Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:thumbup1::thumbup1::thumbup1: goooooddd :naughty:

a nagłosnienie jakie :D

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 293,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
:thumbup1::thumbup1::thumbup1: goooooddd :naughty:

a nagłosnienie jakie :D

glosniki-genius-5-1-sw-h_2687.jpg

Opublikowano

hooooooooooooooooooj zaczeło kropić:facepalm:w deszczu jeszcze nie smalcowałem :decayed:Arek otwieraj garaż :decayed:

Opublikowano
  • Autor
hooooooooooooooooooj zaczeło kropić:facepalm:w deszczu jeszcze nie smalcowałem :decayed:Arek otwieraj garaż :decayed:

otwarty mam :) lekko idę go umyć i pójdę smalcować do garażu :wink:

Opublikowano

a Michu kompa pod Audice podłącza i w chałupie bombie że hej :decayed:

---------- Post dopisany at 09:27 ---------- Poprzedni post napisany at 09:25 ----------

hooooooooooooooooooj zaczeło kropić:facepalm:w deszczu jeszcze nie smalcowałem :decayed:Arek otwieraj garaż :decayed:

otwarty mam :) lekko idę go umyć i pójdę smalcować do garażu :wink:

powiedz kiedy a przyjade :wink:

Opublikowano

Ja mam 2:1 Logitech za mało miejsca na biurku mam :grin:

914299_BB_00_FB_EPS_1000.jpg

Twoje wielki + :banan:

Opublikowano
  • Autor
Ja mam 2:1 Logitech za mało miejsca na biurku mam :grin:

http://s28.postimg.org/5bs8cnj0p/914299_BB_00_FB_EPS_1000.jpg

Twoje wielki + :banan:

no ja mam dwa na biurku a reszta po pokoju poustawiane :decayed: chciałem creative ale te w dobrych pieniądzach trafiły się to mam :) 3 lata i działają że hej :kox:

Opublikowano
Ja mam 2:1 Logitech za mało miejsca na biurku mam :grin:

http://s28.postimg.org/5bs8cnj0p/914299_BB_00_FB_EPS_1000.jpg

Twoje wielki + :banan:

Ok to teraz ja wloze swoje 3 grosze :)

Miałem ten balsam co Michał kupiłeś i fajnie sie swieci i maskuje rysy ale ... do 1szego umycia heh.

Co do monitora to ja mam najmniejszy bo 17" flatron lcd :)

Ale nagłośnienie najlpesze bo creative 5.1 + zestaw alton 70 x2 :)

Opublikowano

Ja tam mam nagłośnienie z laptopa puki co i się nie chwale. Pogoda od rana barowa ale teraz zawitało słońce na Koninie więc będzie dobrze. Weźcie jakiś dobry aparat ktoś w końcu to się foty strzeli a może by tak dzisiaj jebnąć samowyzwalacz i fote sobie wspólną strzelić na tle aut . :wink: Ja jestem na 16. :decayed:

Opublikowano
Ja mam 2:1 Logitech za mało miejsca na biurku mam :grin:

http://s28.postimg.org/5bs8cnj0p/914299_BB_00_FB_EPS_1000.jpg

Twoje wielki + :banan:

Ok to teraz ja wloze swoje 3 grosze :)

Miałem ten balsam co Michał kupiłeś i fajnie sie swieci i maskuje rysy ale ... do 1szego umycia heh.

Co do monitora to ja mam najmniejszy bo 17" flatron lcd :)

Ale nagłośnienie najlpesze bo creative 5.1 + zestaw alton 70 x2 :)

Dariusz od dziś Audi w garażu bedzie stać tylko w weekendy wyjade zeby przepalić parcha :wink: bo drugie auto zrobione wiec troszke odpocznie :grin:

Opublikowano
  • Autor
Ja mam 2:1 Logitech za mało miejsca na biurku mam :grin:

http://s28.postimg.org/5bs8cnj0p/914299_BB_00_FB_EPS_1000.jpg

Twoje wielki + :banan:

Ok to teraz ja wloze swoje 3 grosze :)

Miałem ten balsam co Michał kupiłeś i fajnie sie swieci i maskuje rysy ale ... do 1szego umycia heh.

Co do monitora to ja mam najmniejszy bo 17" flatron lcd :)

Ale nagłośnienie najlpesze bo creative 5.1 + zestaw alton 70 x2 :)

Dariusz od dziś Audi w garażu bedzie stać tylko w weekendy wyjade zeby przepalić parcha :wink: bo drugie auto zrobione wiec troszke odpocznie :grin:

Czyli dziś przyjeżdżasz Czikłaczento? ok ramki klubowe mamy także damy Ci :decayed:

Opublikowano
Ja mam 2:1 Logitech za mało miejsca na biurku mam :grin:

http://s28.postimg.org/5bs8cnj0p/914299_BB_00_FB_EPS_1000.jpg

Twoje wielki + :banan:

Ok to teraz ja wloze swoje 3 grosze :)

Miałem ten balsam co Michał kupiłeś i fajnie sie swieci i maskuje rysy ale ... do 1szego umycia heh.

Co do monitora to ja mam najmniejszy bo 17" flatron lcd :)

Ale nagłośnienie najlpesze bo creative 5.1 + zestaw alton 70 x2 :)

Dariusz od dziś Audi w garażu bedzie stać tylko w weekendy wyjade zeby przepalić parcha :wink: bo drugie auto zrobione wiec troszke odpocznie :grin:

Czyli dziś przyjeżdżasz Czikłaczento? ok ramki klubowe mamy także damy Ci :decayed:

Dziś jeszcze Audi :D

Opublikowano
  • Autor
Dziś jeszcze Audi :D

przyjedź dziś Czikłaczento :decayed:

Opublikowano

Nie nie :naughty: masz tylko foto :grin:

CAM00392.jpg

Opublikowano

Widzę, że forum audiowizualne się zrobiło :grin:

Ale skoro tak piszecie to i ja powiem co mi tutaj gra:

Birmingham Sound Reproducers P157 z 1970 roku (gramofon belt drive);

2 x Wharfedale EVO2 8;

Wzmacniacz Technics SUVZ-320;

Odtwarzacz CD Technics SL-PG4

:decayed:

No i udanego spota, może na następny się dokulam :hi:

Opublikowano

Pany trochę humoru po spocie ;)

---------- Post dopisany at 20:29 ---------- Poprzedni post napisany at 20:25 ----------

konkret :)
Opublikowano

Hehe, ostatnio oglądałem wszystkie odcinki :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Panowie za spot:hi: poprawiamy frekwencję

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.