Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Słupecko - Konińskie


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

b5 to nie sprzedam bo za dobrze chodzi a tamto to mysle na chandel klepnąć ale cos mi sie wydaje ze za duzo nie zarobie jak bym kupił a co do be5 to mysle nad springami cos koło -40 i szybki sciemnic alu narazie nie zmienam ew jakies delikatne naciagi ale to musze przemyslec no i pare poprawk lakieru:wink:

Jak chcesz to za 250 moge Ci sprzedać komplet 4 sprężyn bo też chciałem założyć a sobie walnę gwinta używkę. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak masz sianko i nie masz co z nim robić to kupuj bo b5 raczej rezał nie bedziesz:decayed:

---------- Post dopisany at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany at 21:12 ----------

Przywołałem z forum do naszej paczki nowego kolegę Arka który mieszka niedaleko mnie i on ma kumpla który za 250 zł oklei avanta. :) Robi to na codzień. Z drugiej mańki za pomalowanie felg u jego taty też weźmie z lakierem 200-250 zł :P

ale to na koninie czy dzie indziej?

W genowefie za brzeźnem. Czyli od konina z 5 km

---------- Post dopisany at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany at 21:13 ----------

Przywołałem z forum do naszej paczki nowego kolegę Arka który mieszka niedaleko mnie i on ma kumpla który za 250 zł oklei avanta. :) Robi to na codzień. Z drugiej mańki za pomalowanie felg u jego taty też weźmie z lakierem 200-250 zł :P

ale to na koninie czy dzie indziej?

W genowefie za brzeźnem. Czyli od konina z 5 km

Genowefa jest odemnie ok 10km. Ale koło w Turku bierze ok 400 czyli taka normalna cenę za b5 gdzie trzeba wykręcić ramki szyb bo wyjmuje boczne wszystkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz sianko i nie masz co z nim robić to kupuj bo b5 raczej rezał nie bedziesz:decayed:

---------- Post dopisany at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany at 21:12 ----------

Przywołałem z forum do naszej paczki nowego kolegę Arka który mieszka niedaleko mnie i on ma kumpla który za 250 zł oklei avanta. :) Robi to na codzień. Z drugiej mańki za pomalowanie felg u jego taty też weźmie z lakierem 200-250 zł :P

ale to na koninie czy dzie indziej?

W genowefie za brzeźnem. Czyli od konina z 5 km

---------- Post dopisany at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany at 21:13 ----------

Przywołałem z forum do naszej paczki nowego kolegę Arka który mieszka niedaleko mnie i on ma kumpla który za 250 zł oklei avanta. :) Robi to na codzień. Z drugiej mańki za pomalowanie felg u jego taty też weźmie z lakierem 200-250 zł :P

ale to na koninie czy dzie indziej?

W genowefie za brzeźnem. Czyli od konina z 5 km

Genowefa jest odemnie ok 10km. Ale koło w Turku bierze ok 400 czyli taka normalna cenę za b5 gdzie trzeba wykręcić ramki szyb bo wyjmuje boczne wszystkie.

My prawdopodobnie przyciemniamy komplet czyli 7 szyb włącznie z przednimi bocznymi. :) Zastanawiam sie tylko na ile przyciemnić,żeby to w miarę fajnie wyglądało nie było ciemno i nie doczepili się policjanci. Chyba 30 % max na przednich można.

---------- Post dopisany at 16:10 ---------- Poprzedni post napisany at 16:08 ----------

Na spocie był ten Arek którego do nas przywołałem i miał przyciemnione szyby u tego kolesia. Powiem,ze fajnie to wyglądało i nie była to jakaś lipna folia lecz dobra jakościowo. Ale wiadomo za tą cenę szału nie będzie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie tak ale 30% to masz fabrycznie ciemniejsze i fabrycznie masz minimalna przepuszczalność. Ale jak juz robic to robic wszystkie ja tez wale przednie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie tak ale 30% to masz fabrycznie ciemniejsze i fabrycznie masz minimalna przepuszczalność. Ale jak juz robic to robic wszystkie ja tez wale przednie :)

Robienie samego tyłu jest bez sensu bo popsuje to tylko urok auta. Hmm więc ile można przyciemnić generalnie ? Interesowało by mnie takie coś jak na foto:

http://img15.tablica.pl/images_tablicapl/112526367_3_644x461_audi-a4-b5-avant-lpg-sprzedam-badz-zamienie-audi.jpg

---------- Post dopisany at 16:57 ---------- Poprzedni post napisany at 16:49 ----------

Myślę,że 30,35% wpadnie to takie akurat chyba.

stopnie_przyciemnienia_GOT.jpg

---------- Post dopisany at 17:10 ---------- Poprzedni post napisany at 16:57 ----------

PS MAM DO SPRZEDANIA:

- Kierownica przedlift+ poducha 40 zł

- Lusterko wsteczne 10 zł

- koło zapasowe NOWE Dunlop 200sport 195.65.15 150 zł z felgą słoneczkiem i dekielkiem audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przodu legalnie nigdy noc nie ściemniacz :) przednia i boczna nie może byc przyciemniona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak chcesz wszystkie przyciemnić. Nielegalnie proste ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ściema wszystkich nielegalne ale bez obawy nie ma zabawy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...