Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Drążek kierownicy - pomocy


grochu

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim,

pomocy. Wymieniam końcówki drążka. Z prawą stroną poszło dość łatwo. Natomiast przy kierowcy podczas wykręcania końcówki gwint został w drążku! Po prostu przy wykręcaniu drążek rozpadł się na dwie części. Za nic nie mogę wykręcić gwintu. Pod dwóch godzinach na dziś sobie odpuściłem. Co robić? Jak wymienić cały drążek od strony kierowcy? Mało miejsca jest pewnie. Poradźcie mi co robić jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej to skrec kierownice w prawo wtedy bedziesz miał lepszy dostep zeby odkrecic drazek kierowniczy z listwy maglownicy, sciagnij oslone drazka, i odkrecaj cały drazek od listwy,tylko pamietaj zeby przytrzymac listwe kluczem zeby samego drazka nie odkrecac tylko przytrzymac listwe kluczem i jednoczesnie odkreca drazek, najlepiej jkabys wymienił drazek na nowy po odkreceniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyznam że jeszcze jestem wkur..... i przez to nie mogę się skupić. Damian wszystko muszę robić z kanału? Jest dojście? Z kluczem podejdę? Dlaczego mam trzymać maglownicę przy odkręcaniu drążka?

sie rozumie że po takich przygodach to zamierzam kupić drążek LEMa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet lepiej z góry niz z kanału, sciagniesz koło i jest lepszy dostep, nie jest tam duzo miejsca ale da sie, przytrzymaj listwe maglownicy po to zeby nie wywierac nacisku na uszczelniacze, maglownica to słaby punkt naszych B5(niestety) ,plaskimi kluczami podejdziesz tyko nie pamietam rozmiaru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po robocie. Zajęło mi to 4h ale zrobiłem. Wyciągnąłem cały drążek i gdy już go miałem na stole to w imadło i przyspawałem kawałek rurki do gwintu. Poszło z wielkimi problemami. Naprawdę nie chciało odpuścić. Ale w końcu pokazał się banan na twarzy :)

Teraz już jestem po zbieżności. Nawiasem mówiąc to minimalnie się pomyliłem (miałem kijową suwmiarkę).

Komfort jazdy ... bezcenne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...