Jump to content
IGNORED

[ALL B5] Koncówka tłumika

audiii a4
 Share

Recommended Posts

Według mnie mogą one zacząć rdzewieć. Jeśli chcesz mieć porządną końcówkę to zainwestuj w jakąś firmową (ulter, remsu itp.). Zobacz zdjęcia mojego auta, tylko ja mam zmieniony cały tłumik końcowy, jeszcze w niemczech. Nie ma śladu rdzy, śniedzenia czy innych tym podobnych zjawisk a wygląda według mnie fajnie.

Dwie fotki z bliska:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/65b2d93bb9a59029.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5c447ae73f220f66.html

Resztę możesz zobaczyć w moja A4.

No właśnie :confused4: utnę ori przyspawam i po jakims czasie mi sie zrypie ona :kwasny: , firmową to zbytnio nie chce juz wolałbym kupić cały tłumik , Ty fajnie masz podobnie chciałbym mieć :)

To poszukaj tłumika z tej firmy co ja mam, może nie będzie drogi.

Guest norbertdriver

Ja mam końcówki zamontowane w dieslu, mam je już prawie rok, po całej zimie i bez zarzutu, naprawde polecam. U Ciebie w benzynce to możesz tłumik sportowy, będzie miał ładny dźwięk, bo u mnie w dieslu nie było by żadnego efektu, więc zostały końcówki.

Ja mam końcówki zamontowane w dieslu, mam je już prawie rok, po całej zimie i bez zarzutu, naprawde polecam. U Ciebie w benzynce to możesz tłumik sportowy, będzie miał ładny dźwięk, bo u mnie w dieslu nie było by żadnego efektu, więc zostały końcówki.

A nie smoli Ci tylka? Ja sie zastanawiam nad jakimis koncowkami bo ori mam strasznie ponadgryzane :wallbash: Jakie polecacie koncowki aby zminimalizowac osmolenie dupki?

Chcialbym w miare proste abo takie kolanko 45 st.czyli mniej niz ori (cos jak w A6 2.5 tdi)

Czy koncowki proste sciete nie beda okopcac?

Ja ma normalne końcówki wprost do tyłu auta skierowane i żadnego smolenia nie ma. Jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło mieć osmolonej dupki :decayed: