Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:siema:

DSC_0070.jpg

DSC_0072.jpg

efekt dzisiejszej nudy :decayed:

---------- Post dopisany at 19:57 ---------- Poprzedni post napisany at 19:55 ----------

DSC_0067.jpg

no i szmalcowanie :naughty:

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 293 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No nudziło sie: ) ją też muszę odświęrzyc swoje bo ostatnio brak czasu czekam na weekend: ) a w tedy przybędzie parę rzeczy: )

Opublikowano
Dziekować :hi:

---------- Post dopisany at 02:39 ---------- Poprzedni post napisany at 00:13 ----------

Darek tu pytanie też do Ciebie. Ty masz cały wydech przelotowy ze stali aluminiowej z seryjną końcówką wydechu?

Kupowałeś sam przelot AWG czy to podchodzi normalnie i mogę zamówić ? AWG cobra tłumik przelotowy długi 88cm Cz-wa (4153113139) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i jeszcze jedno czy ten przelot zastępuje również kata czy trzeba wspawać tam strumienicę dla lepszego efektu ??

---------- Post dopisany at 02:52 ---------- Poprzedni post napisany at 02:39 ----------

Wymieniając 4 sprężyny będę wymianiał wahacze. Niech się tu wypowie znawca ABC. Master-Sporty jakościowo są w miare dobre ? Chodzi mi tu o górne wahacze. :whistling:

---------- Post dopisany at 02:54 ---------- Poprzedni post napisany at 02:52 ----------

4 WAHACZE GÓRNE MASTER SPORT VW PASSAT AUDI A4 A6 (4186714760) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Tak mam tylko koncowy. A i 3 przelotowe awg z tym ze ja kupilem w siedzibie kolo mnie. Mam 2x 33cm + 1x55cm na srodkowy. Jakies strumienice to odpusc sobie agro tuning :)

Opublikowano
:siema:

http://s7.postimg.org/p5rgiwbqv/DSC_0070.jpg

http://s23.postimg.org/dnvcbv0cn/DSC_0072.jpg

efekt dzisiejszej nudy :decayed:

---------- Post dopisany at 19:57 ---------- Poprzedni post napisany at 19:55 ----------

http://s18.postimg.org/v1gh1rxdh/DSC_0067.jpg

no i szmalcowanie :naughty:

:thumbup1::thumbup1::thumbup1:

Opublikowano

4 wahacze za 170zł ? Czy sztuka ?

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

za 4 sztuki 200 zł

---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 22:14 ----------

Dziekować :hi:

---------- Post dopisany at 02:39 ---------- Poprzedni post napisany at 00:13 ----------

Darek tu pytanie też do Ciebie. Ty masz cały wydech przelotowy ze stali aluminiowej z seryjną końcówką wydechu?

Kupowałeś sam przelot AWG czy to podchodzi normalnie i mogę zamówić ? AWG cobra tłumik przelotowy długi 88cm Cz-wa (4153113139) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i jeszcze jedno czy ten przelot zastępuje również kata czy trzeba wspawać tam strumienicę dla lepszego efektu ??

---------- Post dopisany at 02:52 ---------- Poprzedni post napisany at 02:39 ----------

Wymieniając 4 sprężyny będę wymianiał wahacze. Niech się tu wypowie znawca ABC. Master-Sporty jakościowo są w miare dobre ? Chodzi mi tu o górne wahacze. :whistling:

---------- Post dopisany at 02:54 ---------- Poprzedni post napisany at 02:52 ----------

4 WAHACZE GÓRNE MASTER SPORT VW PASSAT AUDI A4 A6 (4186714760) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Tak mam tylko koncowy. A i 3 przelotowe awg z tym ze ja kupilem w siedzibie kolo mnie. Mam 2x 33cm + 1x55cm na srodkowy. Jakies strumienice to odpusc sobie agro tuning :)

Daj namiar na ten sklep bo w turku ostatnio dość często bywam u rodzinki lub w przelocie to bym się rozejrzał i jak z ceną ?

Opublikowano
za 4 sztuki 200 zł

---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 22:14 ----------

Dziekować :hi:

---------- Post dopisany at 02:39 ---------- Poprzedni post napisany at 00:13 ----------

Darek tu pytanie też do Ciebie. Ty masz cały wydech przelotowy ze stali aluminiowej z seryjną końcówką wydechu?

