Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

U mnie tez kilka rzeczy zostało do zrobienia, jakieś info bedzie na dniach w wątku albo tutaj albo na tym drugim forum bo będe tez tam watek zakładał :)

A moze chce ktoś kupic zespawanego polifta + ślizgi? Pomalować i git:)

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 293,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Powitać panowie. :hi: ją dziś wybrałem się do kina na szybcy i wściekli i powiem że film trochę mnie zawiódł.

Opublikowano
:hi: Sciaglem miesiąc temu, zobaczyłem kiepską jakość i zrezygnowałem
Opublikowano

:hi:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Opublikowano

Powitać. :hi:

Opublikowano

:hi::hi: Niestety napinacz wymieniony ale terkocze jak terkotało i 600 zł poleciało .. :facepalm:

Opublikowano

a mówiłem że to nie łańcuch ani napinacz :/

Opublikowano
  • Autor

zapraszam na 1 stronę :) ogarnąłem trochę inaczej 1 post mam nadzieje że podobać się będzie ;)

Opublikowano

a mówiłem że to nie łańcuch ani napinacz :/

Mi to wygląda na katalizator zapchany bo dzisiaj po odpaleniu rano tak jakby wydech na środku warczał jakby urwał się z wieszaka i był luźny ale tylko przez chwile i potem ucichło.

zapraszam na 1 stronę :) ogarnąłem trochę inaczej 1 post mam nadzieje że podobać się będzie ;)

Fotki nie wczytują na 1 stronie.

Opublikowano
  • Autor

Fotki nie wczytują na 1 stronie.

dziwne ogarnę niedługo

Opublikowano

:hi::hi: Niestety napinacz wymieniony ale terkocze jak terkotało i 600 zł poleciało .. :facepalm:

:hi: Siemka

Sprawdzałeś ciśnienie oleju?

Opublikowano

:hi::hi: Niestety napinacz wymieniony ale terkocze jak terkotało i 600 zł poleciało .. :facepalm:

:hi: Siemka

Sprawdzałeś ciśnienie oleju?

Nie sprawdzałem :)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Powitać ja dziś progi robilem jak to zobaczyłem to się przekonałem ze ktoś tam majstrował cfa74c3a97bf4849ea4d1c8c53b43516.jpg progi odeszły super ale ktoś minią pomalował i myślał że to starczy. :faceplam:

Opublikowano

Powitać ja dziś progi robilem jak to zobaczyłem to się przekonałem ze ktoś tam majstrował cfa74c3a97bf4849ea4d1c8c53b43516.jpg progi odeszły super ale ktoś minią pomalował i myślał że to starczy. :faceplam:

Ło matko progi mega zadbane :kox:

Opublikowano

Fiu fiu to się ruda rozgosciła

Opublikowano

Powitać ja dziś progi robilem jak to zobaczyłem to się przekonałem ze ktoś tam majstrował cfa74c3a97bf4849ea4d1c8c53b43516.jpg progi odeszły super ale ktoś minią pomalował i myślał że to starczy. :faceplam:

Ło matko progi mega zadbane :kox:

Problem każdej audi z tych roczników.

Jeśli nikt tam nie zaglądał to efekt widać, albo ktoś zaglądał ale nie zabezpieczył tego należycie.

Ja robiłem progi rok temu i teraz ściaglem u siebie listwy ostatnio. Rok temu tez tam miałem ruda, duzo jej było ale nie w takiej postaci :shock:

Sylwek teraz zetrzyj to tak jak sie da, najlepiej im mocniej tym lepiej.

Na po połóż cos typu BURNOX czy cos innego co trawi rdzę/ tlenet żelaza itp.

Na to jakaś farba co bedzie odporna na sól i obecność wody np. Korin (ponoć okrętowa) na to podkład i po podkładzie malowanie. Tylko tak progi ci nie zgniją po roku.

Niestety ale konstrukcja nakładki na próg jest tak skonstruowana ze woda, sól itp zawsze bedą tam zostawały.

Chcesz mieć spokoj zastosuj moja rade :)

Nie słuchaj lakiernika ze dotrzeć rdzę i na to podkład bo jeszcze przed zima będziesz robił z powrotem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.