Jump to content
IGNORED

[B5 AJM] Wymiana licznika

marcinR
 Share

Recommended Posts

Nie wiem czy w dobrym dziale zamieszczam posta - ale w razie czego proszę o przeniesienie.

Muszę wymienić licznik w moim aucie (był już naprawiany i podobno nie ma sensu naprawiać po raz drugi).

Mam AJM 1,9 tdi 2000r. Licznik 1/2 fis, zegarek (przy obrotomierzu) jest już cyfrowy, licznik nie posiada dodatkowych wskaźników (temp. oleju i ładowanie).

W linkach podaje co znalazłem i proszę was o jakieś info czy podejdzie do mojego auta:

1. http://moto.allegro.pl/item374485068_licznik_audi_a4_a_4_diesel_1_2_fis_4b0_920_900_m.html

2. http://moto.allegro.pl/item375577240_licznik_audi_a4_a_4_diesel_tdi_1_2_fis_lcd_komp_.html

3. http://moto.allegro.pl/item378633345_zegary_audi_a4_a6_99_tdi_8d0920900a.html

Czy dużo jest pracy aby podłączyć te dodatkowe wskaźniki.

Powiedzcie mi jeszcze czy muszę szukać koniecznie licznika od TDI i czy ważny jest rok prod.

poczytaj na forum było multum tego na pewno będziesz musiał zaprogramować immo w nowym liczniku . poszukaj w dziale warsztat

Poczytałem trochę forum i nic za bardzo nie rozumiem - no może oprócz tego, że najlepiej byłoby kupić licznik o tych samych numerach. Niestety nigdzie takiego nie mogę znaleźć.

Moje pytanie: mam licznik o numerze 8D0920900R - czy uda się adaptacja na ten z ostatniego linka 8D0920900A - różnica jest taka, że mój licznik nie ma dodatkowych zegarów ładowania i temp. oleju.

Jeśli jest taka możliwość - może ktoś z forum potrafi to zrobić?

Dzięki za informacje.

Postaraj się o poełny FIS, manetke do tego itp...

Nie będę kombinował z fisem. Najchętniej kupiłbym licznik z tymi samymi numerami (żeby w końcu te kontrolki przestały mi się zapalać kiedy chcą) ale jak pisałem kupno tej szafy chyba graniczy z cudem.

czesc, nawet jak kupisz 1/2 fis to i tak bez programowania immo sie nie obedzie. Zanim kupisz licznik upewnij sie ze dostaniesz pin do liczniika i oczywiscie masz pin do swojego. Jezeli nie to dojda Ci koszty programowania licznika. Pozdrawiam Jocker01

I ZACZYNA SIĘ NA NOWO :polew: :polew: :polew: piny i wiele innych wątpliwości !!!

:szukaj: kobra7 i przestańcie powielać tematy przecież podałem konkretną osobę, która pomąże !!!

I ZACZYNA SIĘ NA NOWO :polew: :polew: :polew: piny i wiele innych wątpliwości !!!

:szukaj: kobra7 i przestańcie powielać tematy przecież podałem konkretną osobę, która pomąże !!!

Spokojnie... wcale nie chcę ciągnąć wątku w nieskończoność, bo i tak sam nie będę zabierał się za licznik (jest wiele innych osób, które znają się na tym o wiele lepiej niż ja).

A z kolegą kobra7 już się skontaktowałem - dzięki za informację do kogo się zwrócić.

Pozdrawiam :th: