Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mechanik pierwsza klasa niepotrzebnie pieniedzy w błoto wyrzucac nie bede :wink: póki końcówek drążków kierowniczych nie rusze zbieżności nie ustawiam bo to bez sens takie moje zdanie :hi:

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 295,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wymiana sprężyn to pół godziny roboty na stronę, oczywiście pod warunkiem że nie będzie problemu z śrubą od górynych wahaczy. Zbierzności nie trzeba ustawiać. Żeby łatwiej wyjąć kolumnę warto podnieść cał przód, wtedy nie pręży stabilizator.

Opublikowano
  • Autor

:hi:

seksowna_bielizna_damska

---------- Post dopisany at 07:23 ---------- Poprzedni post napisany at 07:14 ----------

521367_591982450831627_1941872880_n.jpg

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Sklep z bielizną otwarles

---------- Post dopisany at 08:04 ---------- Poprzedni post napisany at 08:03 ----------

:hi: niedzielni kierowcy

Opublikowano
  • Autor

Sklep z bielizną otwarles

---------- Post dopisany at 08:04 ---------- Poprzedni post napisany at 08:03 ----------

:hi: niedzielni kierowcy

Tobie dziś sprzedam :decayed:

Opublikowano

Sklep z bielizną otwarles

---------- Post dopisany at 08:04 ---------- Poprzedni post napisany at 08:03 ----------

:hi: niedzielni kierowcy

Tobie dziś sprzedam :decayed:

Stringi z trąba

Opublikowano
  • Autor
Stringi z trąba

na urodziny dostaniesz :kox:

Opublikowano

To co z tym spotem bo nie wiem czy wstawać z wyra

Opublikowano
  • Autor
To co z tym spotem bo nie wiem czy wstawać z wyra

No ja jadę nie wiem jak Ty Trąbka :guma:

Opublikowano

Co za trąbka cycu?

Opublikowano

Ja będę. To 16 panowie. Rafał auto smalcuj :)

---------- Post dopisany at 08:50 ---------- Poprzedni post napisany at 08:49 ----------

Ja wymienialem zawieche i wyciagalem amorki i zbierzbnosc musiała byc bo zmieniły sie katy. Czułem to w prowadzeniu auta z reszta na zbierznosci u kumpla wyszło ze było nie tak.

Opublikowano
  • Autor
Ja będę. To 16 panowie. Rafał auto smalcuj :)

zrobił wczoraj a dziś praca na niego czeka :decayed:

HPIM1584-1024x768.jpg

---------- Post dopisany at 08:52 ---------- Poprzedni post napisany at 08:51 ----------

Ja wymienialem zawieche i wyciagalem amorki i zbierzbnosc musiała byc bo zmieniły sie katy. Czułem to w prowadzeniu auta z reszta na zbierznosci u kumpla wyszło ze było nie tak.

no to ja tak samo mówiłem

Opublikowano

To smalec zakupiony :jerk:

CAM00390.jpg

Opublikowano
  • Autor

jaki tam monitor masz u siebie ?

---------- Post dopisany at 09:04 ---------- Poprzedni post napisany at 09:04 ----------

Startują na Eurowizji a to wykonanie to jak dla mnie porażka :facepalm:

Opublikowano

LG 19 calowy :)

Opublikowano
  • Autor
LG 19 calowy :)

mało panie :decayed:

Opublikowano
Ja będę. To 16 panowie. Rafał auto smalcuj :)

zrobił wczoraj a dziś praca na niego czeka :decayed:

http://przekaskinaimpreze.pl/wp-content/uploads/2012/11/HPIM1584-1024x768.jpg

---------- Post dopisany at 08:52 ---------- Poprzedni post napisany at 08:51 ----------

Ja wymienialem zawieche i wyciagalem amorki i zbierzbnosc musiała byc bo zmieniły sie katy. Czułem to w prowadzeniu auta z reszta na zbierznosci u kumpla wyszło ze było nie tak.

no to ja tak samo mówiłem

goooooooooooooopi:decayed:

Opublikowano
lg 19 calowy :)

mało panie :decayed:

flatron w1943sb-pf :)

Opublikowano
  • Autor
lg 19 calowy :)

mało panie :decayed:

flatron w1943sb-pf :)

mam taki sam ale 24 cale :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.