Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A moje auto dzisiaj się ozdrowiło w dziwny magiczny sposób falowanie ustało i normalnie wchodzi na obroty . :grin: Samochód widmo ale jak się zrobi Cieplej to przeczyszczę przepustnicę bo wynająłem sobie garaż :banan:

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 292,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
A moje auto dzisiaj się ozdrowiło w dziwny magiczny sposób falowanie ustało i normalnie wchodzi na obroty . :grin: Samochód widmo ale jak się zrobi Cieplej to przeczyszczę przepustnicę bo wynająłem sobie garaż :banan:

To dobrze złe moce odeszły :grin:

Opublikowano

jedna bramka albo dwie

Opublikowano

Arturek kiedy ta audi bedzie wkoncu :facepalm:

Opublikowano
Pany orjentuje się może ktoś ile jest bramek na a2 z koła do wawy?

Z tego,że kiedyś często jeździłem to napiszę Ci,że z koła masz tylko jedną bramkę w strykowie i płacisz coś koło 8-9 zł do samej warszawy lecisz potem bez bramek :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Pany orjentuje się może ktoś ile jest bramek na a2 z koła do wawy?

dwie od Ciebie bilet i w strykowie opłata

---------- Post dopisany at 21:55 ---------- Poprzedni post napisany at 21:54 ----------

Dobra stronka troszke na swojego PARCHA pozamawiałem wlepów :naughty:

OdjazdoweNaklejki.pl :whistling:

daj dynka jakie chcesz kumpel Ci zrobi ręki na drugi dzień :wink:

Opublikowano
Pany orjentuje się może ktoś ile jest bramek na a2 z koła do wawy?

dwie od Ciebie bilet i w strykowie opłata

---------- Post dopisany at 21:55 ---------- Poprzedni post napisany at 21:54 ----------

Dobra stronka troszke na swojego PARCHA pozamawiałem wlepów :naughty:

OdjazdoweNaklejki.pl :whistling:

daj dynka jakie chcesz kumpel Ci zrobi ręki na drugi dzień :wink:

Ok jak coś upatrze to dam znać Arku :naughty:

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

Powitać no ją od rana mam złe wieści myślałem że przeplywka mi padła okazało się że to nie to teraz czekam za gościem z komputerem bo ja już nie mam sił podejrzewam czujnik położenia wału ale komputer prawdę mi powie. a na razie pozostaje przeprosić starego golfa 2 i do pracy tylko czy zapali :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

a mi łożyska padły na tyle :facepalm:

Opublikowano
a mi łożyska padły na tyle :facepalm:

Sprawdź czy czasem nie są za słabo dokręcone. Wymiana łożysk z tyłu to 20 minut na koło :wink: Mam chyba ze 4 komplety używek, nowe też nie są jakoś strasznie drogie.

Opublikowano
  • Autor
a mi łożyska padły na tyle :facepalm:

Sprawdź czy czasem nie są za słabo dokręcone. Wymiana łożysk z tyłu to 20 minut na koło :wink: Mam chyba ze 4 komplety używek, nowe też nie są jakoś strasznie drogie.

już zamówiłem nowe :decayed:

Opublikowano

O maly wlos bym sie zawisil dzis tak bylo nawiane sniegu:facepalm:

Opublikowano

A u mnie czarną magia komputer nic nie pokazał :facepalm: masakra:facepalm:

Opublikowano
A u mnie czarną magia komputer nic nie pokazał :facepalm: masakra:facepalm:

To lipa ze nic nie wykazało :kwasny:

---------- Post dopisany at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:05 ----------

Panowie to jak spocik jakiś w weekend ??? :whistling:

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema: Ale do głucho pustka się robi totalna :facepalm:
Opublikowano

I znowu problem :kwasny: przegob do wymiany:facepalm:

---------- Post dopisany at 18:52 ---------- Poprzedni post napisany at 17:40 ----------

CAM00098.jpg

HARDKOROWO SIĘ JUŻ ROBI :naughty: CIEKAWE CZY JUTRO DOJADE DO PRACY :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.