Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 293,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zwolnienie od psychiatry najlepsze, 100% wypłacają i depresji nie są w stanie zdiagnozować nawet na komisji. Na czarno można sobie gdzieś robić i kasa leci ;)

Jak byś miał problem ze zwolnieniem to zapisz się na ul. PCK w przychodni do Jaworskiego. Do leczenia się nie nadaje, ale receptę da jaką chcesz i zwolnienie. Na dzień dobry pyta się jak panu pomóc :)

Opublikowano

Tak zwolnienie albo na plecy albo od psychiatry.

A najlepiej od psychiatry 100% pewności :)

Opublikowano

Powitać ją myślę że muszę pana zendlewicza odwiedzić. : ) i dwa tygodnie wziąć na plecy a da mi bez problemu. :hi:

Opublikowano

pomoże :grin:

Opublikowano
:hi: Kręgosłup to już oklepane, chroniczne zwichniecie barku czy kolana jest lepsze. Lekarz powinien doradzić ;)
Opublikowano

Witam panowie, macie kogoś dobrego kto okleja auta? dzisiaj próbowałem okleić lusterka, jestem cierpliwy, ale już mnie ch.. brał.Mam na mysli folię termoplastyczną

Edytowane przez jaku8891

Opublikowano

Witam panowie, macie kogoś dobrego kto okleja auta? dzisiaj próbowałem okleić lusterka, jestem cierpliwy, ale już mnie ch.. brał.Mam na mysli folię termoplastyczną

Mam gościa który okleja auta ale nie podaje numeru kontaktowego osobom nieznanym wiec jedynie kontakt przeze mnie albo po ugadaniu z nim :)

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Powitać panowie. :hi:

Opublikowano

Witam panowie, macie kogoś dobrego kto okleja auta? dzisiaj próbowałem okleić lusterka, jestem cierpliwy, ale już mnie ch.. brał.Mam na mysli folię termoplastyczną

Mam gościa który okleja auta ale nie podaje numeru kontaktowego osobom nieznanym wiec jedynie kontakt przeze mnie albo po ugadaniu z nim :)

To kokosów nie zbije w interesie :grin:

Opublikowano

Jakiś spot dzisiaj? Może Ferio myjka wulkanex??

Opublikowano

Pogoda ładna ale znając życie to nikt nie wpadnie :D


Mi znowu ucieka woda w aucie.. przez około 2 tyg ubyło pół litra może troche mniej. Wcześniej też uciekała woda tyle,że po całym dniu nic nie było. Padł oring na króćcu. Zrobiliśmy podmiankę tzn. uszczelniliśmy króciec swoimi sposobami ale cieknie nadal. Jakieś pomysły ? Wiem,że może być tego sporo bo sam mam opcji z kilka w głowie. Może być króciec,łącznik nagrzewnicy, nagrzewnica, sparciałe przewody, uszczelka.. ( OBY NIE ) itd...

Opublikowano

Powitać panowie. :hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Pogoda ładna ale znając życie to nikt nie wpadnie :D

Mi znowu ucieka woda w aucie.. przez około 2 tyg ubyło pół litra może troche mniej. Wcześniej też uciekała woda tyle,że po całym dniu nic nie było. Padł oring na króćcu. Zrobiliśmy podmiankę tzn. uszczelniliśmy króciec swoimi sposobami ale cieknie nadal. Jakieś pomysły ? Wiem,że może być tego sporo bo sam mam opcji z kilka w głowie. Może być króciec,łącznik nagrzewnicy, nagrzewnica, sparciałe przewody, uszczelka.. ( OBY NIE ) itd...

Pomysł jest jeden dokładnie sprawdzić cały układ
Opublikowano

Pogoda ładna ale znając życie to nikt nie wpadnie :D

Mi znowu ucieka woda w aucie.. przez około 2 tyg ubyło pół litra może troche mniej. Wcześniej też uciekała woda tyle,że po całym dniu nic nie było. Padł oring na króćcu. Zrobiliśmy podmiankę tzn. uszczelniliśmy króciec swoimi sposobami ale cieknie nadal. Jakieś pomysły ? Wiem,że może być tego sporo bo sam mam opcji z kilka w głowie. Może być króciec,łącznik nagrzewnicy, nagrzewnica, sparciałe przewody, uszczelka.. ( OBY NIE ) itd...

Pomysł jest jeden dokładnie sprawdzić cały układ

Sprawdzony i cieknie z powrotem z króćca. Czyli domowe sposoby się nie sprawdziły pod autem mokro i kapie. Więc króciec do wymiany.

Opublikowano

Pogoda ładna ale znając życie to nikt nie wpadnie :D

Mi znowu ucieka woda w aucie.. przez około 2 tyg ubyło pół litra może troche mniej. Wcześniej też uciekała woda tyle,że po całym dniu nic nie było. Padł oring na króćcu. Zrobiliśmy podmiankę tzn. uszczelniliśmy króciec swoimi sposobami ale cieknie nadal. Jakieś pomysły ? Wiem,że może być tego sporo bo sam mam opcji z kilka w głowie. Może być króciec,łącznik nagrzewnicy, nagrzewnica, sparciałe przewody, uszczelka.. ( OBY NIE ) itd...

Pomysł jest jeden dokładnie sprawdzić cały układ

Sprawdzony i cieknie z powrotem z króćca. Czyli domowe sposoby się nie sprawdziły pod autem mokro i kapie. Więc króciec do wymiany.
Tylko nie kupuj zamiennnikow typu topran lub tym podobne [emoji1]
Opublikowano

Myślałem raczej o FEBI.

Opublikowano

powinno być ok i pamietaj o oringach nowych

Edytowane przez fatboy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.