Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
1939911_474073769364321_1804299366_n.jpg:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:
  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 293,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano
:siema::siema:
Opublikowano
  • Autor

Panowie nie chce ktoś kupić foteli ode mnie ? do avanta? :whistling:

Opublikowano

Skore kupiles czy co ja mam do sedana oddam za free :grin:

Opublikowano

Panowie zacznijmy organizować jakieś poważniejsze spoty i dużo dużo wcześniej.. Myślałem,że z naszej grupy zbierajacych się osób połączyć to z a3 też fajni ludzie bo bywam tam .. I było by nas więcej. Może jakieś naklejki ale nie klubowe tylko dla grupy VAGA coś wymyślić. Coś na szybę. Fajną naklejkę z obrazkiem stworzyć i każdy od nas miałby coś takiego .. Klubowa to jest ogólna na polskę a przydała by się dla naszej grupki. :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Panowie zacznijmy organizować jakieś poważniejsze spoty i dużo dużo wcześniej.. Myślałem,że z naszej grupy zbierajacych się osób połączyć to z a3 też fajni ludzie bo bywam tam .. I było by nas więcej. Może jakieś naklejki ale nie klubowe tylko dla grupy VAGA coś wymyślić. Coś na szybę. Fajną naklejkę z obrazkiem stworzyć i każdy od nas miałby coś takiego .. Klubowa to jest ogólna na polskę a przydała by się dla naszej grupki. :decayed:

ten temat poruszyłem na stronie VAG WLKP

https://www.facebook.com/groups/1432018027014043/

Podeślij linka do nich niech zapiszą się itp ja mam w planach taką ową naklejkę zrobić:whistling:

---------- Post dopisany at 21:03 ---------- Poprzedni post napisany at 20:50 ----------

Skore kupiles czy co ja mam do sedana oddam za free :grin:

a TY do auta kupiłeś coś ?

Taboret_Tapicer_Pacyfic_2.jpg

Opublikowano
Panowie zacznijmy organizować jakieś poważniejsze spoty i dużo dużo wcześniej.. Myślałem,że z naszej grupy zbierajacych się osób połączyć to z a3 też fajni ludzie bo bywam tam .. I było by nas więcej. Może jakieś naklejki ale nie klubowe tylko dla grupy VAGA coś wymyślić. Coś na szybę. Fajną naklejkę z obrazkiem stworzyć i każdy od nas miałby coś takiego .. Klubowa to jest ogólna na polskę a przydała by się dla naszej grupki. :decayed:

ten temat poruszyłem na stronie VAG WLKP

https://www.facebook.com/groups/1432018027014043/

Podeślij linka do nich niech zapiszą się itp ja mam w planach taką ową naklejkę zrobić:whistling:

---------- Post dopisany at 21:03 ---------- Poprzedni post napisany at 20:50 ----------

Skore kupiles czy co ja mam do sedana oddam za free :grin:

a TY do auta kupiłeś coś ?

http://www.meblehotelowe.vox.pl/public/images/zdjecia/Taboret_Tapicer_Pacyfic_2.jpg

Zdradz szczegóły :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Zdradz szczegóły :naughty:

Czego ?

Opublikowano

Wlepy :wink:

Opublikowano
  • Autor
Wlepy :wink:

To będzie niespodzianka ;) pewnego dnia przyniose wlepy także będą do kupienia :decayed: teraz zajmuję się inną ważniejszą wlepą :wink:

Opublikowano
Wlepy :wink:

To będzie niespodzianka ;) pewnego dnia przyniose wlepy także będą do kupienia :decayed: teraz zajmuję się inną ważniejszą wlepą :wink:

Ciekawe jaką :mysli: coś tu widze ze bedzie grubo :naughty: moja szyba jeszcze coś pomiesci :grin:

Opublikowano
  • Autor
Wlepy :wink:

To będzie niespodzianka ;) pewnego dnia przyniose wlepy także będą do kupienia :decayed: teraz zajmuję się inną ważniejszą wlepą :wink:

Ciekawe jaką :mysli: coś tu widze ze bedzie grubo :naughty: moja szyba jeszcze coś pomiesci :grin:

idzie coś poważnego dużego najpierw muszę się tym zająć i dopiero nowe :)

Opublikowano
Wlepy :wink:

To będzie niespodzianka ;) pewnego dnia przyniose wlepy także będą do kupienia :decayed: teraz zajmuję się inną ważniejszą wlepą :wink:

Ciekawe jaką :mysli: coś tu widze ze bedzie grubo :naughty: moja szyba jeszcze coś pomiesci :grin:

idzie coś poważnego dużego najpierw muszę się tym zająć i dopiero nowe :)

Działaj działaj Prezes :wink:

Opublikowano
  • Autor
Wlepy :wink:

To będzie niespodzianka ;) pewnego dnia przyniose wlepy także będą do kupienia :decayed: teraz zajmuję się inną ważniejszą wlepą :wink:

Ciekawe jaką :mysli: coś tu widze ze bedzie grubo :naughty: moja szyba jeszcze coś pomiesci :grin:

idzie coś poważnego dużego najpierw muszę się tym zająć i dopiero nowe :)

Działaj działaj Prezes :wink:

Kilka rzeczy ogarnąć muszę i dlatego wlepy VAG są in progress :whistling:

Opublikowano
Wlepy :wink:

To będzie niespodzianka ;) pewnego dnia przyniose wlepy także będą do kupienia :decayed: teraz zajmuję się inną ważniejszą wlepą :wink:

Ciekawe jaką :mysli: coś tu widze ze bedzie grubo :naughty: moja szyba jeszcze coś pomiesci :grin:

idzie coś poważnego dużego najpierw muszę się tym zająć i dopiero nowe :)

Działaj działaj Prezes :wink:

Kilka rzeczy ogarnąć muszę i dlatego wlepy VAG są in progress :whistling:

:thumbup1:

Opublikowano
Wlepy :wink:

To będzie niespodzianka ;) pewnego dnia przyniose wlepy także będą do kupienia :decayed: teraz zajmuję się inną ważniejszą wlepą :wink:

Ciekawe jaką :mysli: coś tu widze ze bedzie grubo :naughty: moja szyba jeszcze coś pomiesci :grin:

idzie coś poważnego dużego najpierw muszę się tym zająć i dopiero nowe :)

Działaj działaj Prezes :wink:

Kilka rzeczy ogarnąć muszę i dlatego wlepy VAG są in progress :whistling:

Działaj działaj tylko w miare szybko ,żebyśmy nie zdąrzyli aut sprzedać :polew: Żarcik oczywiście. Oby te wlepy były fajne. :grin:

Opublikowano
:siema: Pany
Opublikowano
  • Autor

:hi:

---------- Post dopisany at 12:24 ---------- Poprzedni post napisany at 11:06 ----------

:kox:

3982108598

Opublikowano

co to ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.