Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie mam niestety tutaj etki bo bym sprawdził.

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 292,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

spoko moze w poniedziałek bede ogarniał temat gwintu:decayed:

---------- Post dopisany at 17:43 ---------- Poprzedni post napisany at 17:01 ----------

Dzisiaj jestem w pracy do 16 potem zapraszam :)

A gwint od avanta podchodzi do sedana tylko trzeba tuleje skrócić a odwrotnie tez podejdzie tylko trzeba tuleje dorobić :)

Tapnięte z iphona

Darku jak mozesz to podeslij mi swój nr na pw to sie do ciebie odezwe bo dzisiaj nie dam rady podjechac

Opublikowano

29 stopni w aucie, a klima poszła się j...ć :facepalm:

Opublikowano

U mnie też :facepalm: nie jestes sam :grin:

Opublikowano

Ale co wam sie stalo? :shock:

Opublikowano

U mnie prawdopodonie freon sie skączył i nie załacza sie wiatrak na krótko do aku sie załaczy ale pstryka ze brak freonu :)

Opublikowano

Samo wylecialo? Klucze potrzebuje do gwintu te twoje do mts beda pasowac? Masz cos wlozone na przod jakies dodatkowe odboje?

Opublikowano

skączyło sie w tamto lato już słabo chłodziła ;) klucze ma Arek Neemzi jak co pisz do niego :wink: nie nie mam nic zadnych prezes ;)

Opublikowano

Bo ja mam teraz gwint na wierzchu i chyba cos wloze na probe co by sie za mocno nie ugielo. :decayed:

Lo a gdzie on mieszka?

plan jest taki wkladam teraz mts-a a w trakcie robie kw :)

Opublikowano

Krzymów :wink: nie ulegnie mi na ta technix nic nie uległo jest ok :D

Opublikowano
Ale co wam sie stalo? :shock:

błąd 00604, czyli prawdopodobnie potencjometr w silniczku V71 wyebał się na plecy...

sama klima nabita niedawno, nieszczelności nie ma, kompresor lata jak dziki, więc...decha aut

Opublikowano

szukaj lepiej lamp polift

:hi:

ale ładnie by to wyglądało czy nie :eusathink:lampy hmm muszą poczekać wydatki są teraz dość spore :decayed:

---------- Post dopisany at 14:38 ---------- Poprzedni post napisany at 14:27 ----------

Moje robią się zielone i zmienił bym sobie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

szukaj lepiej lamp polift

:hi:

ale ładnie by to wyglądało czy nie :eusathink:lampy hmm muszą poczekać wydatki są teraz dość spore :decayed:

---------- Post dopisany at 14:38 ---------- Poprzedni post napisany at 14:27 ----------

Moje robią się zielone i zmienił bym sobie :naughty:

kup ori bo te do lampy moim zdaniem lipnie będą wyglądały :thumbdown:

Opublikowano

A zaczepy to myślę ze do moich lamp będą pasować :eusathink: raz widziałem w mojej okolicy z cleerami to tak nie pasowało coś:thumbdown:

Opublikowano
  • Autor
A zaczepy to myślę ze do moich lamp będą pasować :eusathink: raz widziałem w mojej okolicy z cleerami to tak nie pasowało coś:thumbdown:

kupuj ori

Opublikowano

DSC_1031_Kopiowanie.jpg

To mój wzór :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.