Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Słupecko - Konińskie


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Michał felgi. :grin: no ci powiem że wygląda mega ale prawo niszczy nas takimi przepisami: (

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś postanowiłem okleić sobie sam ramki na próbę.. Cena jak usłyszałem to aż 50 zł za 2... Więc benzyna+ suszarka i jedziem. Co prawda suszarka na maksymalnym rozgrzaniu miała zbyt niską temperaturę by folia topiła się szybko ale dałem jakoś radę. :decayed:

IMG_9806_JPG_300x300_q85.jpg

IMG_9812_JPG_300x300_q85.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra robota kolego, rączki drzwi też oklejasz?

Sebek swoje też mam zamiar oklejać więc spróbować można :) Ale myślę,że nie powinno być chyba problemu :)

spoko Ci wyszło :)

Dzięki gdybym miał specjalną nagrzewarkę to poszło by lepiej bo by folia dobrze się topiła do rozprowadzania trzeba mieć temp około 330-350 stopni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opalarki nie są drogie ;) ja kiedys płaciłem w mrówce około 50-60 zł ;] popatrz na allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tak tylko raczej karoserii chyba oklejał nie będę, ale szczerze z tego co widziałem na próbę wstawiając drobne ogłoszenie ludzi jest od cholery więc pomysł na biznes idealny ale kolega już kurs zrobił i okleja wiec nie bede mu zabierał ludzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kursie czy bez, cierpliwość i umiejętność się liczy

Edytowane przez xsebo1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja oklejalem ze znajomym po raz pierwszy obudowę lusterka audi a4 B6 carbonem, front wyszedł bajka, ale trzeba we dwóch bo jeden naciąga drugi grzeje no i podstawa musi byc solidna, najgorzej było przy mocnych załamaniach, tam juz nie było zmiłuj, troszku sie marszczyła, i w 2 miejscach naszla sie na siebie, w jednym kawałku chcialem okleic, ale to nie takie proste jak sie wydaje. Także front bajka, ale wykonczenie to na prawde nerwy i cierpliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt jest taki,że trzeba grzać dobrze by móc naciągnąć. A bardzo szybko folia wraca do pierwowzoru. Ale wszystko sie da zrobić. Seba kolega skończył kurs i też robi auta co jakiś czas. A ja bez kursu robię to samo ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...