Jump to content
IGNORED

[B5 AFF]Podgrzewanie fotela

włodi
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich -mam pytanie dotyczące podgrzewania fotela kierowcy.Przsestał grzać !!!Jeni mówią abym rozebrał fotel i wymienił "spirale grzewczą" inni odradzają (bo bardzo trudno jest złożyć ponownie fotel).Kogo słuchać ? A może to całkiem inna przyczyna.Moje autko to A4TDI 1.9 Avant z 1996 r.

Jak sam rozbierzesz fotel, to i sam go złożysz.

Rozebranie i ponowne złożenie fotela nie jest takie trudne. Wymaga oczywiście czasu ale na pewno uda się każdemu kto ma odrobinę zdolności manualnych.

Uczulam tylko na delikatne rozchylanie plastikowych zaczepów, które trzymaja użebrowanie tapicerki do gąbki fotela.

pewnie ci sie jakis przewod przepalil mialem to samo :) w warsztacie Czaki opisywal jak to naprawic i jak rozebrac fotel. ja mialem przerwany obwod srodkowy przesto nie grzal srodek fotela i oparcie (jest to jeden obwod) wstawilem kawalek innego kabelka grobszego i chodzi. Jesli bedziesz sprawdzal po wykonanej pracy czy grzeje to niezapomnij spiac oparcia razem z siedziskiem bo inaczej beda ci grzaly tylko boczki siedziska a srodek nie. Sprawdz jeszcze czy nie masz zasniedzialych wtykow przy kostce pod siedzeniem i czy wogole masz tam zasilanie od tego trzeba zaczac. pozdro