Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 293,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:siema:Co tu taka cisza

Opublikowano
:hi: ja nie wiem czy dam radę wpaść bo do 17 pracuje ;)
Opublikowano

To gadasz ze musisz się urwać i tyle :hi:

---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:55 ----------

:siema:Co tu taka cisza

Małe rezanie każdy robi przed spotem :grin:

Opublikowano

Bartek dasz radę zawsze można zrobić 18:30 byle było więcej osób . :D

Tym razem jakieś ciekawsze zdjęcia trza zrobić.

---------- Post dopisany at 23:37 ---------- Poprzedni post napisany at 23:36 ----------

Ps: Proponuję jakiś film nakręcić z tego jak auta przyjeżdżają i się ustawiają np jakieś przywitanie i potem na odjazd.. Coś takiego. Kto ma lepszy aparat,żeby mógł to zrobić '??

---------- Post dopisany at 23:43 ---------- Poprzedni post napisany at 23:37 ----------

Co do rezania to mam nadzieję,że uda mi się doprowadzić auto,żeby się dobrze prezentowało i brzmiało na tą eskortę weselną Darka. :whistling:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

:hi:Dawid ciężko będzie bo w łodzi teraz robimy :/

Opublikowano

Puścisz się autostradą to moment.:decayed:

Opublikowano
Bartek dasz radę zawsze można zrobić 18:30 byle było więcej osób . :D

Tym razem jakieś ciekawsze zdjęcia trza zrobić.

---------- Post dopisany at 23:37 ---------- Poprzedni post napisany at 23:36 ----------

Ps: Proponuję jakiś film nakręcić z tego jak auta przyjeżdżają i się ustawiają np jakieś przywitanie i potem na odjazd.. Coś takiego. Kto ma lepszy aparat,żeby mógł to zrobić '??

---------- Post dopisany at 23:43 ---------- Poprzedni post napisany at 23:37 ----------

Co do rezania to mam nadzieję,że uda mi się doprowadzić auto,żeby się dobrze prezentowało i brzmiało na tą eskortę weselną Darka. :whistling:

Żebyś zdarzył wyrezac :) trzymam za słowo:)

---------- Post dopisany at 15:06 ---------- Poprzedni post napisany at 15:05 ----------

A tak btw

Mam gwint do a3/ golf4

Skore do a3 i dystanse do felg tych Ala Porshe czyli rh turbo, z zmiana rozstawu.

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

Dokładnie się dowiedziałem ze to jest 20 km za skierniewicami z reszta się zobaczy bo tam jadziemy delegacje

Opublikowano

Kiedyś w Skierniewicach przebywałem często u dziewczyny. 20 Km to gdzieś chyba w stronę Rawy Mazowieckiej, albo Wawy. :wink:

---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 23:02 ----------

Bartek dasz radę zawsze można zrobić 18:30 byle było więcej osób . :D

Tym razem jakieś ciekawsze zdjęcia trza zrobić.

---------- Post dopisany at 23:37 ---------- Poprzedni post napisany at 23:36 ----------

Ps: Proponuję jakiś film nakręcić z tego jak auta przyjeżdżają i się ustawiają np jakieś przywitanie i potem na odjazd.. Coś takiego. Kto ma lepszy aparat,żeby mógł to zrobić '??

---------- Post dopisany at 23:43 ---------- Poprzedni post napisany at 23:37 ----------

Co do rezania to mam nadzieję,że uda mi się doprowadzić auto,żeby się dobrze prezentowało i brzmiało na tą eskortę weselną Darka. :whistling:

Żebyś zdarzył wyrezac :) trzymam za słowo:)

---------- Post dopisany at 15:06 ---------- Poprzedni post napisany at 15:05 ----------

A tak btw

Mam gwint do a3/ golf4

Skore do a3 i dystanse do felg tych Ala Porshe czyli rh turbo, z zmiana rozstawu.

Do września daleko więc spokojnie. Muszę tylko obrać plan na to auto.

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

Powitać Towarzystwo...

2 opcje na felgi już wybrane teraz tylko trzeba przemyśleć które.

POMARAŃCZOWE BBS

10177886_327231920763897_3423967712736312616_n.jpg

CZY TE

10325368_328078650679224_778973104061531070_n.jpg

---------- Post dopisany at 10:41 ---------- Poprzedni post napisany at 10:39 ----------

Bardziej mają mi się BBSy oczywiście wiem ile one kosztują i aż tak szarpał się nie będę znalazłem identyczne firmy ANZIO

http://www.tirerack.com/wheels/WheelCloseUpServlet?target=wheelCloseUp&wheelMake=Anzio&wheelModel=Vision&wheelFinish=Matte+Graphite+Silver

Opublikowano

A gleba jest?

Opublikowano
A gleba jest?

Gleby jakiejś super nie będzie niestety ale springi -40mm powinny wpaść. Czekam za kumplem mechanikiem bo jest teraz w Łodzi i może w piątek wróci.

---------- Post dopisany at 13:16 ---------- Poprzedni post napisany at 12:32 ----------

Jeszcze jedno powiedzcie mi wy czy te felgi z pierwszego zdjęcia " czarna audi na pomarańczowych BSSach" różnią się czymś od tych z linka podanego na dole oprócz firmy je produkującej? Chętnie obrał bym ten kierunek i wybrał te felgi i zapodał taki kolor.. Tylko zastanawia mnie cały czas jak to będzie wyglądało u mnie w aucie.

Opublikowano

Taka sytuacja:kox:

CAM00569.jpg

CAM00573.jpg

---------- Post dopisany at 14:23 ---------- Poprzedni post napisany at 14:21 ----------

CAM00572.jpg

Opublikowano

Dobra wyszło i dobrze sie naciaglo :kox: tylko teraz jak by chciało w dół :) jakie kapcie?

Opublikowano

215/45:wink: w dół juz nie zejde bo nie wjade do domu:facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.