Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy w kazdym sterowniku mozna uruchomic coming leaving home


akita

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w każdej B8 można uruchomić funkcję living home bo podobno jeżeli nie ma się ksenonów nie można. Zapraszam do dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależ czy masz bardzo bogato wyposażony sterownik instalacji elektrycznej (bortnez) bywało i tak że musi mieć czujnik zmierzchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak samo czy jest możliwość aby po jednym naciśnięciu pilota zamykało się auto i szyby bez przytrzymywania bo podobno nie zawsze się da :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak samo czy jest możliwość aby po jednym naciśnięciu pilota zamykało się auto i szyby bez przytrzymywania bo podobno nie zawsze się da :)

Niestety nie da sie tak , musisz przytrzymać przycisk .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby same sie domykały musisz domontowac moduł albo w dokłądanym alarmie miec taka funkcje tak jak ja mam w swojej B5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy mieć dobry alarm i się szyby pozamykają same :]

Comming & Living Home w wersji "ręcznej" dla nie chcących zmieniać MCE lub do innych marek gdzie tego wypasu nie ma wcale :]

http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/comming-and-leaving-home-pilota-inaczej-247205/#post3052196 :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh. Ja u siebie w B5 mam domykanie szyb, komfortowe kierunki, doświetlanie zakrętu, coming/living home i wszystko sterowane z ori pilota:) Jak się ma chęci to można wszystko:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile może kosztować taki moduł bo strasznie to denerwuje jak trzeba trzymać przycisk i sprawdzać czy wszystkie szyby się pozamykały. Myślałem że w B8 to normalne że taka funkcja jest. W starszym modelu było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jak masz alarm a masz B8 to raczej masz jakiś lepszy i on ma to funkcje tylko trzeba to podłączyć lub zaprogramować :]

Acha i nie mówię o fabrycznym alarmie.

Sprawa nie jest taka skomplikowana: (chyba, że w B8 jest jakaś innowacja :]

Alarm lub jakiś moduł daje porostu dłuższy sygnał na zamykanie, tak samo masz jak wsadzisz klucz do drzwi i przytrzymasz kluczyk w pozycji zamknij ten sygnał podajesz z wkładki zamka na komfort a on zamyka szyby :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo pytanie, poniewaz nie zostało dokładie odpowiedziane, a link wrclaguna nie działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo pytanie, poniewaz nie zostało dokładie odpowiedziane, a link wrclaguna nie działa

U mnie działa tamten link :)

podaje jeszcze raz : ====> http://a4-klub.pl/index.php?/topic/197253-zakladanie-czujnika-deszczu-swiatel-i-uruchamianie-modulu-coming-leaving-home/?p=2734819#entry2734819

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam nie działa u mnie funkcja leaving/coming home włączam ją na MMI w CAR w opcji oświetlenie zewnętrzne i nic mam ustawione czas na 10s.(też zmieniałem) automatycznie (średnie) światła dzienne.Przestawiałem te funkcje różnie ale niestety jak niechce się zapalać tak niechce oczywiście w ciemnym garażu.Audi jest z 2010r.posiada xenony.Czy wie ktoś jak to włączyć albo przyczynę czemu nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz czujnik ? daj scan z MCE 09

gdzie znajdę MCE 09? czujnik świateł mam bo zapalają się w automacie ale niewiem czy o to chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz czujnik ? daj scan z MCE 09

gdzie znajdę MCE 09? czujnik świateł mam bo zapalają się w automacie ale niewiem czy o to chodzi.

dwa posty wyzej masz cały temat :

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/212259-czy-w-kazdym-sterowniku-mozna-uruchomic-coming-leaving-home/#entry4148432

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz czujnik ? daj scan z MCE 09

gdzie znajdę MCE 09? czujnik świateł mam bo zapalają się w automacie ale niewiem czy o to chodzi.

dwa posty wyzej masz cały temat :

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/212259-czy-w-kazdym-sterowniku-mozna-uruchomic-coming-leaving-home/#entry4148432

ok już działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...