Spoty Słupecko - Konińskie

• Odpowiedzi 7.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

nie wszystko w jeden kolor... zrób zaciski np czerwone a fele złote

nie bedzie sie gryzło czarna buda złoty alu i zacisk czerwony :mysli::whistling:

nie wszystko w jeden kolor... zrób zaciski np czerwone a fele złote

zacisk w inny a fele jak chcesz... Ja też za tydzień jadę po odbiór swoich po malowaniu :kox:

ja wolne mam :decayed:

ja wolne mam :decayed:

dobrze masz :wink:

Arkadiusz widziałem cie w niedziele na kolskiej pod sklepem z oknami, twój zderzak żucił mi sie w oczy z 200 metrów juz wiedziałem ze to ty :thumbup:

Byłem tez o 16 na myjce ale nikogo nie było więc sie zmyłem bo miałem tylko pół godziny czasu tak ze za tydzien proszę więcej organizacji i punktualności :oklasky:

:shock3:

:shock3:

dobrze mówie ;>

I TARCZE OPANOWANE :banan:

A czym cie tak meczy ? Niech zacznie rezac a nie sie pytac. A po drugi jak on wpakuje wzdlużne 1.8 do poprzecznego to bedzie swieto.

10 zderzaków wysyła i sie nie moze zdecydować i wg wciaz cos wysyła az to meczy i wkurza :fool:

spoko to wysle go do Ciebie :naughty:

Pisał do mnie do Rafała do Tomka mnie to męczy osobiście powiem szczerze :facepalm:

spoko to wysle go do Ciebie :naughty:

Co Ty gadasz co za łeb :glupek2: ciężko go spławić ale ja juz to robie niech d*py nie meczy :ranting: