Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[AVJ]1.8 T Q Projekt na 250PS+ ModyfikacjeTabasko


Tabasko

Rekomendowane odpowiedzi

kolejny planuję A6 C6 :wink: napewno będzie bardziej na wypasie:decayed: ale to może za jakieś dwa lata hehe:wink: poza tym nie jest tak najgorzej jak mówisz.. nic mi nie brakuje w B6, czasem moze tempomatu. Nie mam zamiaru też ingerować i zmieniać soczewek na xenon itp, najnormalniej w życiu nie chce mi się. Kolejna sprawa to kupić zadbany nie kombinowany model Audi już bez znaczenia jaki to naprawde wyzwanie...a pod tym względem mój jest królem:wink: Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne autko, super że :quattro: sam chętnie bym z Q pośmigał, niestety mam ośkę,

planujesz virusa???, zobacz w moim profilu wykres, ja u Witka Rogala robiłem,

o której jestes na mieście, trzeba się wreszcie spotkać, coraz więcej klubowych A4 w miescie się wreszcie robi,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za ocenkę:wink: Q mam pierwszy raz, więc ta zimą będzie tą zimą kiedy bede jeżdził po śniegu z napędem 4x4 po raz pierwszy, zapewne będzie fajnie hehe:decayed: wirusa planuje najpóźniej w lutym prawdopodobnie w Fabryce mocy :decayed: W Radomiu jestem prawie codziennie więc jakaś ustawka mile widziana, a może w końcu zrobimy jakiegoś spota grudniowego? Muszę się jeszcze postarac o klubiwe ramki:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne autko, super że :quattro: sam chętnie bym z Q pośmigał, niestety mam ośkę,

planujesz virusa???, zobacz w moim profilu wykres, ja u Witka Rogala robiłem,

o której jestes na mieście, trzeba się wreszcie spotkać, coraz więcej klubowych A4 w miescie się wreszcie robi,

widzisz kudlaty musisz zawiesic tą sprzedaz swojej:D ja proponuje spota 21 grudnia . a furka zacna!! graty!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za ocenkę:wink: Q mam pierwszy raz, więc ta zimą będzie tą zimą kiedy bede jeżdził po śniegu z napędem 4x4 po raz pierwszy, zapewne będzie fajnie hehe:decayed: wirusa planuje najpóźniej w lutym prawdopodobnie w Fabryce mocy :decayed: W Radomiu jestem prawie codziennie więc jakaś ustawka mile widziana, a może w końcu zrobimy jakiegoś spota grudniowego? Muszę się jeszcze postarac o klubiwe ramki:wink:

ja bym nie ryzykował chipa robić u nas, do witka masz niedaleko do wawy, a zadowolony i pewny napewno bedziesz,.

na wiosnę zawieszenie 1BE -20 sobie szukaj od razu bedzie lepiej,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za ocenkę:wink: Q mam pierwszy raz, więc ta zimą będzie tą zimą kiedy bede jeżdził po śniegu z napędem 4x4 po raz pierwszy, zapewne będzie fajnie hehe:decayed: wirusa planuje najpóźniej w lutym prawdopodobnie w Fabryce mocy :decayed: W Radomiu jestem prawie codziennie więc jakaś ustawka mile widziana, a może w końcu zrobimy jakiegoś spota grudniowego? Muszę się jeszcze postarac o klubiwe ramki:wink:

ja bym nie ryzykował chipa robić u nas, do witka masz niedaleko do wawy, a zadowolony i pewny napewno bedziesz,.

na wiosnę zawieszenie 1BE -20 sobie szukaj od razu bedzie lepiej,.

Miałem na myśli Fabrykę mocy w Lublinie.... ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze po bandzie idziesz kolego:thumbup1: bede w Pl w lipcu to musimy sie zgadac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano jasne ze trzeba sie zgadzac, kilku z Radomia znam, z Poznania tez a my z jednego miasta i sie nie poznalismy hehe. Pisz jak będziesz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie syto:decayed: czekam na dalszy rozwoj wydazen:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem zagadać ale widziałem z tym parkowaniem to odbiłem:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogłeś, wjechałem na stokrotkę postałem z minutkę zawróciłem i stanąłem tam z boku bo nigdzie nie było miejsca :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, chyba że kiedyś może podskocze na jakiego spota w końcu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...