Kupowałeś sam przelot AWG czy to podchodzi normalnie i mogę zamówić ? AWG cobra tłumik przelotowy długi 88cm Cz-wa (4153113139) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i jeszcze jedno czy ten przelot zastępuje również kata czy trzeba wspawać tam strumienicę dla lepszego efektu ??

---------- Post dopisany at 02:52 ---------- Poprzedni post napisany at 02:39 ----------

Wymieniając 4 sprężyny będę wymianiał wahacze. Niech się tu wypowie znawca ABC. Master-Sporty jakościowo są w miare dobre ? Chodzi mi tu o górne wahacze. :whistling:

---------- Post dopisany at 02:54 ---------- Poprzedni post napisany at 02:52 ----------

4 WAHACZE GÓRNE MASTER SPORT VW PASSAT AUDI A4 A6 (4186714760) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Tak mam tylko koncowy. A i 3 przelotowe awg z tym ze ja kupilem w siedzibie kolo mnie. Mam 2x 33cm + 1x55cm na srodkowy. Jakies strumienice to odpusc sobie agro tuning :)

Daj namiar na ten sklep bo w turku ostatnio dość często bywam u rodzinki lub w przelocie to bym się rozejrzał i jak z ceną ?

Z tego co wiem to darek kupował w tuliszkowie i dał 130 zl tylko nie wiem w którym miejscu prowadzą sprzedaż:grin:

Opublikowano

Dokładnie Tuliszkow jak wejdziesz na stronę Awg polonez to masz ta druga siedzibę i to nie Tuliszkow tylko ta miejscowość obok będziesz wiedział która potem zobaczę to ci napisze to akurat po drodze do konina.

Opublikowano

Ta miejscowość to wymysłów tak można kupić takie rzeczy nawet dobre ceny mają

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Powitać: )

Opublikowano
:siema:

http://s7.postimg.org/p5rgiwbqv/DSC_0070.jpg

http://s23.postimg.org/dnvcbv0cn/DSC_0072.jpg

efekt dzisiejszej nudy :decayed:

---------- Post dopisany at 19:57 ---------- Poprzedni post napisany at 19:55 ----------

http://s18.postimg.org/v1gh1rxdh/DSC_0067.jpg

no i szmalcowanie :naughty:

O Panie, lipa, bo żeś gumki pomalował :grin: Żeby to tak zawsze wyglądało :wink:

Opublikowano
:siema:

http://s7.postimg.org/p5rgiwbqv/DSC_0070.jpg

http://s23.postimg.org/dnvcbv0cn/DSC_0072.jpg

efekt dzisiejszej nudy :decayed:

---------- Post dopisany at 19:57 ---------- Poprzedni post napisany at 19:55 ----------

http://s18.postimg.org/v1gh1rxdh/DSC_0067.jpg

no i szmalcowanie :naughty:

O Panie, lipa, bo żeś gumki pomalował :grin: Żeby to tak zawsze wyglądało :wink:

Trochę się wyjechało no ale z 3 miechy będzie tak wygladac :)

Opublikowano

U mnie to już po tygodniu zawalone było pyłem z klocków i brudem. Co prawda u mnie dość dobrze te schodzi, bo całość miałem zdemontowaną więc na spokojnie mogłem sobie idealnie poczyścić itp co dało mi po malowaniu gładką teksturę. Jak malowałem stare zaciski które nie były tak doczyszczone to w każde zagłębienie pchał się później brud i mimo mycia niezbyt ciekawie to wyglądało po dłuższym czasie.

PS: Ostatnio myłem auto i postanowiłem umyć zaciski co skończyło się poharatanymi łapami :grin: Jednak 17stki nie są tak duże aby swobodnie pakować łapę między felę a zacisk.

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

Mi się nie chciało demontowac trochę je wyczyscilem i wyszło w miare dobrze

Opublikowano
Mi się nie chciało demontowac trochę je wyczyscilem i wyszło w miare dobrze

Mi też by się nie chciało :decayed: Ale miałem zestawik od polifta, więc na spokojnie mogłem się z tym pobawić i jak całość była gotowa to przerzuciłem.

Opublikowano

No jak będę miał okazję to też się tak pobawie:)

Opublikowano
  • Autor

Panowie zaczynamy :banan:

http://a4-klub.pl/zloty-ogolnopolskie-101/xv-ogolnopolski-zlot-audi-a4-klub-polska-ostrow-wielkopolski-zapisy-326510/#post4229630

Zapisywać się a nie spać :decayed:

---------- Post dopisany 30-04-2014 at 12:51 ---------- Poprzedni post napisany 29-04-2014 at 16:59 ----------

:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.