Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 b5 navigation plus zmieniarka szwankuje


radzio06

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuję pomocy.

Posiadam Dużą Navi Navigation Plus z Bose oraz oryginalną zmieniarkę na 6 CD w bagażniku po lewej stronie.

Problem w tym, że nie czytało płyt, za każdym razem wyskaiwał napis "ERROR", wyciągłem zmiearke, rozkreciłem ją i chciałem przeczyscic laser lecz byl zabudowany i ciezko było sie dostac do niego takze nie wiem czy przecczyscilem.

Po złożeniu zmierki odczytało płytę, wszystkie piosenki chodziły elegancko, po włączeniu i wyłączniu radia także chodziło lecz gdy przełączyłem na FM i dalej na płyte to juz napis ERROR.

Raz czyta płyte raz ERROR, włożyłem oryginalną płyte z piosenkami i odczytało lecz gdy przełaączyłem na FM i dalej na CD to dalej ERROR, czyli tylko czasami czyta czasami nie, ale przewaznie nie czyta.

Miał ktoś taki problem? Proszę o pomoc.

Dzięki z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle, ze czas juz swoje zdzialal jesli chodzi o zmieniarke :-) naprawa raczej nic nie da, bo juz kilka osob na forum to robilo i tak nie bylo efektu. Lepiej sprzedaj to za grosze a zakup sobie emulator zmieniarki za ponad 200 zl a bedziesz mial czytnik mp3, sd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emulator już kupowałęm za 290zł do innego auta i sprawowal sie super, ale jak tu jest ori zmieniarka to nie chce pchac sie w koszty jakby moze cos z niej bylo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...