Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Słupecko - Konińskie


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To gadasz ze musisz się urwać i tyle :hi:

---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:55 ----------

:siema:Co tu taka cisza

Małe rezanie każdy robi przed spotem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek dasz radę zawsze można zrobić 18:30 byle było więcej osób . :D

Tym razem jakieś ciekawsze zdjęcia trza zrobić.

---------- Post dopisany at 23:37 ---------- Poprzedni post napisany at 23:36 ----------

Ps: Proponuję jakiś film nakręcić z tego jak auta przyjeżdżają i się ustawiają np jakieś przywitanie i potem na odjazd.. Coś takiego. Kto ma lepszy aparat,żeby mógł to zrobić '??

---------- Post dopisany at 23:43 ---------- Poprzedni post napisany at 23:37 ----------

Co do rezania to mam nadzieję,że uda mi się doprowadzić auto,żeby się dobrze prezentowało i brzmiało na tą eskortę weselną Darka. :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puścisz się autostradą to moment.:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek dasz radę zawsze można zrobić 18:30 byle było więcej osób . :D

Tym razem jakieś ciekawsze zdjęcia trza zrobić.

---------- Post dopisany at 23:37 ---------- Poprzedni post napisany at 23:36 ----------

Ps: Proponuję jakiś film nakręcić z tego jak auta przyjeżdżają i się ustawiają np jakieś przywitanie i potem na odjazd.. Coś takiego. Kto ma lepszy aparat,żeby mógł to zrobić '??

---------- Post dopisany at 23:43 ---------- Poprzedni post napisany at 23:37 ----------

Co do rezania to mam nadzieję,że uda mi się doprowadzić auto,żeby się dobrze prezentowało i brzmiało na tą eskortę weselną Darka. :whistling:

Żebyś zdarzył wyrezac :) trzymam za słowo:)

---------- Post dopisany at 15:06 ---------- Poprzedni post napisany at 15:05 ----------

A tak btw

Mam gwint do a3/ golf4

Skore do a3 i dystanse do felg tych Ala Porshe czyli rh turbo, z zmiana rozstawu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie się dowiedziałem ze to jest 20 km za skierniewicami z reszta się zobaczy bo tam jadziemy delegacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w Skierniewicach przebywałem często u dziewczyny. 20 Km to gdzieś chyba w stronę Rawy Mazowieckiej, albo Wawy. :wink:

---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 23:02 ----------

Bartek dasz radę zawsze można zrobić 18:30 byle było więcej osób . :D

Tym razem jakieś ciekawsze zdjęcia trza zrobić.

---------- Post dopisany at 23:37 ---------- Poprzedni post napisany at 23:36 ----------

Ps: Proponuję jakiś film nakręcić z tego jak auta przyjeżdżają i się ustawiają np jakieś przywitanie i potem na odjazd.. Coś takiego. Kto ma lepszy aparat,żeby mógł to zrobić '??

---------- Post dopisany at 23:43 ---------- Poprzedni post napisany at 23:37 ----------

Co do rezania to mam nadzieję,że uda mi się doprowadzić auto,żeby się dobrze prezentowało i brzmiało na tą eskortę weselną Darka. :whistling:

Żebyś zdarzył wyrezac :) trzymam za słowo:)

---------- Post dopisany at 15:06 ---------- Poprzedni post napisany at 15:05 ----------

A tak btw

Mam gwint do a3/ golf4

Skore do a3 i dystanse do felg tych Ala Porshe czyli rh turbo, z zmiana rozstawu.

Do września daleko więc spokojnie. Muszę tylko obrać plan na to auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać Towarzystwo...

2 opcje na felgi już wybrane teraz tylko trzeba przemyśleć które.

POMARAŃCZOWE BBS

10177886_327231920763897_3423967712736312616_n.jpg

CZY TE

10325368_328078650679224_778973104061531070_n.jpg

---------- Post dopisany at 10:41 ---------- Poprzedni post napisany at 10:39 ----------

Bardziej mają mi się BBSy oczywiście wiem ile one kosztują i aż tak szarpał się nie będę znalazłem identyczne firmy ANZIO

http://www.tirerack.com/wheels/WheelCloseUpServlet?target=wheelCloseUp&wheelMake=Anzio&wheelModel=Vision&wheelFinish=Matte+Graphite+Silver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gleba jest?

Gleby jakiejś super nie będzie niestety ale springi -40mm powinny wpaść. Czekam za kumplem mechanikiem bo jest teraz w Łodzi i może w piątek wróci.

---------- Post dopisany at 13:16 ---------- Poprzedni post napisany at 12:32 ----------

Jeszcze jedno powiedzcie mi wy czy te felgi z pierwszego zdjęcia " czarna audi na pomarańczowych BSSach" różnią się czymś od tych z linka podanego na dole oprócz firmy je produkującej? Chętnie obrał bym ten kierunek i wybrał te felgi i zapodał taki kolor.. Tylko zastanawia mnie cały czas jak to będzie wyglądało u mnie w aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka sytuacja:kox:

CAM00569.jpg

CAM00573.jpg

---------- Post dopisany at 14:23 ---------- Poprzedni post napisany at 14:21 ----------

CAM00572.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wyszło i dobrze sie naciaglo :kox: tylko teraz jak by chciało w dół :) jakie kapcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...