Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Jakiego bana :grin:

bana na forum i pisanie :ssij::sesese:

Chyba tego nie zrobisz mi :(( :polew::polew: bo Artura naśle :polew::polew: a tak serio to ten tegoo c**jnia ze lecisz Wuja :)

dlatego ostatnio spóźniłes się bo zabrałeś cnotkę na stopa i chciała Ci się odwdzięczyć w naturze :grin:

hahah rozjebałeś system wuja :polew::polew:

zaprosiła Cię na pole i mówi" Dalej kop pyrki" :decayed:

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 292,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Jakiego bana :grin:

bana na forum i pisanie :ssij::sesese:

Chyba tego nie zrobisz mi :(( :polew::polew: bo Artura naśle :polew::polew: a tak serio to ten tegoo c**jnia ze lecisz Wuja :)

dlatego ostatnio spóźniłes się bo zabrałeś cnotkę na stopa i chciała Ci się odwdzięczyć w naturze :grin:

hahah rozjebałeś system wuja :polew::polew:

zaprosiła Cię na pole i mówi" Dalej kop pyrki" :decayed:

a jak szło jak nie wiem :polew: tylko te bruzdy:grin:

Opublikowano
  • Autor
:polew::polew: bo Artura naśle :polew::polew:

modzi polo :decayed:

http://i.iplsc.com/-/00000HQKOIJ7C6UR-C303.jpg

a jak:grin: byś słyszał jego polo zero tłumików tylko końcówka sama końcowa jak wrc chodzi :decayed:

ciekawe czy na spota przyjedzie :decayed:

Opublikowano
:polew::polew: bo Artura naśle :polew::polew:

modzi polo :decayed:

http://i.iplsc.com/-/00000HQKOIJ7C6UR-C303.jpg

a jak:grin: byś słyszał jego polo zero tłumików tylko końcówka sama końcowa jak wrc chodzi :decayed:

Ahahahahahhaah, niech wpadnie na tego niedzielnego spota bo każdy Ciekawy jego polo . Szuka części na Fb do polówki chłopak:grin:

Bierzmy przykład i zakładajmy końcowe tłumiki :polew: Tak jak kumpel jeździ chwilowo polo babci i wymieniali tłumik to babcia sobie taką rurę zażyczyła,że mi kopara opadła jaki tłumik może mieć babcia lat 68 :shock3:

Opublikowano
:polew::polew: bo Artura naśle :polew::polew:

modzi polo :decayed:

http://i.iplsc.com/-/00000HQKOIJ7C6UR-C303.jpg

a jak:grin: byś słyszał jego polo zero tłumików tylko końcówka sama końcowa jak wrc chodzi :decayed:

ciekawe czy na spota przyjedzie :decayed:

do Kazika dojedzie i po dowodzie ma :polew:

---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ----------

:polew::polew: bo Artura naśle :polew::polew:

modzi polo :decayed:

http://i.iplsc.com/-/00000HQKOIJ7C6UR-C303.jpg

a jak:grin: byś słyszał jego polo zero tłumików tylko końcówka sama końcowa jak wrc chodzi :decayed:

Ahahahahahhaah, niech wpadnie na tego niedzielnego spota bo każdy Ciekawy jego polo . Szuka części na Fb do polówki chłopak:grin:

Bierzmy przykład i zakładajmy końcowe tłumiki :polew: Tak jak kumpel jeździ chwilowo polo babci i wymieniali tłumik to babcia sobie taką rurę zażyczyła,że mi kopara opadła jaki tłumik może mieć babcia lat 68 :shock3:

końcowy mu sprezentowałem :grin: od audi końcówki :grin:

Opublikowano
  • Autor
:polew::polew: bo Artura naśle :polew::polew:

modzi polo :decayed:

http://i.iplsc.com/-/00000HQKOIJ7C6UR-C303.jpg

a jak:grin: byś słyszał jego polo zero tłumików tylko końcówka sama końcowa jak wrc chodzi :decayed:

ciekawe czy na spota przyjedzie :decayed:

do Kazika dojedzie i po dowodzie ma :polew:

---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ----------

:polew::polew: bo Artura naśle :polew::polew:

modzi polo :decayed:

http://i.iplsc.com/-/00000HQKOIJ7C6UR-C303.jpg

a jak:grin: byś słyszał jego polo zero tłumików tylko końcówka sama końcowa jak wrc chodzi :decayed:

Ahahahahahhaah, niech wpadnie na tego niedzielnego spota bo każdy Ciekawy jego polo . Szuka części na Fb do polówki chłopak:grin:

