Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Światła mijania zamienione na przeciwmgielne przód?


ziulko

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem w swoim avancie. Światła przeciwmgielne świecą jako mijania (na żarówki H1) dopiero to dostrzegłem dzisiaj przy zmianie żarówek na jaśniejsze. A mijania (ta na H7) nie świeci - drogowe się włącza (też H7). Przekaźnik/włącznik przeciwmgielnych po załączeniu się podświetla na zielono Jeszcze było coś pokombinowane z postojówką lewą ale to zostało zrobione. W czym tkwi problem i czy ktoś miał taki przypadek w swoim OOOO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie są zamienione wtyczki bo mocowanie h7 a h1 jest inne - bo jeśli nawet by było zamienione to by się przeciwmgłowe włączyło w miejscu światła mijania - a tu lipa. A według opisu lampy h1 jest przeciwmgielną żarówką

Muszę jutro podjechać do jakiegoś elektomechanika w Piotrkowie i się okaże co jest za feler. Prawdopodobnie majstrował przy elektryce jakiś "pan Miecio" bo kilka bezpieczników było wywalonych i zrobione obejście w lampie z wywalonej postojówki na mijania ??

Dlatego więc pytam co to może być - a dobre i sprawne światła to podstawa dla mnie, tym bardziej że już taka pora roku...

---------- Post dopisany 11-10-2012 at 10:14 ---------- Poprzedni post napisany 10-10-2012 at 22:33 ----------

Już wszystko gra. Żarówka była przepalona od świateł mijania. Można zamknąć temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...