Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bartek w srode masz czas ba wydech ? Kiedyś gadalismy przez tel :) ogarnij do mnie SMS :).

Klientela rośnie w sile :)

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 292,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bartek, rozrząd dał byś rade jutro mi zrobić? W środę jadę do Szczecina pracować :) w końcu

8 lat ma mój rozrząd, najwyższy czas wymienić :)

:hi: Jutro nie dam rady choc bym chciał bo mam inna robote :kwasny:

Opublikowano

Powitać panowie ją dziś mechanizm wycieraczek wymienialem i byłem na zakupach przy okazji. :) Bartek ty dziś tak szybko fajrant miałeś?

Opublikowano

Kosmetyki zamowione SHINY GARAGE :jerk:

Opublikowano

Bartek, rozrząd dał byś rade jutro mi zrobić? W środę jadę do Szczecina pracować :) w końcu

8 lat ma mój rozrząd, najwyższy czas wymienić :)

:hi: Jutro nie dam rady choc bym chciał bo mam inna robote :kwasny:
To lipa, gdzie mi ktoś ogarnięty rozrząd zrobi niedrogo?
Opublikowano

Co tam Michał zamówiłeś :)

Opublikowano

Co tam Michał zamówiłeś :)

Justro wstawie foto jak wg przyjdzie bo troszke tego jest :jerk:

Opublikowano

Ok. :)

Opublikowano

I tak pozniej jak sie skoncza zmienisz Michal na inne :) tez tak mialem ale kosmetyki ok w tej grupie i cenie nie ma lepszych.

A teraz mam qwarz na lakierze i jedyny wydatek to rekawica do mycia, szampon i quick detailer :)

Tapniete z Galaxy Taba

Opublikowano

I tak pozniej jak sie skoncza zmienisz Michal na inne :) tez tak mialem ale kosmetyki ok w tej grupie i cenie nie ma lepszych.

A teraz mam qwarz na lakierze i jedyny wydatek to rekawica do mycia, szampon i quick detailer :)

Tapniete z Galaxy Taba

:thumbup1:

:hi: Pany :wink:

Opublikowano

Bartek, rozrząd dał byś rade jutro mi zrobić? W środę jadę do Szczecina pracować :) w końcu

8 lat ma mój rozrząd, najwyższy czas wymienić :)

:hi: Jutro nie dam rady choc bym chciał bo mam inna robote :kwasny:
To lipa, gdzie mi ktoś ogarnięty rozrząd zrobi niedrogo?

W krzymowie tam gdzie byliśmy mogę ogarnąć ile itp :)

Opublikowano

Na flachę da jak po znajomosci :)

Opublikowano

Flacha to by się przydała na mojego wyrwanego zęba.. Ból niesamowity :D

Opublikowano

Rozrząd wymieniony, Bronek z osady ogarnął :) 150 zł w dobrej cenie

Opublikowano

:hi: paczka już dotarła :jerk:

CAM01235_jpg_300x300_q85.jpg

Opublikowano

:hi: paczka już dotarła :jerk:

CAM01235_jpg_300x300_q85.jpg

No to my z Rafałem do Michała na detajling jedziemy. :):hi:
Opublikowano

:hi: paczka już dotarła :jerk:

CAM01235_jpg_300x300_q85.jpg

No to my z Rafałem do Michała na detajling jedziemy. :):hi:

To dopiero początek kosmetyków po wypłacie druga partia :D

polecam sklep :wink:

http://www.deepgloss.pl/

Opublikowano

To co tam kupiłes? I kupujesz?

Bo ja mam:

1. Szampon SiO2

2. Quick detailer

3. Wosk do felg

4. Dressing kokpitu

5. APC

6. Plyn do szyb ShinyGarage :)

7. Preparat do lamp Megsa

8. Pasty do Alu/ chrom itp

9. Krem do skóry shiny

10. Środek do czyszczenia skory

11. Jakieś kiepskie czernidło do opon :)

Co wiecej ? :)

Opublikowano

:hi: paczka już dotarła :jerk:

CAM01235_jpg_300x300_q85.jpg

:hi: O my good, żona nie ma tylu kosmetyków co twoja audica :)

Myślę że jesteś pozytywnie zakręcony [emoji6]

Opublikowano

To co tam kupiłes? I kupujesz?

Bo ja mam:

1. Szampon SiO2

2. Quick detailer

3. Wosk do felg

4. Dressing kokpitu

5. APC

6. Plyn do szyb ShinyGarage :)

7. Preparat do lamp Megsa

8. Pasty do Alu/ chrom itp

9. Krem do skóry shiny

10. Środek do czyszczenia skory

11. Jakieś kiepskie czernidło do opon :)

Co wiecej ? :)

1 Blittz Blow Dry - zmiekczacz wody i nie zostawia zacieków

2 Pink Gloss - szampon

3 EF Wheel - do felg

4 Interior Quick - do platiku , winylu i gumy

5 Bee's Knees - wosk

6 Cleaner - tapicerka

7 Perfect Glass - do szyb

8 Mainz Bri 10 - tez do szyb

9 Praboy's Natty's Blue - wosk na końcowy efekt po myciu ;)

10 zapach california cherry

A w planach jeszcze :

1 Collinite 476S wosk

2 do opon coś z shiny

3 aplikator do opon

i coś jeszcze może wpadnie przy szukaniu ;)

:hi: paczka już dotarła :jerk:

CAM01235_jpg_300x300_q85.jpg

:hi: O my good, żona nie ma tylu kosmetyków co twoja audica :)

Myślę że jesteś pozytywnie zakręcony [emoji6]

Na seznon Seba starczy chyba ;) Zakręcony i to jak nie długo składam wszysko bo lezy i detaling :jerk:

Siema z rańca :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.