Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Słupecko - Konińskie


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja byłem, ogólnie spoko akcja aut było może z 30 szt. i było na spokojnie :) przywiozłem trochę zabawek z znajomymi i bądź co bądź nie było dużo porezanych furek.

A tak nawiasem mówiąc, nie planuje ktoś zrobić swap hamulcy w 1.8 ? z chęcią bym sprzedał swoje 288mm. Jak ktoś ma 280 to wystarczy jarzmo i tarcza i mamy 288 a mamy lepszy wentylowany hebel. Mój zestaw to Ferrodo i kolcki Ferrodo Premier.

Ja szukałbym czegoś większego. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a co myślicie o wkładkach do filtra powietrza? :hi: Ją miałem jechać na spot ale kierowcy nie znalazłem: ( a dziś poprawiam imieniny teściowej. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam wkładki i sobie chwale, ale ja dodatkowo mam zrobiony wydech. Różnicy nie odczujesz w 1.8 tyle ze filtr sie rzadziej kupuje. :) nie chcesz hebli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka pany. Kolega szuka autka, nie wie ktoś czegoś w dobrym stanie? B5 na jego budżet była by ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zapchane galerie, dziś też. Sklepy powinny być zamknięte w niedzielę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darku nie dla mnie miało by to być tylko dla kuzyna do Sorento 3.0 pb v6 i ma zamiar nabyć coś takiego tylko k n a ten koszt około 180zł a a tej firmy co ty masz pepercros (jakoś tak) jest tańszy około 130zł po rabacie w intercars różnica taka że jeden ma siatkę a drugi gabke, jakie są różnice na co zwrócić uwagę? Przy zakupie takich wkładek? Ja mam u siebie heble ok choć nie ukrywam wyhamowanie z większej prędkości jest dość długie ale z moim 1.6 szaleństw nie ma. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darku nie dla mnie miało by to być tylko dla kuzyna do Sorento 3.0 pb v6 i ma zamiar nabyć coś takiego tylko k n a ten koszt około 180zł a a tej firmy co ty masz pepercros (jakoś tak) jest tańszy około 130zł po rabacie w intercars różnica taka że jeden ma siatkę a drugi gabke, jakie są różnice na co zwrócić uwagę? Przy zakupie takich wkładek? Ja mam u siebie heble ok choć nie ukrywam wyhamowanie z większej prędkości jest dość długie ale z moim 1.6 szaleństw nie ma. :grin:

To opierdzielę Ci fajny zestaw bo już mi się zakłada 255mm na tył.

A co do porównania K&N vs Pippercross hmm.. miałem to i to i róznicy nie ma, myślę że pipercross jest tańszy i będzie się lepiej czyścił.

btw

Kupiłem Seata Alte'e 1.9TDi 105KM, niech Kasia jeździ :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darku nie dla mnie miało by to być tylko dla kuzyna do Sorento 3.0 pb v6 i ma zamiar nabyć coś takiego tylko k n a ten koszt około 180zł a a tej firmy co ty masz pepercros (jakoś tak) jest tańszy około 130zł po rabacie w intercars różnica taka że jeden ma siatkę a drugi gabke, jakie są różnice na co zwrócić uwagę? Przy zakupie takich wkładek? Ja mam u siebie heble ok choć nie ukrywam wyhamowanie z większej prędkości jest dość długie ale z moim 1.6 szaleństw nie ma. :grin:

To opierdzielę Ci fajny zestaw bo już mi się zakłada 255mm na tył.

A co do porównania K&N vs Pippercross hmm.. miałem to i to i róznicy nie ma, myślę że pipercross jest tańszy i będzie się lepiej czyścił.

btw

Kupiłem Seata Alte'e 1.9TDi 105KM, niech Kasia jeździ :grin:

niech jej służy bezawaryjnie, kiedy gleba i koło do seata :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To osłonki już założone oczekiwanie za śniegiem :grin:

CAM01078_jpg_300x300_q85.jpg

Montowales na orginalne spinki, opaski zaciskowe czy jest jakiś zamiennik? U mnie tylko kilka sie uchowało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To osłonki już założone oczekiwanie za śniegiem :grin:

CAM01078_jpg_300x300_q85.jpg

Montowales na orginalne spinki, opaski zaciskowe czy jest jakiś zamiennik? U mnie tylko kilka sie uchowało

Kupowałem na allegro razem ze spinkami zamiennik :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrde, kolejna pierdoła do kupienia

W zime dużo daje pod silnikiem, autko prędzej się dogrzewa, trzyma temp i silnik czysty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem wcześniej, nie montuje na zimę żadnych osłon silnika :decayed: w v6 rury z wodą idą nad kolektorem wydechowym, nagrzewa się moment :)

A tak na poważnie to ciekawe czy wytrzyma.

Kupiłem Seata Alte'e 1.9TDi 105KM, niech Kasia jeździ :grin:

niech jej służy bezawaryjnie, kiedy gleba i koło do seata :decayed:

Na wiosne będę szukał jakiegoś "czornego" koła - gleby chyba nie będzie ale nie mówię hop :)

Jak wszystko będzie ok to na wiosnę podsypiemy koksu na 130KM - 140KM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...