Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
srebrne ? jakie opony ?

srebro oponki rocznik 2011/2012

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 295,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kto to ma ?

chodzi o flat five ?

Opublikowano
  • Autor
kto to ma ?

chodzi o flat five ?

no flaty.. znajomy ma taki

Opublikowano

łe drogo

Opublikowano
  • Autor
łe drogo

opony nowe są flaty po renowacji

Opublikowano

jakie opony ? daj foto

Opublikowano
Wyjdz bo bredzisz tu Dawidku najlepiej idz pod 3 wtedy Ci bredzenie przejdzie i wrocisz na dobra droge polo nie ma czym powymiatac zwlaszcza Darka bo go zostawi :polew::polew:

Na żartach trzeba się znać a ty mi nie pier**l już o ten 3 ! :facepalm::decayed:

Ps: I mnie nie denerwuj bo stracisz kolegę i kupie sobie passata b6 ! :grin::polew:

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano
Wyjdz bo bredzisz tu Dawidku najlepiej idz pod 3 wtedy Ci bredzenie przejdzie i wrocisz na dobra droge polo nie ma czym powymiatac zwlaszcza Darka bo go zostawi :polew::polew:

Na żartach trzeba się znać a ty mi nie pier**l już o ten 3 ! :facepalm::decayed:

Ps: I mnie nie denerwuj bo stracisz kolegę i kupie sobie passata b6 ! :grin::polew:

Passat hmmmm :whistling: przecież 3 jest fajna :grin:

Powitać panowie :hi:

Opublikowano

Witajcie odebrałem autko no na razie nic sie nie dzieje. Co zrobił zaprogramował go od nowa musiałem oddać mu wszystkie kluczyki

no ale jest ok:banan:

---------- Post dopisany at 18:18 ---------- Poprzedni post napisany at 18:04 ----------

A właśnie dostałem radio ale już je odesłałem zielone podświetlanie :facepalm: a miało być czerwone :naughty: no żeby było pod kolor tylko zastanawiam się nad tym car audio jeszcze :eusathink:

Opublikowano

Arek jak tam pracujesz nad jakimiś wlepami chociaż dla naszej grupki moze coś sie powiekszy z biegiem czasu :whistling:

Opublikowano
  • Autor
Arek jak tam pracujesz nad jakimiś wlepami chociaż dla naszej grupki moze coś sie powiekszy z biegiem czasu :whistling:

tak jak napisałem mam do skończenia jeden projekt z naklejkami a później zacznę drugi robić ;) nie napalaj się tak

Opublikowano
Arek jak tam pracujesz nad jakimiś wlepami chociaż dla naszej grupki moze coś sie powiekszy z biegiem czasu :whistling:

tak jak napisałem mam do skończenia jeden projekt z naklejkami a później zacznę drugi robić ;) nie napalaj się tak

Ok ok :naughty::drinks:

Opublikowano
  • Autor
Arek jak tam pracujesz nad jakimiś wlepami chociaż dla naszej grupki moze coś sie powiekszy z biegiem czasu :whistling:

tak jak napisałem mam do skończenia jeden projekt z naklejkami a później zacznę drugi robić ;) nie napalaj się tak

Ok ok :naughty::drinks:

wyklej auto sitekarami :decayed:

Opublikowano
Arek jak tam pracujesz nad jakimiś wlepami chociaż dla naszej grupki moze coś sie powiekszy z biegiem czasu :whistling:

tak jak napisałem mam do skończenia jeden projekt z naklejkami a później zacznę drugi robić ;) nie napalaj się tak

Ok ok :naughty::drinks:

wyklej auto sitekarami :decayed:

Nie nie :thumbdown: jeden znajomy tak zrobił porażka

1374079_213262878848066_749816941_n.jpg

Opublikowano
  • Autor
Arek jak tam pracujesz nad jakimiś wlepami chociaż dla naszej grupki moze coś sie powiekszy z biegiem czasu :whistling:

tak jak napisałem mam do skończenia jeden projekt z naklejkami a później zacznę drugi robić ;) nie napalaj się tak

Ok ok :naughty::drinks:

wyklej auto sitekarami :decayed:

Nie nie :thumbdown: jeden znajomy tak zrobił porażka

http://s17.postimg.org/vsq5gwzej/1374079_213262878848066_749816941_n.jpg

u was w kopydłowie to modne :decayed:

Opublikowano
Arek jak tam pracujesz nad jakimiś wlepami chociaż dla naszej grupki moze coś sie powiekszy z biegiem czasu :whistling:

tak jak napisałem mam do skończenia jeden projekt z naklejkami a później zacznę drugi robić ;) nie napalaj się tak

Ok ok :naughty::drinks:

wyklej auto sitekarami :decayed:

Nie nie :thumbdown: jeden znajomy tak zrobił porażka

http://s17.postimg.org/vsq5gwzej/1374079_213262878848066_749816941_n.jpg

u was w kopydłowie to modne :decayed:

Te te to już wilczyn a chłopok ma 2 cm od ziemi :facepalm: taka gleba

Opublikowano
  • Autor

Panowie mam na sprzedaż graty do B5:

  • Grill przedlift czarny mat
  • Tunel z podłokietnikiem(zaczepy ułamane)
  • Uchwyty na kubki po regeneracji
  • Lampkę przednią przedliftową
  • Lampkę poliftową brak osłony
  • Komplet foteli przedlift
  • Inne graty pisać zabierać !!

Dalej brać itp a nie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Arek jak tam pracujesz nad jakimiś wlepami chociaż dla naszej grupki moze coś sie powiekszy z biegiem czasu :whistling:

idź na poczte kup se znaczki :polew:

---------- Post dopisany at 11:49 ---------- Poprzedni post napisany at 11:46 ----------

Arek jak tam pracujesz nad jakimiś wlepami chociaż dla naszej grupki moze coś sie powiekszy z biegiem czasu :whistling:

tak jak napisałem mam do skończenia jeden projekt z naklejkami a później zacznę drugi robić ;) nie napalaj się tak

taka gleba czy se plastikami(szpojlerami)pobwieszał :decayed:

Ok ok :naughty::drinks:

wyklej auto sitekarami :decayed:

Nie nie :thumbdown: jeden znajomy tak zrobił porażka

http://s17.postimg.org/vsq5gwzej/1374079_213262878848066_749816941_n.jpg

u was w kopydłowie to modne :decayed:

Te te to już wilczyn a chłopok ma 2 cm od ziemi :facepalm: taka gleba

taka gleba czy sie szpojlerami pobwieszał :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.