Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
b5 to nie sprzedam bo za dobrze chodzi a tamto to mysle na chandel klepnąć ale cos mi sie wydaje ze za duzo nie zarobie jak bym kupił a co do be5 to mysle nad springami cos koło -40 i szybki sciemnic alu narazie nie zmienam ew jakies delikatne naciagi ale to musze przemyslec no i pare poprawk lakieru:wink:

Jak chcesz to za 250 moge Ci sprzedać komplet 4 sprężyn bo też chciałem założyć a sobie walnę gwinta używkę. :D

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 292,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano
Jak masz sianko i nie masz co z nim robić to kupuj bo b5 raczej rezał nie bedziesz:decayed:

---------- Post dopisany at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany at 21:12 ----------

Przywołałem z forum do naszej paczki nowego kolegę Arka który mieszka niedaleko mnie i on ma kumpla który za 250 zł oklei avanta. :) Robi to na codzień. Z drugiej mańki za pomalowanie felg u jego taty też weźmie z lakierem 200-250 zł :P

ale to na koninie czy dzie indziej?

W genowefie za brzeźnem. Czyli od konina z 5 km

---------- Post dopisany at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany at 21:13 ----------

Przywołałem z forum do naszej paczki nowego kolegę Arka który mieszka niedaleko mnie i on ma kumpla który za 250 zł oklei avanta. :) Robi to na codzień. Z drugiej mańki za pomalowanie felg u jego taty też weźmie z lakierem 200-250 zł :P

ale to na koninie czy dzie indziej?

W genowefie za brzeźnem. Czyli od konina z 5 km

Genowefa jest odemnie ok 10km. Ale koło w Turku bierze ok 400 czyli taka normalna cenę za b5 gdzie trzeba wykręcić ramki szyb bo wyjmuje boczne wszystkie.

Opublikowano
Jak masz sianko i nie masz co z nim robić to kupuj bo b5 raczej rezał nie bedziesz:decayed:

---------- Post dopisany at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany at 21:12 ----------

Przywołałem z forum do naszej paczki nowego kolegę Arka który mieszka niedaleko mnie i on ma kumpla który za 250 zł oklei avanta. :) Robi to na codzień. Z drugiej mańki za pomalowanie felg u jego taty też weźmie z lakierem 200-250 zł :P

ale to na koninie czy dzie indziej?

W genowefie za brzeźnem. Czyli od konina z 5 km

---------- Post dopisany at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany at 21:13 ----------

Przywołałem z forum do naszej paczki nowego kolegę Arka który mieszka niedaleko mnie i on ma kumpla który za 250 zł oklei avanta. :) Robi to na codzień. Z drugiej mańki za pomalowanie felg u jego taty też weźmie z lakierem 200-250 zł :P

ale to na koninie czy dzie indziej?

W genowefie za brzeźnem. Czyli od konina z 5 km

Genowefa jest odemnie ok 10km. Ale koło w Turku bierze ok 400 czyli taka normalna cenę za b5 gdzie trzeba wykręcić ramki szyb bo wyjmuje boczne wszystkie.

My prawdopodobnie przyciemniamy komplet czyli 7 szyb włącznie z przednimi bocznymi. :) Zastanawiam sie tylko na ile przyciemnić,żeby to w miarę fajnie wyglądało nie było ciemno i nie doczepili się policjanci. Chyba 30 % max na przednich można.

---------- Post dopisany at 16:10 ---------- Poprzedni post napisany at 16:08 ----------

Na spocie był ten Arek którego do nas przywołałem i miał przyciemnione szyby u tego kolesia. Powiem,ze fajnie to wyglądało i nie była to jakaś lipna folia lecz dobra jakościowo. Ale wiadomo za tą cenę szału nie będzie. :wink:

Opublikowano

Teoretycznie tak ale 30% to masz fabrycznie ciemniejsze i fabrycznie masz minimalna przepuszczalność. Ale jak juz robic to robic wszystkie ja tez wale przednie :)

Opublikowano
Teoretycznie tak ale 30% to masz fabrycznie ciemniejsze i fabrycznie masz minimalna przepuszczalność. Ale jak juz robic to robic wszystkie ja tez wale przednie :)

Robienie samego tyłu jest bez sensu bo popsuje to tylko urok auta. Hmm więc ile można przyciemnić generalnie ? Interesowało by mnie takie coś jak na foto:

http://img15.tablica.pl/images_tablicapl/112526367_3_644x461_audi-a4-b5-avant-lpg-sprzedam-badz-zamienie-audi.jpg

---------- Post dopisany at 16:57 ---------- Poprzedni post napisany at 16:49 ----------

Myślę,że 30,35% wpadnie to takie akurat chyba.

stopnie_przyciemnienia_GOT.jpg

---------- Post dopisany at 17:10 ---------- Poprzedni post napisany at 16:57 ----------

PS MAM DO SPRZEDANIA:

- Kierownica przedlift+ poducha 40 zł

- Lusterko wsteczne 10 zł

- koło zapasowe NOWE Dunlop 200sport 195.65.15 150 zł z felgą słoneczkiem i dekielkiem audi.

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Z przodu legalnie nigdy noc nie ściemniacz :) przednia i boczna nie może byc przyciemniona.

Opublikowano

No to jak chcesz wszystkie przyciemnić. Nielegalnie proste ;)

Opublikowano

50% lub 35% :wink:

Opublikowano

Mnje 40% wystarczy :kox:

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

Siema Pany :hi:

Opublikowano

Tak ściema wszystkich nielegalne ale bez obawy nie ma zabawy. :)

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.