Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Michał Ty olej masz na ile stopni ?

Dziś mi rano pokazal polowe od 0 szlo a pozniej po godzinnym staniu znowu cos go jeblo.i liczyl od 160

szczerze dziwny licznik masz bo ja benzyniaki oby dwa mam na 180 a diesel jest na 160:facepalm:

Sory Arku 180 ma :))

---------- Post dopisany at 17:30 ---------- Poprzedni post napisany at 15:35 ----------

MANETKA poskładana :naughty:

Podłączenie na krótko :wink:

http://s27.postimg.org/3sce3w5b3/CAM00128.jpg

Efekt końcowy polutowane i sklejona :whistling:

http://s28.postimg.org/bjfsglm95/CAM00136.jpg

Teraz oczekiwanie za tarczami i klockami :jerk:

jak dla mnie zbyt duża rzeźba oj zbyt:facepalm:

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 292,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Michał Ty olej masz na ile stopni ?

Dziś mi rano pokazal polowe od 0 szlo a pozniej po godzinnym staniu znowu cos go jeblo.i liczyl od 160

szczerze dziwny licznik masz bo ja benzyniaki oby dwa mam na 180 a diesel jest na 160:facepalm:

Sory Arku 180 ma :))

---------- Post dopisany at 17:30 ---------- Poprzedni post napisany at 15:35 ----------

MANETKA poskładana :naughty:

Podłączenie na krótko :wink:

http://s27.postimg.org/3sce3w5b3/CAM00128.jpg

Efekt końcowy polutowane i sklejona :whistling:

http://s28.postimg.org/bjfsglm95/CAM00136.jpg

Teraz oczekiwanie za tarczami i klockami :jerk:

jak dla mnie zbyt duża rzeźba oj zbyt:facepalm:

Areczku nie jest zle pasek carbonu poszedł na sklejenie a srodek polutowany jest dobrze :wink: mogło by być gorzej :facepalm:

Opublikowano

:hi:Potwory!

Opublikowano
:siema::kox:
Opublikowano
  • Autor
Areczku nie jest zle pasek carbonu poszedł na sklejenie a srodek polutowany jest dobrze :wink: mogło by być gorzej :facepalm:

Wieś "POLO" tuning :facepalm:

---------- Post dopisany at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ----------

dla Ciebie nawet kiere znalazłem ;:decayed:

DSC_0014.jpg

Opublikowano

Pierwsza myśl na widok czegoś takiego: "co poeta miał na myśli?"

Opublikowano
  • Autor
Pierwsza myśl na widok czegoś takiego: "co poeta miał na myśli?"

lubię czerwień :grin:

Panowie mam kilka gratów wstępnie na sprzedaż:

-tunel wraz z łokciem(zaczepy połamane)

- grill przedlift czarny mat

-lampki to przed lifta i coś tam jeszcze :decayed:

Opublikowano

Dawid jak bedzie chcial oddac w dobrej cenie to drewno z srodka to powiedz. Bo mam ochote poombinowac i chce zobaczyc jak by to przyjelo hydrografike bo w turku ziomek ogarnia.

Opublikowano
Dawid jak bedzie chcial oddac w dobrej cenie to drewno z srodka to powiedz. Bo mam ochote poombinowac i chce zobaczyc jak by to przyjelo hydrografike bo w turku ziomek ogarnia.

Niech będzie moja strata i za 25zł Ci ją oddam :grin:

Opublikowano

Powitać :hi:

Opublikowano
Areczku nie jest zle pasek carbonu poszedł na sklejenie a srodek polutowany jest dobrze :wink: mogło by być gorzej :facepalm:

Wieś "POLO" tuning :facepalm:

---------- Post dopisany at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ----------

dla Ciebie nawet kiere znalazłem ;:decayed:

http://s27.postimg.org/g5isrk9uq/DSC_0014.jpg

:polew::polew::polew: kiera porażka :thumbdown:

---------- Post dopisany at 07:37 ---------- Poprzedni post napisany at 07:37 ----------

Powitać Panowie :hi:

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

20140213_073701.jpg

TAKA SYTUACJA Z RANA :banan:

Opublikowano
  • Autor

Panowie kto chętny na niedziele na spota o godzinie np 12?:whistling:

Opublikowano

Siemano z Tapatalka! Cos ty Michał kupił? Firma jaka?

Bo widzę chyba nie noname nacinane bo one lubią klocki jeść Mniam :)

Dawid przemysł jesCze cenę bo za 69 zł dekoru komplet kupie :)

---------- Post dopisany at 07:49 ---------- Poprzedni post napisany at 07:48 ----------

Arek ja sie w weekend oświadczam także chyba odpadam :))

Opublikowano
  • Autor
Arek ja sie w weekend oświadczam także chyba odpadam :))

no to grubo lecisz :kox:pokaż nam pierścionek jaki wybrałeś :decayed:

Opublikowano

Na jak będę w domu to podeśle linka powinien byc na stronce :) ale modow bym narobił ze ho ho

Opublikowano
  • Autor
Na jak będę w domu to podeśle linka powinien byc na stronce :) ale modow bym narobił ze ho ho

daj jej felgę :grin:

Opublikowano

Juz mi ktoś to radził bym dekielek wyjął i nałożył na palec. Myśle ze aprobaty by nie było :kox:

Opublikowano
  • Autor
Juz mi ktoś to radził bym dekielek wyjął i nałożył na palec. Myśle ze aprobaty by nie było :kox:

mam 5 od alusów audi mogę Ci odsprzedać jednego :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.