Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ojca do pracy zawozilem:wink:

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 293,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Powitać panowie boczka i tak nie zdementowałem ktoś musiał go inaczej przerobić za żadne skarby nie mogę go wydostać: (

Opublikowano
Powitać panowie boczka i tak nie zdementowałem ktoś musiał go inaczej przerobić za żadne skarby nie mogę go wydostać: (

:hi: Sylwek może ktoś go na klej do szyb przykleił wtedy będzie ciężko zdjąć

Opublikowano

I po tygodniowej jezdzie czas było ogarnać auto i obniżyć ale wiecej juz nie da rady bo by były problemy z wjazdem do domku:facepalm:

CAM00347.jpg

CAM00343.jpg:kox::kox:

Opublikowano
I po tygodniowej jezdzie czas było ogarnać auto i obniżyć ale wiecej juz nie da rady bo by były problemy z wjazdem do domku:facepalm:

http://s1.postimg.org/m520mwckb/CAM00347.jpg

http://s12.postimg.org/y34bhcakp/CAM00343.jpg:kox::kox:

Michał pakuj 19" i wypychaj blotniki i będzie kozak :D

---------- Post dopisany at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany at 21:05 ----------

ja klepałem w tamtym roku bo et35 dawało o sobie znać, polecam każdemu :thumbup1:

nie chce ktoś grzanych foteli z mojej ? tylko by trzeba było maty zlutować bo ostatnio już nie grzały.

Darek a jaki masz kolor foteli i ile cenisz

Opublikowano

Bartek plany są na 18 :kox:

Tego typu :whistling:

4030118515_1.jpg

a co do 19 już za duże by były :wink:

Opublikowano
Bartek plany są na 18 :kox:

Tego typu :whistling:

http://s29.postimg.org/gln794qw3/4030118515_1.jpg

a co do 19 już za duże by były :wink:

Te 18" są podobne do moich 17" wiem ze 19 nie są na nasze drogi a jakie et mają te 18"

Opublikowano

ET30 przód 8.5 a tył 9.5 :wink:

Opublikowano

Nie będą zabardzo wystawac? Ja mam na tych 17 o ile się nie mylę 48 i 8" szerokie

Opublikowano

Myśle ze bedzie ok :naughty: ja teraz mam et35 i fela 8.5 :kox:

Opublikowano

Alkantara w końcu gotowa.. W tyg nie było by czasu bo praca.. Jutro wstawie foto jak w dzień ogarnę. :wink:

Opublikowano
I po tygodniowej jezdzie czas było ogarnać auto i obniżyć ale wiecej juz nie da rady bo by były problemy z wjazdem do domku:facepalm:

http://s1.postimg.org/m520mwckb/CAM00347.jpg

http://s12.postimg.org/y34bhcakp/CAM00343.jpg:kox::kox:

Michał pakuj 19" i wypychaj blotniki i będzie kozak :D

---------- Post dopisany at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany at 21:05 ----------

ja klepałem w tamtym roku bo et35 dawało o sobie znać, polecam każdemu :thumbup1:

nie chce ktoś grzanych foteli z mojej ? tylko by trzeba było maty zlutować bo ostatnio już nie grzały.

Darek a jaki masz kolor foteli i ile cenisz

Te fotele to ni niebieski ni siwy. Zawsze można rozebrać i maty przełożyć.

---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ----------

Et30 i 8,5 bedzie trzeba wypchnąć i zrobic na sztywno bez ugiecia bycze jaja :))

Opublikowano

Napewno kozacko będzie wygladac na tych felach :git::good:

---------- Post dopisany at 23:27 ---------- Poprzedni post napisany at 22:49 ----------

I po tygodniowej jezdzie czas było ogarnać auto i obniżyć ale wiecej juz nie da rady bo by były problemy z wjazdem do domku:facepalm:

http://s1.postimg.org/m520mwckb/CAM00347.jpg

http://s12.postimg.org/y34bhcakp/CAM00343.jpg:kox::kox:

Michał pakuj 19" i wypychaj blotniki i będzie kozak :D

---------- Post dopisany at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany at 21:05 ----------

ja klepałem w tamtym roku bo et35 dawało o sobie znać, polecam każdemu :thumbup1:

nie chce ktoś grzanych foteli z mojej ? tylko by trzeba było maty zlutować bo ostatnio już nie grzały.

Darek a jaki masz kolor foteli i ile cenisz

Te fotele to ni niebieski ni siwy. Zawsze można rozebrać i maty przełożyć.

---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ----------

Et30 i 8,5 bedzie trzeba wypchnąć i zrobic na sztywno bez ugiecia bycze jaja :))

To by wychodziło ze są ala grafit a ja szukam coś ciemniejsze i nie koniecznie grzane

Opublikowano

Powitać panowie: )

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Powitać z rana :hi:

Opublikowano
:hi: bartek b5 wczoraj jak jechalem to musisz lekko swoja zglebic :)
Opublikowano
:hi: bartek b5 wczoraj jak jechalem to musisz lekko swoja zglebic :)

:hi:Wiem myśle nad tym ale narazie muszę to odłożyć na puzniej bo muszę znaleźć jakas prace bo od wczoraj na bezrobocu

Opublikowano

Po sasiedzku masz tam prezna firme u jasia :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.