Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Słupecko - Konińskie


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Haha Darek to samo właśnie zauwazyłem. Haha sądzę,że i mnie teraz czeka taki porządek. Czekam tylko na pogode i na alkantare i do dzieła. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak wole ladnie zabudowac oslona z vr5 itp ale gratki za checi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zbiorniczek wleci nowy po niedzieli bo ten nie pasuje:facepalm: do czystego serducha :naughty: dzięx Prezes :wink:

---------- Post dopisany at 20:30 ---------- Poprzedni post napisany at 20:15 ----------

BLACKCOOL ja mysle że od passata lepiej wygląda niż od liftu

CAM00900.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeci się wszystko pod tą maską jak psu jajca ! :grin::grin: Dobra,że mnie podkręciłeś to i ja zacznę czyścić w końcu swoje auto. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Świąt się wyrobisz :grin:

:siema:

---------- Post dopisany at 07:22 ---------- Poprzedni post napisany at 06:58 ----------

Sylwek łokieć opanowany ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minus takiego czyszczenia jest jeden: żal patrzeć jak znów będzie się brudziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać panowie: ) no założyłem go tylko śruby muszę sobie dokupić: ) dziś go założyłem a tak o rana coś mnie wzięło :)

---------- Post dopisany at 09:52 ---------- Poprzedni post napisany at 08:48 ----------

Panowie AUDI A4 B5 LIFT BOCZKI TAPICERKA SKÓRA CZ-WA (4046663703) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i listwy na drzwi deske boczki dekory audi a4 b5 (4073258900) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ihttp://allegro.pl/ShowItem2.php?item=4054386151&ars_source=ars&ars_socket_id=9&ars_rule_id=74

---------- Post dopisany at 09:54 ---------- Poprzedni post napisany at 09:52 ----------

Myślę że ceny dobre szkoda ze nie mam tyle kasy bo bym cały środek zrobił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie mam Sylwek nie jesteś jeden tutaj obecny. Tylko ja planuję jechać do niemiec na 2-3 miesiące niedługo więc może jakaś b6 wpadnie w oko :)

Tym razem niestety z racji,że potrzebuje auta do tras padło by na Diesla 1.9 TDI 131KM ewentualnie coś 1.8T i założyć staga.

Audi A4 13700.00 PLN. VVąchocck - otoMoto.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minus takiego czyszczenia jest jeden: żal patrzeć jak znów będzie się brudziło.

Dokladnie Rafal :kwasny:

---------- Post dopisany at 13:57 ---------- Poprzedni post napisany at 13:56 ----------

Ja też nie mam Sylwek nie jesteś jeden tutaj obecny. Tylko ja planuję jechać do niemiec na 2-3 miesiące niedługo więc może jakaś b6 wpadnie w oko :)

Tym razem niestety z racji,że potrzebuje auta do tras padło by na Diesla 1.9 TDI 131KM ewentualnie coś 1.8T i założyć staga.

Audi A4 13700.00 PLN. VVąchocck - otoMoto.pl

2.5 maja jakies wady odbilo mi sie o uszy:wink:

---------- Post dopisany at 13:59 ---------- Poprzedni post napisany at 13:57 ----------

Powitać panowie: ) no założyłem go tylko śruby muszę sobie dokupić: ) dziś go założyłem a tak o rana coś mnie wzięło :)

---------- Post dopisany at 09:52 ---------- Poprzedni post napisany at 08:48 ----------

Panowie AUDI A4 B5 LIFT BOCZKI TAPICERKA SKÓRA CZ-WA (4046663703) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i listwy na drzwi deske boczki dekory audi a4 b5 (4073258900) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ihttp://allegro.pl/ShowItem2.php?item=4054386151&ars_source=ars&ars_socket_id=9&ars_rule_id=74

---------- Post dopisany at 09:54 ---------- Poprzedni post napisany at 09:52 ----------

Myślę że ceny dobre szkoda ze nie mam tyle kasy bo bym cały środek zrobił

Jak juz chcesz srodek zmieniac to szukaj foteli razem z boczkami w skorze:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2,5 do któregoś roku miały problem z górą. Wycierały się wałki itp. Był tam problem ze smarowaniem. Później coś tam poprawili. Po za tym nie jest to zbyt oszczędny diesle. 8l trzeba liczyć a jak się pojeździ po mieście to i 10l wciągnie z tego co słyszałem. Ale dźwięk pracy mi się bardzo podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby doszło już do tego,że faktycznie się dorobię na takie auto to raczej stawiam na 1.9TDI 5-6l albo najchętniej 1.8T i tylko te silniki. Tamta podana była przykładowo. :wink:

---------- Post dopisany at 14:19 ---------- Poprzedni post napisany at 14:03 ----------

Ps: Tak się zastanawiam czy sprowadzał z was może ktoś auto z niemcowni samodzielnie ? Zastanawia mnie fakt jak to wygląda no i gdyby udało się wyjechać jak to auto sprowadzić i załatwić formalności z niemcem bez j. niemieckiego.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się na razie to szaleje z wnetrzem Audi. Dziś doszedł mieszek i siedzi na pokładzie. Teraz czekam za alkantarą. :decayed:

---------- Post dopisany at 17:18 ---------- Poprzedni post napisany at 16:43 ----------

Tutaj jest ładna sztuka : AUDI A4 1,9 TDI , =S-LINE= SKÓRY (4072164192) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chce ktoś coś z showcarshine ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...