Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powitać z rana co do nie działania immo to u mnie żadna kontrolna nie świeciła to była zagadka no i dopiero jarek k z moich okolic powiedział że to jest to lecz jest jeszcze coś błąd napięcia zasilania akumulator jest ok dosłownie dotyk i chodzi co może być przyczyną? (muszę kupić sobie taki kawałek bo mnie zaraz nerwy biorą)

---------- Post dopisany at 07:04 ---------- Poprzedni post napisany at 07:03 ----------

miało być kabelek vag. :decayed:

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 293,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Michał naklejałeś na zewnątrz? na razie styknie, ale najlepiej zrobić to od wewnątrz. :wink:

Co do nie odpalania to dzisiaj i mnie dopadło ... dorobiłem kluczyk jakoś ponad rok temu i się zaczeło powoli że zapali i po chwili zgaśnie i sporadyczne błędy na vag.. dzisiaj wychodzę z pracy odpalił na sek i zgasł i koniec kręci i kręci i nic a kontrolka immo nie chce przestać mrygać :/

potrzebne były kable i dłuższe kręcenie i zapalił w domu Vag błąd od immo że za słaby sygnał z klucza itp.. orginalny kluczyk pali aż miło i zero błędów :doh:

Tak tak nakleiłem folie narazie :wink:

Powitać panowie :hi:

Opublikowano

Ale labiel noe zrozumiałeś mnie. Na ori kluczyki jest ok jeżdzę i zapalam i wszystko git tylko na dorobionym jest problem.

Btw

Trzeba zdjeć Kiere do czyszczenia?

Tez macie zablokowany podpis w tapatalku?

Opublikowano
Ale labiel noe zrozumiałeś mnie. Na ori kluczyki jest ok jeżdzę i zapalam i wszystko git tylko na dorobionym jest problem.

Btw

Trzeba zdjeć Kiere do czyszczenia?

Tez macie zablokowany podpis w tapatalku?

Nie wiem jak to jest z dorobionym kluczykiem - pewnie transponder słabo nadaje. U mnie to pomogło samo przedmuchanie sprężarką. Ale żeby konkretnie tam się dostać to trzeba zdjąć kierę.

Opublikowano

Pany gdzie mogę dostać blende do zderzaka S4 :whistling:

Opublikowano

Ebay, Allegro, tablica pytaj na battalionie.

Opublikowano

Nie ma na allegro :facepalm:

Opublikowano

Haha taniocha tylko obszycie ze 100 zł ;D

Opublikowano

Żarcik bierz bierz ją :wink: ja tu co inne mam na głowie :whistling: Nie chcesz moich alku BlackCool :naughty:

Opublikowano

NIe mam funfuszy tyle hehe mówisz,zeby brać ? Tylko pytanie czy na mały czy na duży wieloklin.. Będzie trzeba kupować i przerabiać. Ale za 150 się opłaca chyba ?:wink:

Opublikowano

za 1200 nawet oddam z oponami 5mm bieznika :facepalm: bierz ją cena spoko zadzwon i sie spytaj jakie wieloklin :wink:

Opublikowano

Nawet jak duży a mam mały to i tak się opłaca bo normalnie z dużym 250

Opublikowano

za 150 zł jak ładna to będzie ok obszycie nową skórą mieszka + kierka to wydatek 140zł u naszego Raggi.

Kierownica chyba do przedlifta pojedzie (powinna) bo w takim jest zamontowana.

Opublikowano

No to poszło panowie kiera kupiona pierwszy zakup jest :grin:

Opublikowano
No to poszło panowie kiera kupiona pierwszy zakup jest :grin:

+1 :thumbup1:

Opublikowano
No to poszło panowie kiera kupiona pierwszy zakup jest :grin:

Jeszcze trzeba zamontować :P Ale wszystko się da. Ja osobiście mam kierę od B6, chyba jako jedyny na forum.

Opublikowano
No to poszło panowie kiera kupiona pierwszy zakup jest :grin:

Jeszcze trzeba zamontować :P Ale wszystko się da. Ja osobiście mam kierę od B6, chyba jako jedyny na forum.

Też czekam za kiera od b6 bo kumpel bedzie zmieniał :naughty:

Opublikowano
No to poszło panowie kiera kupiona pierwszy zakup jest :grin:

Jeszcze trzeba zamontować :P Ale wszystko się da. Ja osobiście mam kierę od B6, chyba jako jedyny na forum.

Też czekam za kiera od b6 bo kumpel bedzie zmieniał :naughty:

Kiera niby nic takiego ale dużo daje we wnętrzu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.