Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Złoty rotor i zaciski beda sie jakoś komponować ??

nie wszystko w jeden kolor... zrób zaciski np czerwone a fele złote

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 292,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Złoty rotor i zaciski beda sie jakoś komponować ??

nie wszystko w jeden kolor... zrób zaciski np czerwone a fele złote

nie bedzie sie gryzło czarna buda złoty alu i zacisk czerwony :mysli::whistling:

Opublikowano
  • Autor
Złoty rotor i zaciski beda sie jakoś komponować ??

nie wszystko w jeden kolor... zrób zaciski np czerwone a fele złote

nie bedzie sie gryzło czarna buda złoty alu i zacisk czerwony :mysli::whistling:

zacisk w inny a fele jak chcesz... Ja też za tydzień jadę po odbiór swoich po malowaniu :kox:

Opublikowano
Złoty rotor i zaciski beda sie jakoś komponować ??

nie wszystko w jeden kolor... zrób zaciski np czerwone a fele złote

nie bedzie sie gryzło czarna buda złoty alu i zacisk czerwony :mysli::whistling:

zacisk w inny a fele jak chcesz... Ja też za tydzień jadę po odbiór swoich po malowaniu :kox:

Pomyśle jak wróce z pracy a tym trza sie szykować do pracy :naughty:

jaki color :wink:

Opublikowano
  • Autor
Złoty rotor i zaciski beda sie jakoś komponować ??

nie wszystko w jeden kolor... zrób zaciski np czerwone a fele złote

nie bedzie sie gryzło czarna buda złoty alu i zacisk czerwony :mysli::whistling:

zacisk w inny a fele jak chcesz... Ja też za tydzień jadę po odbiór swoich po malowaniu :kox:

Pomyśle jak wróce z pracy a tym trza sie szykować do pracy :naughty:

jaki color :wink:

ja wolne mam :decayed:

Opublikowano
Złoty rotor i zaciski beda sie jakoś komponować ??

nie wszystko w jeden kolor... zrób zaciski np czerwone a fele złote

nie bedzie sie gryzło czarna buda złoty alu i zacisk czerwony :mysli::whistling:

zacisk w inny a fele jak chcesz... Ja też za tydzień jadę po odbiór swoich po malowaniu :kox:

Pomyśle jak wróce z pracy a tym trza sie szykować do pracy :naughty:

jaki color :wink:

ja wolne mam :decayed:

dobrze masz :wink:

Opublikowano

Arkadiusz widziałem cie w niedziele na kolskiej pod sklepem z oknami, twój zderzak żucił mi sie w oczy z 200 metrów juz wiedziałem ze to ty :thumbup:

Byłem tez o 16 na myjce ale nikogo nie było więc sie zmyłem bo miałem tylko pół godziny czasu tak ze za tydzien proszę więcej organizacji i punktualności :oklasky:

Opublikowano
  • Autor
Arkadiusz widziałem cie w niedziele na kolskiej pod sklepem z oknami, twój zderzak żucił mi sie w oczy z 200 metrów juz wiedziałem ze to ty :thumbup:

Byłem tez o 16 na myjce ale nikogo nie było więc sie zmyłem bo miałem tylko pół godziny czasu tak ze za tydzien proszę więcej organizacji i punktualności :oklasky:

ja byłem 16:02 także nie wiem nie widziałem a tam chłopacy stali :)

rzucił się w oczy dlaczego? :decayed:

Opublikowano
Arkadiusz widziałem cie w niedziele na kolskiej pod sklepem z oknami, twój zderzak żucił mi sie w oczy z 200 metrów juz wiedziałem ze to ty :thumbup:

Byłem tez o 16 na myjce ale nikogo nie było więc sie zmyłem bo miałem tylko pół godziny czasu tak ze za tydzien proszę więcej organizacji i punktualności :oklasky:

ja byłem 16:02 także nie wiem nie widziałem a tam chłopacy stali :)

rzucił się w oczy dlaczego? :decayed:

bo nie ma w okolicy przedliftowego gładkiego zderzaka :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Arkadiusz widziałem cie w niedziele na kolskiej pod sklepem z oknami, twój zderzak żucił mi sie w oczy z 200 metrów juz wiedziałem ze to ty :thumbup:

Byłem tez o 16 na myjce ale nikogo nie było więc sie zmyłem bo miałem tylko pół godziny czasu tak ze za tydzien proszę więcej organizacji i punktualności :oklasky:

ja byłem 16:02 także nie wiem nie widziałem a tam chłopacy stali :)

rzucił się w oczy dlaczego? :decayed:

bo nie ma w okolicy przedliftowego gładkiego zderzaka :naughty:

:shock3:

Opublikowano
Arkadiusz widziałem cie w niedziele na kolskiej pod sklepem z oknami, twój zderzak żucił mi sie w oczy z 200 metrów juz wiedziałem ze to ty :thumbup:

Byłem tez o 16 na myjce ale nikogo nie było więc sie zmyłem bo miałem tylko pół godziny czasu tak ze za tydzien proszę więcej organizacji i punktualności :oklasky:

ja byłem 16:02 także nie wiem nie widziałem a tam chłopacy stali :)

rzucił się w oczy dlaczego? :decayed:

bo nie ma w okolicy przedliftowego gładkiego zderzaka :naughty:

:shock3:

dobrze mówie ;>

I TARCZE OPANOWANE :banan:

Opublikowano
  • Autor

Jedyny taki w naszym powiecie i nie wiem czy nie w WLKP :decayed:

Opublikowano
Jedyny taki w naszym powiecie i nie wiem czy nie w WLKP :decayed:

Pewno tak :naughty:

Opublikowano

A czym cie tak meczy ? Niech zacznie rezac a nie sie pytac. A po drugi jak on wpakuje wzdlużne 1.8 do poprzecznego to bedzie swieto.

Opublikowano
A czym cie tak meczy ? Niech zacznie rezac a nie sie pytac. A po drugi jak on wpakuje wzdlużne 1.8 do poprzecznego to bedzie swieto.

10 zderzaków wysyła i sie nie moze zdecydować i wg wciaz cos wysyła az to meczy i wkurza :fool:

Opublikowano
  • Autor
A czym cie tak meczy ? Niech zacznie rezac a nie sie pytac. A po drugi jak on wpakuje wzdlużne 1.8 do poprzecznego to bedzie swieto.

10 zderzaków wysyła i sie nie moze zdecydować i wg wciaz cos wysyła az to meczy i wkurza :fool:

chce się doradzić poważnych rezaczy :kox:

Opublikowano
A czym cie tak meczy ? Niech zacznie rezac a nie sie pytac. A po drugi jak on wpakuje wzdlużne 1.8 do poprzecznego to bedzie swieto.

10 zderzaków wysyła i sie nie moze zdecydować i wg wciaz cos wysyła az to meczy i wkurza :fool:

chce się doradzić poważnych rezaczy :kox:

spoko to wysle go do Ciebie :naughty:

Opublikowano
  • Autor
A czym cie tak meczy ? Niech zacznie rezac a nie sie pytac. A po drugi jak on wpakuje wzdlużne 1.8 do poprzecznego to bedzie swieto.

10 zderzaków wysyła i sie nie moze zdecydować i wg wciaz cos wysyła az to meczy i wkurza :fool:

chce się doradzić poważnych rezaczy :kox:

spoko to wysle go do Ciebie :naughty:

Pisał do mnie do Rafała do Tomka mnie to męczy osobiście powiem szczerze :facepalm:

Opublikowano
A czym cie tak meczy ? Niech zacznie rezac a nie sie pytac. A po drugi jak on wpakuje wzdlużne 1.8 do poprzecznego to bedzie swieto.

10 zderzaków wysyła i sie nie moze zdecydować i wg wciaz cos wysyła az to meczy i wkurza :fool:

chce się doradzić poważnych rezaczy :kox:

spoko to wysle go do Ciebie :naughty:

Pisał do mnie do Rafała do Tomka mnie to męczy osobiście powiem szczerze :facepalm:

Co Ty gadasz co za łeb :glupek2: ciężko go spławić ale ja juz to robie niech d*py nie meczy :ranting:

Opublikowano
  • Autor

Co byście powiedzieli na to ? zamiast audi ?:whistling:

wartburg__3.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.