Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Żyją żyją :naughty:

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 292,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Sylwek A 4, pewnie jeszcze nie wrócili :naughty:

4 minuty się człowiek z pisaniem posta ociągał i proszę... jednak wrócili w międzyczasie.

No to dalej, opowiadać :kox: co ciekawego ominęło nieobecnych?

Opublikowano
  • Autor

były 3 audi jeden golf 3 frekwencja za***ista :grin:

Opublikowano
:brawo:
Opublikowano
  • Autor
:brawo:

wspominaliśmy o Tobie i POLO TV :grin:

Opublikowano

No niestety ja jestem zajety malowaniem new image :whistling:

Polo Tv :thumbdown:

a czemu my ??:wink:

Opublikowano
  • Autor
No niestety ja jestem zajety malowaniem new image :whistling:

Polo Tv :thumbdown:

a czemu my ??:wink:

na różofy robisz auto?

Opublikowano

auto czarne zostaje :polew:

alu i zaciski idą w kolor gold zobaczymy co z tego wyjdzie :whistling:

---------- Post dopisany at 20:40 ---------- Poprzedni post napisany at 20:37 ----------

1908939_595280100559408_643531824_o.jpg

polo działa widzisz :polew:

Opublikowano
były 3 audi jeden golf 3 frekwencja za***ista :grin:

Teraz Golf, tydzień temu Polo... jeszcze trochę a trzeba będzie przechrzcić na VW-klub.pl :polew:

Mi niestety wizyta w Koninie wypadła na wczoraj, szkoda.

Opublikowano

Tak jak mówił BlackCool z A3 trzeba spota zrobić i wiecej z vagu ludzi zebrać :wink:

Opublikowano
  • Autor

Panowie trzeba coś zacząć konkretnego zbierać bo lipton jak narazie :facepalm:

Opublikowano
Panowie trzeba coś zacząć konkretnego zbierać bo lipton jak narazie :facepalm:

na 2 tyg temu było lepiej :naughty: a Ty gdzieś buszowałes :grin:

Opublikowano
  • Autor
Panowie trzeba coś zacząć konkretnego zbierać bo lipton jak narazie :facepalm:

na 2 tyg temu było lepiej :naughty: a Ty gdzieś buszowałes :grin:

ja przynajmniej nie kleje manatki na taśme :decayed::polew:

Opublikowano
Panowie trzeba coś zacząć konkretnego zbierać bo lipton jak narazie :facepalm:

na 2 tyg temu było lepiej :naughty: a Ty gdzieś buszowałes :grin:

ja przynajmniej nie kleje manatki na taśme :decayed::polew:

to był pasek carbonu zeby nie było widac kleju :decayed:

w rzeczywistosci jest dobrze wiec nie ma co narzekać wazne ze jest coś :grin:

Opublikowano
  • Autor
Panowie trzeba coś zacząć konkretnego zbierać bo lipton jak narazie :facepalm:

na 2 tyg temu było lepiej :naughty: a Ty gdzieś buszowałes :grin:

ja przynajmniej nie kleje manatki na taśme :decayed::polew:

to był pasek carbonu zeby nie było widac kleju :decayed:

w rzeczywistosci jest dobrze wiec nie ma co narzekać wazne ze jest coś :grin:

POLO WIEŚ TV:thumbdown:

Opublikowano

:ssij::ssij::ssij::ssij::ssij:

finger.jpg

Opublikowano

Cicho tam! sie batalionu naoglądali i kłótnia :)

No a co do spora to wiadomo zawsze cos większego sie da, tylko fajnie jak by było juz wszystko na setupie letnim było by dużo lepiej. Ja tez nie wiem co robic czy ju robic czy nie bo raz zimno raz ciepło. Nie wiem juz jak to ułożyć by cos robic.

Dzisiaj jechałem jako pasażer w mojej a4 i powiem ze fajnie :)

Opublikowano
  • Autor
Cicho tam! sie batalionu naoglądali i kłótnia :)

No a co do spora to wiadomo zawsze cos większego sie da, tylko fajnie jak by było juz wszystko na setupie letnim było by dużo lepiej. Ja tez nie wiem co robic czy ju robic czy nie bo raz zimno raz ciepło. Nie wiem juz jak to ułożyć by cos robic.

Dzisiaj jechałem jako pasażer w mojej a4 i powiem ze fajnie :)

czyli na spota teraz będziesz przyjeżdżał jako pasażer :grin:

Opublikowano

Nie nie, raz sie zdarzyło bo z teściem przyszłym musiałem lekko wychylić. :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.