Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:siema: u mnie dzisiaj wpada summer setup z kapciami na tył typu slick :grin::grin::grin:

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 292,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jakie masz heble na przodzie ? Moge ci opylić po taniości moje 288 Ferrodo.

280 ale bede zmieniał na 288 myślałem nad składem tarcze i klocki ATE bądź własnie nad ferodo lub tarcze brembo i klocki ferodo. Mówisz o komplecie tarcz ?

Gdyby ktoś miał bądź coś wiedział... Szukam scyzora do swojej niuńki o częstotliwości 433 MHz najlepiej rok 2000-01. Mam pompkę 8D0.862.257 B (433 MHz) Chyba,że wiecie jak zakodować scyzora pod pompkę. Dodam,że mam tylko jeden scyzor a w necie są poradniki jak zakodować mając 2 scyzory.. jeden w stacyjke drugi w drzwi itd.. :)

Opublikowano

Mówię o komplecie tarcze + jarzma i nawet zaciski Ci mogę zapodać, bo dzisiaj właśnie montuje 312mm.

Klocki trzeba sobie zapodać bo używki to wiesz - mogę też Ci dać.

ATE odpuść Ferrodo ewentualnie Zimmerman - ja mam wszystko Ferrodo.

Założyłem w tamtym roku na Kwietnia/Maja jakoś tak.


:siema: u mnie dzisiaj wpada summer setup z kapciami na tył typu slick :grin::grin::grin:

Będziesz się kleił zakrętów. :decayed:

Opublikowano

Darek przyczepnosc to podstawa :grin::grin:

Opublikowano

Mówię o komplecie tarcze + jarzma i nawet zaciski Ci mogę zapodać, bo dzisiaj właśnie montuje 312mm.

Klocki trzeba sobie zapodać bo używki to wiesz - mogę też Ci dać.

ATE odpuść Ferrodo ewentualnie Zimmerman - ja mam wszystko Ferrodo.

Założyłem w tamtym roku na Kwietnia/Maja jakoś tak.

:siema: u mnie dzisiaj wpada summer setup z kapciami na tył typu slick :grin::grin::grin:

Będziesz się kleił zakrętów. :decayed:

Masz tylko przód czy na tyle też pakujesz inne? Wiela cenisz za ten zestaw?? Najwyżej zostawisz mi do wypłaty :)

Opublikowano

Tył mam juz od miesiąca po wymianie ale ja mam Q wiec nic ci z tylu nie podejdzie bo na tyle mam 255mm.

Zalezy co chcesz bym ci sprzedał czy zaciski tez? Bo jarzmo + tarcze musisz mieć. Skrobnę ci PW.

Opublikowano

:hi: Powitać :)

Bartek i dejw

Tak trzymać chłopaki, a mi brzeczek w liczniku się dziś zjarał

Opublikowano

Panowie tak na rozluźnienie przed weekendem :) znalazłem coś takiego w sieci z przekąsem hehe

Opublikowano

Powitać panowie. :hi:

Opublikowano

:hi: Powitać :)

Bartek i dejw

Tak trzymać chłopaki, a mi brzeczek w liczniku się dziś zjarał

Coś tam się kula najpierw mechanika mody przyjdą z czasem bo na malowanko poszło troche. W między czasie wymieniłem króciec, wąż odmy, i jeszcze uszczelkę porywy zaworów :P

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Opublikowano

A moze by tak jakiś spot ogarnąć

:hi:

Opublikowano

Jestem za na dziś na spot

Opublikowano

14:30 galeria nad jeziorem ?

Opublikowano

Ok ja zawitam. :)

Opublikowano

To git :decayed:

Opublikowano

U mnie spoty i modzenie bardzo sie opozni ważniejsze sprawy na głowie :)

Opublikowano

Z fatboyen bym sie spotkał bo mordy z rok bie widziałem :D

Ale w pracy do 16 jestem, w piz*eczke :/

BTW lekko sie wypełniło :)

Hamulce brzytwa wszystkie zaciski kompletnie po regeneracji u DEV'a i tarcze nowe + klocki Ferrodo, Ferrodo.

34e6c596237fc0c31679513f04451489.jpg

Opublikowano

Z fatboyen bym sie spotkał bo mordy z rok bie widziałem :D

Ale w pracy do 16 jestem, w piz*eczke :/

BTW lekko sie wypełniło :)

Hamulce brzytwa wszystkie zaciski kompletnie po regeneracji u DEV'a i tarcze nowe + klocki Ferrodo, Ferrodo.

34e6c596237fc0c31679513f04451489.jpg

:thumbup1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.