Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Słupecko - Konińskie


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

210 kucy na taką małą budę :o to prawie lata

No lata, lata i to jak . Ale buda w Q więc na zakręcie poczyniał nieźle :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Q w A3 to nie jest to legendarne Q niestety i w wielu przypadkach nie zachowuje sie tak jak by sie chciało :) ale w takiej małej budzie musi tak byc i ta moc cos musi przenieść.

Ponoć nie czuć sie załączenia tylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać panowie ja pewnie na spot prędko nie dobije dziś dostałem wypowiedzenie umowy o pracę aż nie mogę uwierzyć że tak mnie potraktował masakra. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O cholera przykra sprawa. Sylwek a gdzie ty pracowałeś ? I w jakim zawodzie ?.. My zawitamy do Ciebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z zawodu stolarz a robiłem w pawilonie handlowym i praktycznie wszystko robiłem tak że nie spodziewalem się że tak mnie wystawi ale łatwie już robotę na koparki lepsza kasa a zobaczymy co będzie w domu nie będę siedział i szkoda że akurat w tym czasie tak wyszło. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać panowie ja pewnie na spot prędko nie dobije dziś dostałem wypowiedzenie umowy o pracę aż nie mogę uwierzyć że tak mnie potraktował masakra. :(

Współczuje Sylwek,obyś jak najszybciej znalazł nową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z zawodu stolarz a robiłem w pawilonie handlowym i praktycznie wszystko robiłem tak że nie spodziewalem się że tak mnie wystawi ale łatwie już robotę na koparki lepsza kasa a zobaczymy co będzie w domu nie będę siedział i szkoda że akurat w tym czasie tak wyszło. :(

Jak ktoś chce pracować to pracował bedzie nie ważne gdzie :) także sobie poradzisz, teraz tylko połóż l4 bo wypowiedzenie masz z terminem czy od razu? Wg prawa powinieneś mięs 2 tyg wypowiedzenia.

I rozumiem ze pracodawca ci położył wypowiedzenie z jego strony? Czy położył ci ale widniało za porozumieniem stron?

Ciekawi mnie to bo na tym można ugrać.

A l4 na okresie wypowiedzenia to 80% twojej pensji która miałeś wiec czas na którym będziesz na l4 to czas szukania pracy.

Wiem co mowię bo sam daje ludzia prace w media wiec jak to wyglada.

A w twoim przypadku musi ci podać powód i wypowiedzenie min2 bo jestes żywicielem rodziny w tym wypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie podał przyczyny tylko artykuł zarzucił i wiesz teraz tak jak mówisz l 4 podam i tyle a robotę mam nagraną tylko świadectwo muszę mieć a myślę że coś będzie kombinować więc muszę się pilnować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwolnienie na 6 dni, czas na dostarczenie to 7 dni. Dostarczasz np w poniedziałek i idziesz juz po nowe. Można ciągnąć do 6 miesięcy, jeśli ma się dobrego lekarza ;) najlepiej mieć psychiatre, 1,5 roku można ciągnąć i załamania nie są w stanie sprawdzić :)

Trzeba korzystać puki elektroniczne zwolnienia nie wejdą :D

To przykre sylwek, ale niestety prawdziwe. Za dużo ludzi bezrobotnych, zaniża się zarobki. Mnie wkurzył Niemiec bo się zaczął czepiać i szukam nowej stabilnej firmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek on podał za dwu tygodniowym wypowiedzeniem i nie podał przyczyny malo tego na wypowiedzeniu jest data 23 a w tym dniu byłem na urlopie opiekuńczym (lub zwolnieniu znaczy się na żonę) a wtym czasie chyba nie może mnie zwolnić? ?? Powitać panowie. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało mam na papierach stawkę ubezpieczenia grupowego że stawką 45procent średnia stawka a w ubezpieczalnia wypłaciła mi naj niższą gdyż takie pobory otrzymali czyli przekret tylko czy mam jakąś szansę by uzyskać np. Zadość uczynienie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało mam na papierach stawkę ubezpieczenia grupowego że stawką 45procent średnia stawka a w ubezpieczalnia wypłaciła mi naj niższą gdyż takie pobory otrzymali czyli przekret tylko czy mam jakąś szansę by uzyskać np. Zadość uczynienie?

jeżeli masz kwity na faktyczną wyplatę to tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedz po l4 i sie bie pier**l. Nie można zwolnić nikogo kto przebywa na urlopie, chorobowym czy innej nie obecności. Wypowiedzenie musi byc z data wręczenia w ręce i ze świadkiem :) jeśli tego nie ma to możesz go pozwać, sady pracy sa za darmo i zawsze przychylne pracownikowi. Wystarczy ze złe odprowadzał składki, wypłatę, przerwy lub nie wypłacał za nadgodziny czyli grafik i chłopak leży. Jako pracodawca trzeba sie w c**j pilnować bo kwoty odszkodowań sa duze a ty mając teraz ba głowie rodzine masz to w kieszeni tym bardziej ze masz kwit na to ze twoja zona rodziła.. A na takie rzeczy masz urlop okolicznościowy ktory wynika z ustawy i nie odlicza sie z normalnego urlopu. Dwa jeśli nie korzystałeś w tym roku z urlopu powinien wypłacić ci ekwiwalent na styczeń i luty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro będę się orientował dzięki chłopaki: ) muszę porozmawiać z żoną jak też ona to widzi dzięki jeszcze raz. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...