Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1,9 TDI Q]


młody/quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Ładny sedanik.Gratuluje zakupu :wink:

tylko czemu masz zderzak ze spryskami skoro nie ma xenonów

Czemu Cię to dziwi? Wiele marek posiada spryskiwacze reflektorów i to montowane w czasach kiedy o xenonach jeszcze nikt nie słyszał :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko czemu masz zderzak ze spryskami skoro nie ma xenonów :?:

tak zwany "full wypas" ... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna bryczka, tdi i quattro, jest czego pozazdrościc, pewnie znasz mechanika ligeziewicza z rabki, jest gość dobry i można u niego podnieść moc w cacku!!

[ Dodano: 09-12-2006, 13:54 ]

polecam

[ Dodano: 09-12-2006, 14:10 ]

to nie jest reklama serwisu samochodowego :wink:

Dzieki chłopaki za dobre słowa :wink:

Tak znam servis Ligieziewicza od 10 lat,kiedys tam jezdzilem lata wstecz jak miałem B4,jak na razie nie mysle o zagladaniu do A4,bo niemiec przy przegladzie ostatnim wszystko zrobił na 500euro :razz:

Opócz tego u nas w Rabce mam sporo znajomych co siedza od lat w AUDI Q bo sa zmuszeni ciezkie wyjazdy w zimie itp,maja pojecie w palcu przez tyle lat siedzac ciagle w marce AUDI, takze moge na nich liczyc... :mrgreen:

Co do spryskiwaczy to chyba mam szczescie ze sa,a ze xenonów nie mam,nic nie poradze moze wtedy jeszcze nie wkładali :roll:

Sciagłem juz letnie 18-ki , zimówki załozone i czekamy na zime... :mrgreen: Ale lipa na kołach 15-ach wyglada ! :roll:

Przy sciaganiu kół sprawdziłem co mogłem ,zauwazyłem ze mam amorki czerwone i sprezyny krótsze -25mm,czyli zawias fabryczny audi z tego co niemiec mówił,zadowolony jestem bo fajnie sie jezdzi, mimo naszych fatalnych dróg ...

HPIM1627.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...