Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powitać Panowie z rana :hi:

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 293 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Witam :hi:

Opublikowano

Powitać panowie

---------- Post dopisany at 09:51 ---------- Poprzedni post napisany at 08:39 ----------

audi_rs.jpg

Jak myślicie drogi był by taki zderzak :eusathink:

Opublikowano
Powitać panowie

---------- Post dopisany at 09:51 ---------- Poprzedni post napisany at 08:39 ----------

http://s14.postimg.org/r0607bb0t/audi_rs.jpg

Jak myślicie drogi był by taki zderzak :eusathink:

Nawet bardzo drogi i nie pasuje w seryjne blotniki bo rs jest szerszy :D

Opublikowano

no to lipton:confused4:

Opublikowano
  • Autor

Palny zacne ale zderzak RS to całe body RS a nie tylko przód:whistling:

Opublikowano

Od 1000 w gore musisz liczyć :wink:

Opublikowano

od 1000 ? chyba że okazja na miarę 6 w lotto :grin:

Opublikowano
:grin:
Opublikowano

za 1000 można kupić połamany goły :decayed:

---------- Post dopisany at 15:27 ---------- Poprzedni post napisany at 15:26 ----------

:grin:

TRUSKAWA jak tam zdesio :kox: pamiętasz o mnie :decayed:

Opublikowano
za 1000 można kupić połamany goły :decayed:

---------- Post dopisany at 15:27 ---------- Poprzedni post napisany at 15:26 ----------

:grin:

TRUSKAWA jak tam zdesio :kox: pamiętasz o mnie :decayed:

Pamiętam pamiętam SZEFIE jezdze delikatnie zebyś wszystko miał w całości a zderzak kompletuje czekam za wypłata :wink:

Opublikowano

ta delikatnie progi... w piz*e, hoopki w piz*e, krawężniki... w piz*e :decayed: i to na zimnym !:grin:

btw.

Michał jak tam polo tv bo coś chyba kasy nie ma? ja myślałem że to projekt z dużym portfelem i dlatego padło na polo by z niczego zrobić coś a tu chyba będzie z niczego nic :facepalm:

Opublikowano
ta delikatnie progi... w piz*e, hoopki w piz*e, krawężniki... w piz*e :decayed: i to na zimnym !:grin:

btw.

Michał jak tam polo tv bo coś chyba kasy nie ma? ja myślałem że to projekt z dużym portfelem i dlatego padło na polo by z niczego zrobić coś a tu chyba będzie z niczego nic :facepalm:

Dariusz co chwila coś mu sie jebie w polo teraz pompa siadła wczesniej cos innego :facepalm: niby ma po wypłacie poszerzać fele i silnik robic albo 1.4 wstawic coś tak mówił ale ja tego nie widze:facepalm: ja juz go z 3 tyg nie widziałęm :grin: był na spocie teraz w weekend w słupcy bo sie z chlopakami ugadał z VAG KONIN :wink:

Opublikowano
ta delikatnie progi... w piz*e, hoopki w piz*e, krawężniki... w piz*e :decayed: i to na zimnym !:grin:

btw.

Michał jak tam polo tv bo coś chyba kasy nie ma? ja myślałem że to projekt z dużym portfelem i dlatego padło na polo by z niczego zrobić coś a tu chyba będzie z niczego nic :facepalm:

Dariusz co chwila coś mu sie jebie w polo teraz pompa siadła wczesniej cos innego :facepalm: niby ma po wypłacie poszerzać fele i silnik robic albo 1.4 wstawic coś tak mówił ale ja tego nie widze:facepalm: ja juz go z 3 tyg nie widziałęm :grin: był na spocie teraz w weekend w słupcy bo sie z chlopakami ugadał z VAG KONIN :wink:

Zazdrościcie POLO TV chłopakowi się psuje wszystko i wymienia przynajmniej wymieni połowę auta na nowe części i was pozamiata skubany..:grin::grin::facepalm::facepalm::facepalm: Swoją drogą to kiedyś miałem w domu polówkę i powiem jedno.. 98r jebała się strasznie.. Jak nie elektryka to znowu problemu z silnikiem co dosłownie miesiąc czasu . NEVER NOT BAY POLO ! :thumbdown::thumbdown:

Opublikowano

Wyjdz bo bredzisz tu Dawidku najlepiej idz pod 3 wtedy Ci bredzenie przejdzie i wrocisz na dobra droge polo nie ma czym powymiatac zwlaszcza Darka bo go zostawi :polew::polew:

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano
  • Autor

:hi:

Panowie mam flaty 18 z oponkami do sprzedaży :decayed:

Opublikowano

za ile

Opublikowano
  • Autor
za ile

2200

Opublikowano

srebrne ? jakie opony ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.