Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Słupecko - Konińskie


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Co tu taka cisza panowie

---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:39 ----------

View image: 1231233 296331813862601 8384689925933184129 n szukam plastików :decayed:

---------- Post dopisany at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ----------

A tu coś z cyklu W.T.F.View image: cccccxxxx

a co potrzebujesz ?

Jak przyjedziesz na spota w sobotę ogarnij mi tą kostkę do taśmy poliftowej. Taka żółta bo od poduchy mam ale brak tej do przelutowania. I nie mam ani poduch ani klaksonu co denerwuje bo nie ma jak strąbić debili na drogach. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, zrobię kiermasz :decayed:

rozłożysz stół wszystkie graty położysz i wszystko po 5 zł :grin:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak jak już gadamy co tam kto oddaje to mi kilka zbędnych rzeczy leży a może się komuś przyda.

Placki z przedlifta z grzaniem d*py (tyle że pasowało by jest lutnąć) komplet 130zł (kanapa + fotele przód)

Podłokietnik z tunelem myślę że z 50zł

tak btw.

skolekcjonowałem grille :grin: mam od eski, polifta i przedlifta :facepalm:

A co do dystansów tak z allegro, a masz je michał z centrowaniem? ja się zastanawiam czy do quattro mogę dać 5mm(te mogą być bezcentrowania) dystans do tyłu bo nie wiem czy się tam nic nie pojebie :grin:

Ktoś chętny na ścieme szyb? bo w turku będę sobie ściemę walił a zakład pewny ok 400-450zł kompletne auto.

Małe przeróbki musiałem zrobić dystansów bo nie dolegały do piasty dalikatne stoczenie i dolegaja :wink: no ja dałem na tył 13 mm i się ładnie odsunęła fela :) mam mam z centrowaniem :)

---------- Post dopisany at 07:09 ---------- Poprzedni post napisany at 07:08 ----------

Powitać Panowie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać szukałem osłony podszybia filtra powietrza i płynu wspomagania no i myślę czy nie wziąć może pokrywy silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, zrobię kiermasz :decayed:

rozłożysz stół wszystkie graty położysz i wszystko po 5 zł :grin:

:hi:

I chyba kiedyś tak zrobię. Muszę ogarnąć w końcu kiedyś ten burdel. Pełno tam jakiś łap aluminiowych, kolektor dolotowy itp. Trochę alu z tego będzie. Po za tym zostawiłem sobie jeszcze tylną poliftową klapę, którą planuje wrzucić kiedyś do siebie, tylko trzeba ją pomalować. Jest też tylny poliftowy zderzak i przedni - też w planach mam wrzucenie ich do siebie. Szczególnie przydałby się zamontować przedni zderzak bo ma większe otwory na kratki co przy planach na FMIC byłoby wskazane. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podszybie szykuj ok 130-140zl, zbiorniczka ok 20-25zl, pokrywa silnika 20-35zl, filtra ok 30zl także jest co kupic :) miałem kiedyś zbiorniczka to wydałem :)

---------- Post dopisany at 10:21 ---------- Poprzedni post napisany at 10:10 ----------

6eva7asy.jpg

17" z opona 224/45. Dobry prajs + moge mieć do tego dystanse ktore podejdą do a3.

pa8ede9u.jpg

Jest tez gwint mts jak macie kogoś to podrzucie temat, praktycznie każda cześć do a3 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:

A podszybie mam liftowe ale wsadzic nie ma jak przez kompa ale bede musial cos wymyslec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:

A podszybie mam liftowe ale wsadzic nie ma jak przez kompa ale bede musial cos wymyslec :)

wyeb kompa :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:

A podszybie mam liftowe ale wsadzic nie ma jak przez kompa ale bede musial cos wymyslec :)

ECU ci zawadza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom ecu :/ i nie mam koncepcji jak to zapodac, podchodzilem domtego z 3 razy. I w teorii gdzies moze by sie zmiescil obok aku ale tez super nie jest.

---------- Post dopisany at 22:23 ---------- Poprzedni post napisany at 22:22 ----------

Ecu ale lpg :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom ecu :/ i nie mam koncepcji jak to zapodac, podchodzilem domtego z 3 razy. I w teorii gdzies moze by sie zmiescil obok aku ale tez super nie jest.

---------- Post dopisany at 22:23 ---------- Poprzedni post napisany at 22:22 ----------

Ecu ale lpg :)

Zaraz, zaraz. Przecież ECU w przedlifcie i polifcie jest umieszczony tak samo.

---------- Post dopisany at 22:24 ---------- Poprzedni post napisany at 22:23 ----------

LPG... i wsio jasne :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać sobota tuż tuż a ja nadal leżę z bałaganem i audi w częściach i jeszcze jutro popołudniówka :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...