Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Audi A3] Śliczna czarnulka by kubaja11

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, od roku jestem szczęśliwym posiadaczem czarnej A3 :)

Jest to moje pierwsze autko które bardzo przypadło mi do gustu.

Autko pochodzi z Francji lecz część czasu spędziło w Holandii, gdzie jeździł nim pracujący tam Polak od którego kupiłem autko.

Zarejestrowałem się na forum A4 gdyż kolejnym autkiem które chce upolować będzie Audi A4 B6, a Atrójeczką będzie jeździła moja dziewczyna :)

Dane techniczne:

  • rocznik 1998
  • silnik AHF 1.9TDI 110kucy
  • przebieg 229 tyś km
  • felgi oryginalne od AUDI 15'
  • fotele z niebieską szachownicą
  • trójramienna kierownica
  • radyjko Pioneer DEH-2100UB
  • oryginalny podłokietnik
  • klimatronic
  • elektryczne szyby i lusterka
  • ABS

Plany dotyczące autka:

  • lampy tył polifty
  • zderzak przedni jest peknięty tak więc myślałem o zderzaku z eski lub poliftowym na halogeny
  • alusy 17' lub 18' s-line
  • po zimie kilka poprawek lakierniczych (autko troche porysowane w kilku miejscach)
  • lotka s3
  • dobre car audio, głośniczki na zwrotnicach w drzwiach a z tyłu jakiś sub z wzmacniaczem, kable już są podciągnięte na gotowo, tylko wszystko z umiarem bo nie lubie za dużo basu
  • odświeżenie przedniej konsoli, może carbon?
  • może jakiś zawias
  • szersze prawe lusterko

Jak widać plany są względem A3ójeczki, wszytko pokaże czas i dostępne fundusze :) jeśli macie jakieś dalsze pomysły walcie śmiało :)

A teraz czas na foty, zdjęcia z dnia zakupu:

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.JPG

5.JPG

6.JPG

Dziś autko wygląda tak:

DSC04603.JPG

DSC04584.JPG

DSC04605.JPG

DSC04590.JPG

Wpadło:

  • lampy przód polifty Hella pomalowane w czerń, kierunek w lampie oklejony pomarańczową folią
  • kierunki w błotnikach dymione
  • Radyjko CB President Johnny III + Sirio Turbo 1000 na uchwycie klapowym
  • Dorobiłem dodatkowe kluczyki typu scyzoryk, potrzebna była wymiana pompki o oznaczeniu "L" na pompke "G"
  • Ramka grila poszła w czerń
  • Chromowane ramki tablicy poleciały w kubeł, zawitały czyste czarne

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.