Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 296,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
Arek gwint już zapodałeś czy nadal koza na POLISH / WORKS :grin: Bo mi z przodu brakuje 9 cm do gleby by szurać dokładka i nie wiem czy schodzić w dół jeszcze :whistling:

kozy nie miałem na POLISH | WORKS :whistling:

Opublikowano

Do nie seryjnych głośników dobrze jest wyciszyć drzwi.

Opublikowano
Arek gwint już zapodałeś czy nadal koza na POLISH / WORKS :grin: Bo mi z przodu brakuje 9 cm do gleby by szurać dokładka i nie wiem czy schodzić w dół jeszcze :whistling:

kozy nie miałem na POLISH | WORKS :whistling:

Pochwalił byś się fotkami jak wygląda :naughty:

---------- Post dopisany at 07:31 ---------- Poprzedni post napisany at 07:30 ----------

:hi: Powitać z rana

Opublikowano
  • Autor
Arek gwint już zapodałeś czy nadal koza na POLISH / WORKS :grin: Bo mi z przodu brakuje 9 cm do gleby by szurać dokładka i nie wiem czy schodzić w dół jeszcze :whistling:

kozy nie miałem na POLISH | WORKS :whistling:

Pochwalił byś się fotkami jak wygląda :naughty:

Jak będą to się pochwale

---------- Post dopisany at 07:55 ---------- Poprzedni post napisany at 07:55 ----------

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Powitać ją czekam już do niedzieli Arku myślę że będziesz bez względu na pogodę bo ponoć nie ciekawie ma być: (

Opublikowano

Bedzie normalnie co wy przezywacie? W niedziele c**jowo a dzisiaj slonce takie ze na krotki chodzilem.

Opublikowano

Może zrobimy listę kto się zjawi?

Opublikowano
  • Autor
Powitać ją czekam już do niedzieli Arku myślę że będziesz bez względu na pogodę bo ponoć nie ciekawie ma być: (

Ja tam będę będę

---------- Post dopisany at 06:44 ---------- Poprzedni post napisany at 06:44 ----------

:hi:

---------- Post dopisany at 06:47 ---------- Poprzedni post napisany at 06:44 ----------

Lista na 16.04 spot:

  1. Arkadiush

Opublikowano

No to PREZES ARKADIUSH WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :drunk::drunk:

Lista na 16.04 spot:

1. Arkadiush

2. Michua4185V

3. ...............

POWITAĆ PANOWIE Z RANA :hi:

Opublikowano
  • Autor
No to PREZES ARKADIUSH WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :drunk::drunk:

podziękował :hi:

Opublikowano

Powitać. no ją 100% będę to Arku najlepszego: )

Opublikowano

Koło myjki spocik bo ja na parking ferio nie wjadę :facepalm:

Opublikowano
Koło myjki spocik bo ja na parking ferio nie wjadę :facepalm:

Oj tam nie wiedziesz. Wolno przez garby, jak trochę się zawiesi środkiem to nic się nie stanie, konserwę walniesz na zimę i będzie ok jak wszystko w tunelu pochowane :decayed:

Opublikowano

Lista na 16.03 spot:

1. Arkadiush

2. Michua4185V

3. fatboy500 (75%)

Opublikowano

Pany już na kwiecień się ustawiacie?

Opublikowano

No kwiecień :) heh.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.