Bierzmy przykład i zakładajmy końcowe tłumiki :polew: Tak jak kumpel jeździ chwilowo polo babci i wymieniali tłumik to babcia sobie taką rurę zażyczyła,że mi kopara opadła jaki tłumik może mieć babcia lat 68 :shock3:

końcowy mu sprezentowałem :grin: od audi końcówki :grin:

zapisał się chyba na POLO TV KLUB :grin:

Opublikowano
:polew::polew: bo Artura naśle :polew::polew:

modzi polo :decayed:

http://i.iplsc.com/-/00000HQKOIJ7C6UR-C303.jpg

a jak:grin: byś słyszał jego polo zero tłumików tylko końcówka sama końcowa jak wrc chodzi :decayed:

ciekawe czy na spota przyjedzie :decayed:

do Kazika dojedzie i po dowodzie ma :polew:

---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ----------

:polew::polew: bo Artura naśle :polew::polew:

modzi polo :decayed:

http://i.iplsc.com/-/00000HQKOIJ7C6UR-C303.jpg

a jak:grin: byś słyszał jego polo zero tłumików tylko końcówka sama końcowa jak wrc chodzi :decayed:

Ahahahahahhaah, niech wpadnie na tego niedzielnego spota bo każdy Ciekawy jego polo . Szuka części na Fb do polówki chłopak:grin:

Bierzmy przykład i zakładajmy końcowe tłumiki :polew: Tak jak kumpel jeździ chwilowo polo babci i wymieniali tłumik to babcia sobie taką rurę zażyczyła,że mi kopara opadła jaki tłumik może mieć babcia lat 68 :shock3:

końcowy mu sprezentowałem :grin: od audi końcówki :grin:

zapisał się chyba na POLO TV KLUB :grin:

:polew::polew::polew::polew: +10 Arku :thumbup1:

Opublikowano

Szczerze nigdy Polo ! :decayed: Ale to między nami :facepalm: Trzeba było mu oddać zderzaki to by sobie chłopak audi zmodził . hahaha :polew:

Opublikowano

A TAK POWAŻNIE ROBIMY COŚ W NIEDZIELĘ :whistling:

---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:41 ----------

Szczerze nigdy Polo ! :decayed: Ale to między nami :facepalm: Trzeba było mu oddać zderzaki to by sobie chłopak audi zmodził . hahaha :polew:

Poszukałem mu audi 1.8T na zmiane i zeby dał polo + 2.5 tysia a ona nie chce :facepalm: i zrozum takiego :facepalm: 1.0 mu starcza bo tym by sie zabił jeszcze

:doh::thumbdown:

Opublikowano
  • Autor
A TAK POWAŻNIE ROBIMY COŚ W NIEDZIELĘ :whistling:

---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:41 ----------

Szczerze nigdy Polo ! :decayed: Ale to między nami :facepalm: Trzeba było mu oddać zderzaki to by sobie chłopak audi zmodził . hahaha :polew:

Poszukałem mu audi 1.8T na zmiane i zeby dał polo + 2.5 tysia a ona nie chce :facepalm: i zrozum takiego :facepalm: 1.0 mu starcza bo tym by sie zabił chce :doh::thumbdown:

pokaz to

Opublikowano
A TAK POWAŻNIE ROBIMY COŚ W NIEDZIELĘ :whistling:

---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:41 ----------

Szczerze nigdy Polo ! :decayed: Ale to między nami :facepalm: Trzeba było mu oddać zderzaki to by sobie chłopak audi zmodził . hahaha :polew:

Poszukałem mu audi 1.8T na zmiane i zeby dał polo + 2.5 tysia a ona nie chce :facepalm: i zrozum takiego :facepalm: 1.0 mu starcza bo tym by sie zabił chce :doh::thumbdown:

pokaz to

AUDI A4 1.8 TURBO =ZADBANA= ZAMIANA=HIT CENA !!!! (3930050231) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 22:47 ----------

Tigrą w pierwszy dzień zakupu wy***rdoli.. w mur od cmentarza :polew: myslałem ze jebne ze śmiechu 1.4 16V:polew: nie opanował ją z cpn :grin:

Opublikowano
A TAK POWAŻNIE ROBIMY COŚ W NIEDZIELĘ :whistling:

---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:41 ----------

Szczerze nigdy Polo ! :decayed: Ale to między nami :facepalm: Trzeba było mu oddać zderzaki to by sobie chłopak audi zmodził . hahaha :polew:

