Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gwint ma w becie;-)) znaczki z poczty to nie to haha :polew::polew:

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 293,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Ale tu cisza trzeba ogłosić upadek wątku :naughty:

Opublikowano
Ale tu cisza trzeba ogłosić upadek wątku :naughty:

Cisza jak za komuny jakby neta nie było. :decayed:

Opublikowano
Ale tu cisza trzeba ogłosić upadek wątku :naughty:

Cisza jak za komuny jakby neta nie było. :decayed:

Dokładnie spoty co pół roku :grin:

Opublikowano

Cisza jak za komuny jakby neta nie było. :decayed:

"Za komuny nic nie było - wszystko było, dzisiaj wszystko jest a nic ni ma."

Arnold Boczek

Opublikowano

Cisza jak za komuny jakby neta nie było. :decayed:

"Za komuny nic nie było - wszystko było, dzisiaj wszystko jest a nic ni ma."

Arnold Boczek

Wiecie czemu lubię takie cytaty ?? Bo one się co chwila sprawdzają i tak jest. Jak jest wszystko to nie ma nic i na nic nie ma czasu. :wink:

Opublikowano

Cisza jak za komuny jakby neta nie było. :decayed:

"Za komuny nic nie było - wszystko było, dzisiaj wszystko jest a nic ni ma."

Arnold Boczek

Wiecie czemu lubię takie cytaty ?? Bo one się co chwila sprawdzają i tak jest. Jak jest wszystko to nie ma nic i na nic nie ma czasu. :wink:

:banan:

Opublikowano

jak sie reza to nima czasu na nety :decayed:

Opublikowano

A jak! zbroimy sie bo czas goni i terminy heh

Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 20:15 ---------- Poprzedni post napisany at 19:30 ----------

Audi Rs4 B5 2,7 biturbo po kolizjii (4011653469) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. nie sądziłem że rs jest w takiej cenie:eusathink:

Opublikowano
  • Autor

:hi:panowie bierze coś ktoś ode mnie z tych gratów? tunel z łokciem :whistling:

Opublikowano

Panowie co tu taka cisza __:hi:

---------- Post dopisany at 14:43 ---------- Poprzedni post napisany at 14:40 ----------

Zobaczcie co znalazłem kusząca oferta:eusathink:

---------- Post dopisany at 14:43 ---------- Poprzedni post napisany at 14:43 ----------

Audi A4 B5 lift licznik fis 1.8T 2000r (3962478623) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. kusząca oferta :eusathink:

Opublikowano

Nie jest kuszaca, licznik angol plus do tego powypalane line takze dolicz koszt wymiany wyswietlacza.

Opublikowano

naprawa plus tarcze euro i przekodowanie to tak lekko licząc 350 złotych

Opublikowano

Dzieki za poradę: )

Opublikowano
  • Autor

:hi:

a jaki masz licznik swój? ja taki sam wyrwałem za 40 zł angola ale kostki itp było :)

---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 22:02 ----------

Panowie chce ktoś kupić podłokietnik ? dalej bo mi zawadza

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Arku pisałem ci że ją go wezmę powitać: )

Opublikowano
  • Autor
Arku pisałem ci że ją go wezmę powitać: )

60-70 zl

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.