)

Hehe wiem, wiem. Temat przestudiowałem i generalnie plany jakieś tam na przyszłość są, ale powoli. W 200KM raczej celować nie będę ale może coś koło 180KM. Najpierw muszę ogarnąć LPG bo w chwili obecnej bark zapasu wydajności reduktora więc on idzie na pierwszy ogień. Wtryski jeszcze zobaczymy. Teoretycznie miedzi nie muszę zmieniać. Potem boost dla kontroli, FMIC "dla wyglądu" i będę zastanawiał się nad turbo choć moje do tych mocy powinno styknąć. No i soft.

Do 180 turbo styknie na spokojnie seryjne potem juz cos lepszego k03s. Reduktor u kumpla ogarnia 170KM a jest nim ac r01 turbo. Zreszta ma taki reduktor u siebie scq. A fimc lepiej miec bo w zime ok ale w lato po miescie nie ogarnia i auto traci moc.

Opublikowano
Troche gratow trzeba zebrac :)

Hehe wiem, wiem. Temat przestudiowałem i generalnie plany jakieś tam na przyszłość są, ale powoli. W 200KM raczej celować nie będę ale może coś koło 180KM. Najpierw muszę ogarnąć LPG bo w chwili obecnej bark zapasu wydajności reduktora więc on idzie na pierwszy ogień. Wtryski jeszcze zobaczymy. Teoretycznie miedzi nie muszę zmieniać. Potem boost dla kontroli, FMIC "dla wyglądu" i będę zastanawiał się nad turbo choć moje do tych mocy powinno styknąć. No i soft.

Do 180 turbo styknie na spokojnie seryjne potem juz cos lepszego k03s. Reduktor u kumpla ogarnia 170KM a jest nim ac r01 turbo. Zreszta ma taki reduktor u siebie scq. A fimc lepiej miec bo w zime ok ale w lato po miescie nie ogarnia i auto traci moc.

Co do reduktora to u mnie siedzi Zavoli N do 150PS. Generalnie ogarniał ale po 70tyś wymagał już czyszczenia bo przy wyższych obrotach przerzucał na PB. Teraz muszę mu chyba podnieść jeszcze trochę ciśnienie bo nie regulowałem go po czyszczeniu a czuć że przy bucie brakuje "pary" :decayed: Jeżdżę po Pozku to jakoś nie mam motywacji żeby do niego usiąść. Ale i tak będę zmieniał na S do 200PS żeby miał zapas.

FMIC to wiem. Znam ból kotła pod maską. Wcześniej jeździłem A80 1,6TD lekko skręconym to wiem co to znaczy utrata mocy w upały. Jak auto postało na 30C upale to zanim trochę go nie przechłodziłem to była masakra.

Opublikowano

Tym bardziej ze jedzisz po mieście to ic wymagany :) u mnie w v6 siedzi kme Gold.

Opublikowano

dziwne ja mam 16 pinowa:whistling:może inny typ licznika

ten co mi linka wyslałes wtedy

to go odrazu wziąłem :naughty:

A nie masz od jakiegos lifta ?

Jak masz dawce 1.8t to bierz i laduj do siebie, pomoge ci zapiac 200KM :)

A ja jestem pod udanych zakupach do audi :)

Szukam v6 :) co za graty prezes kupiłeś pochwal się :)

Opublikowano

Le skóra :) dałem juz info w temacie :)

Opublikowano
Le skóra :) dałem juz info w temacie :)

To gitara:)

I kostka juz jest :decayed: Arku kiedy masz czas czy grafik długi masz :naughty:

---------- Post dopisany at 18:58 ---------- Poprzedni post napisany at 14:57 ----------

Najbliższy spot:

19.01.2014

Parking FERIO

ALE GODZ BRAK :whistling::co:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Ma ktos ze slupcy kabel vag?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Ma ktos ze slupcy kabel vag?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

fatboy500 chyba ma :wink:

Opublikowano

Godzina ok 16?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.