Poszukałem mu audi 1.8T na zmiane i zeby dał polo + 2.5 tysia a ona nie chce :facepalm: i zrozum takiego :facepalm: 1.0 mu starcza bo tym by sie zabił chce :doh::thumbdown:

pokaz to

AUDI A4 1.8 TURBO =ZADBANA= ZAMIANA=HIT CENA !!!! (3930050231) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 22:47 ----------

Tigrą w pierwszy dzień zakupu wy***rdoli.. w mur od cmentarza :polew: myslałem ze jebne ze śmiechu 1.4 16V:polew: nie opanował ją z cpn :grin:

No ładne nawet tylko czerwony odpada jak dla mnie :wink: Ale 1.8T dźwięk miodzio 150 koni .. Kumpel a3 ma w tym motorze ze stagiem i miodzio chodzi to :decayed: Ale widać,że benzyna bo gościu ma niezłego żyda na wskaźniku . hahaha więc w sumie się nie dziwie Polo mniej pali niż audi . :polew:

Opublikowano
A TAK POWAŻNIE ROBIMY COŚ W NIEDZIELĘ :whistling:

---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:41 ----------

Szczerze nigdy Polo ! :decayed: Ale to między nami :facepalm: Trzeba było mu oddać zderzaki to by sobie chłopak audi zmodził . hahaha :polew:

Poszukałem mu audi 1.8T na zmiane i zeby dał polo + 2.5 tysia a ona nie chce :facepalm: i zrozum takiego :facepalm: 1.0 mu starcza bo tym by sie zabił chce :doh::thumbdown:

pokaz to

AUDI A4 1.8 TURBO =ZADBANA= ZAMIANA=HIT CENA !!!! (3930050231) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 22:47 ----------

Tigrą w pierwszy dzień zakupu wy***rdoli.. w mur od cmentarza :polew: myslałem ze jebne ze śmiechu 1.4 16V:polew: nie opanował ją z cpn :grin:

No ładne nawet tylko czerwony odpada jak dla mnie :wink: Ale 1.8T dźwięk miodzio 150 koni .. Kumpel a3 ma w tym motorze ze stagiem i miodzio chodzi to :decayed: Ale widać,że benzyna bo gościu ma niezłego żyda na wskaźniku . hahaha więc w sumie się nie dziwie Polo mniej pali niż audi . :polew:

Ale calibry nie przebije z tłumikiem wygladajacym jak komin el. PĄTNÓW :polew::polew:

Opublikowano
  • Autor

Teoretycznie spoko ale grill polift jak widzę, gałka zmiany biegów od a3 chyba ręczny w skórze KORBOTRONIK brak łokcia dywaniki aluminiowe przebieg 212 tys :facepalm:

Opublikowano

Teoretycznie spoko ale grill polift jak widzę, gałka zmiany biegów od a3 chyba ręczny w skórze KORBOTRONIK brak łokcia dywaniki aluminiowe przebieg 212 tys :facepalm:

tyle to by pomodził coś ale polo to polo TV :polew: fajna jest za ta kase:wink:

Opublikowano
  • Autor

Teoretycznie spoko ale grill polift jak widzę, gałka zmiany biegów od a3 chyba ręczny w skórze KORBOTRONIK brak łokcia dywaniki aluminiowe przebieg 212 tys :facepalm:

tyle to by pomodził coś ale polo to polo TV :polew: fajna jest za ta kase:wink:

może może

Opublikowano

Teoretycznie spoko ale grill polift jak widzę, gałka zmiany biegów od a3 chyba ręczny w skórze KORBOTRONIK brak łokcia dywaniki aluminiowe przebieg 212 tys :facepalm:

tyle to by pomodził coś ale polo to polo TV :polew: fajna jest za ta kase:wink:

Co do POLO ty tylko i wyłącznie robie tam zakupy :polew:

Opublikowano

Powitać panowie :hi: panowie ta niedziela to chyba dobra opcja bo za tydzień powrót zimy:kwasny:

Opublikowano

Teoretycznie spoko ale grill polift jak widzę, gałka zmiany biegów od a3 chyba ręczny w skórze KORBOTRONIK brak łokcia dywaniki aluminiowe przebieg 212 tys :facepalm:

tyle to by pomodził coś ale polo to polo TV :polew: fajna jest za ta kase:wink:

Co do POLO ty tylko i wyłącznie robie tam zakupy :polew:

:polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 07:35 ---------- Poprzedni post napisany at 07:34 ----------

Powitać Panowie :hi:

Opublikowano

a w niedziele może jakieś godziny dopołudniowe :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.