Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Michał już od dłuższego czasu dociekliwy :naughty: Jak by nie patrzeć opuściłeś spot a to coś na rzeczy :grin:

tak jak pisałem musiałem osobiście byc w Nokii żeby oddać tel itp także dlatego mnie wtedy nie było:decayed:

Dariusz coś Areczek tu ściemnia nie chce sie wydac gdzie był :whistling:

mam Ci wstawić formularz zgłoszeniowy ?:grin:

nieeee :decayed:

ale wstawić możesz foto pani która Cie obsługiwała :grin:

1002222_732438816789561_830837674_n.jpg

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 293,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Michał już od dłuższego czasu dociekliwy :naughty: Jak by nie patrzeć opuściłeś spot a to coś na rzeczy :grin:

tak jak pisałem musiałem osobiście byc w Nokii żeby oddać tel itp także dlatego mnie wtedy nie było:decayed:

Dariusz coś Areczek tu ściemnia nie chce sie wydac gdzie był :whistling:

mam Ci wstawić formularz zgłoszeniowy ?:grin:

nieeee :decayed:

ale wstawić możesz foto pani która Cie obsługiwała :grin:

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/t1/1002222_732438816789561_830837674_n.jpg

i widzisz jakie cudo dla Ciebie :wink:

Opublikowano
  • Autor
i widzisz jakie cudo dla Ciebie :wink:

zaręczona :grin:

Opublikowano
i widzisz jakie cudo dla Ciebie :wink:

zaręczona :grin:

to lipton :grin:

Opublikowano
  • Autor
i widzisz jakie cudo dla Ciebie :wink:

zaręczona :grin:

to lipton :grin:

zaręczyny są teraz w modzie :grin:

Ciekawe czy Artur będzie FIS montował do polo:whistling:

Opublikowano
i widzisz jakie cudo dla Ciebie :wink:

zaręczona :grin:

to lipton :grin:

zaręczyny są teraz w modzie :grin:

Ciekawe czy Artur będzie FIS montował do polo:whistling:

No niestety niee bo szuka dawcy z tego co słyszałem :)

Witam Panowie :hi:

Opublikowano

A propos FIS-a...

Nie wiecie czy ktoś w okolicy naprawia te wyświetlacze?

Miałem wysyłać do Zielonej Góry ale to wiąże się z unieruchomieniem auta na min. 3 dni

Opublikowano

A ją dziś mecze się z immo w mojej: (

Opublikowano

Dowodzik zabrany i mandat :facepalm:

Opublikowano
Dowodzik zabrany i mandat :facepalm:

za?

---------- Post dopisany at 15:48 ---------- Poprzedni post napisany at 15:46 ----------

My się śmiejemy a chłopak przynajmniej ma narzeczoną.:whistling::decayed:

a wy tylko macie samochody :decayed:

Opublikowano

Przeglad i za mala gleba:d

Opublikowano
Dowodzik zabrany i mandat :facepalm:

za?

---------- Post dopisany at 15:48 ---------- Poprzedni post napisany at 15:46 ----------

My się śmiejemy a chłopak przynajmniej ma narzeczoną.:whistling::decayed:

a wy tylko macie samochody :decayed:

Teraz to przynajmniej mogę się tym samochodem zając a jak była dziewczyna to tylko marudziła,że poświęcam czas na duperele a dla mniej go nie mam :grin:

Opublikowano
Dowodzik zabrany i mandat :facepalm:

za?

---------- Post dopisany at 15:48 ---------- Poprzedni post napisany at 15:46 ----------

My się śmiejemy a chłopak przynajmniej ma narzeczoną.:whistling::decayed:

a wy tylko macie samochody :decayed:

Teraz to przynajmniej mogę się tym samochodem zając a jak była dziewczyna to tylko marudziła,że poświęcam czas na duperele a dla mniej go nie mam :grin:

Módzͺ:decayed:

Opublikowano

Panowie ciężkie czasy: (

Opublikowano

E tam Michał myślałem ze byłeś na jakimś gigancie, wyścigi i strzelaniny. :kox:

Opublikowano
E tam Michał myślałem ze byłeś na jakimś gigancie, wyścigi i strzelaniny. :kox:

nie nie ale na tej krzyżówce zawsze na recznym wchodzic lubiłem ale dobrze ze nie wchodziłem :naughty: bo stali za budynkami i ogien za mna :wink: najlepszy tekst ich czy to jakies podkrecone auto i :polew::polew:

Opublikowano

a ja podpinam vag i nic cały czas engine bloced by immobilajzer i d*pa:facepalm:i stoi immobilajzer nie odpowiada :eusathink:no i myśle i szukam dobrego elektryka bo co mi pozostaje:facepalm:

---------- Post dopisany at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany at 21:05 ----------

I moje mody muszą zaczekać tak ze do niedzieli pewnie go nie usprawnie :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

---------- Post dopisany at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany at 22:00 ----------

to za co ten mandat ?

Opublikowano

Brak pasów :grin: i dowód zabrali bo przeglad we wrzesniu sie skaczył 2013 :polew:

Opublikowano
  • Autor
Brak pasów :grin: i dowód zabrali bo przeglad we wrzesniu sie skaczył 2013 :polew:

:facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.