Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czy w kazdym sterowniku mozna uruchomic coming leaving home

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy w każdej B8 można uruchomić funkcję living home bo podobno jeżeli nie ma się ksenonów nie można. Zapraszam do dyskusji.

Opublikowano

To zależ czy masz bardzo bogato wyposażony sterownik instalacji elektrycznej (bortnez) bywało i tak że musi mieć czujnik zmierzchu.

Opublikowano
  • Autor

tak samo czy jest możliwość aby po jednym naciśnięciu pilota zamykało się auto i szyby bez przytrzymywania bo podobno nie zawsze się da :)

Opublikowano
tak samo czy jest możliwość aby po jednym naciśnięciu pilota zamykało się auto i szyby bez przytrzymywania bo podobno nie zawsze się da :)

Niestety nie da sie tak , musisz przytrzymać przycisk .

Opublikowano

Żeby same sie domykały musisz domontowac moduł albo w dokłądanym alarmie miec taka funkcje tak jak ja mam w swojej B5

Opublikowano

Wystarczy mieć dobry alarm i się szyby pozamykają same :]

Comming & Living Home w wersji "ręcznej" dla nie chcących zmieniać MCE lub do innych marek gdzie tego wypasu nie ma wcale :]

http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/comming-and-leaving-home-pilota-inaczej-247205/#post3052196 :) :)

Opublikowano

Heh. Ja u siebie w B5 mam domykanie szyb, komfortowe kierunki, doświetlanie zakrętu, coming/living home i wszystko sterowane z ori pilota:) Jak się ma chęci to można wszystko:)

Opublikowano
  • Autor

ile może kosztować taki moduł bo strasznie to denerwuje jak trzeba trzymać przycisk i sprawdzać czy wszystkie szyby się pozamykały. Myślałem że w B8 to normalne że taka funkcja jest. W starszym modelu było :)

Opublikowano

Kolego jak masz alarm a masz B8 to raczej masz jakiś lepszy i on ma to funkcje tylko trzeba to podłączyć lub zaprogramować :]

Acha i nie mówię o fabrycznym alarmie.

Sprawa nie jest taka skomplikowana: (chyba, że w B8 jest jakaś innowacja :]

Alarm lub jakiś moduł daje porostu dłuższy sygnał na zamykanie, tak samo masz jak wsadzisz klucz do drzwi i przytrzymasz kluczyk w pozycji zamknij ten sygnał podajesz z wkładki zamka na komfort a on zamyka szyby :]

  • 1 rok później...
Opublikowano

Mam to samo pytanie, poniewaz nie zostało dokładie odpowiedziane, a link wrclaguna nie działa

Opublikowano

Mam to samo pytanie, poniewaz nie zostało dokładie odpowiedziane, a link wrclaguna nie działa

U mnie działa tamten link :)

podaje jeszcze raz : ====> http://a4-klub.pl/index.php?/topic/197253-zakladanie-czujnika-deszczu-swiatel-i-uruchamianie-modulu-coming-leaving-home/?p=2734819#entry2734819

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano

witam nie działa u mnie funkcja leaving/coming home włączam ją na MMI w CAR w opcji oświetlenie zewnętrzne i nic mam ustawione czas na 10s.(też zmieniałem) automatycznie (średnie) światła dzienne.Przestawiałem te funkcje różnie ale niestety jak niechce się zapalać tak niechce oczywiście w ciemnym garażu.Audi jest z 2010r.posiada xenony.Czy wie ktoś jak to włączyć albo przyczynę czemu nie działa.

Opublikowano

a masz czujnik ? daj scan z MCE 09

gdzie znajdę MCE 09? czujnik świateł mam bo zapalają się w automacie ale niewiem czy o to chodzi.

Opublikowano

a masz czujnik ? daj scan z MCE 09

gdzie znajdę MCE 09? czujnik świateł mam bo zapalają się w automacie ale niewiem czy o to chodzi.

dwa posty wyzej masz cały temat :

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/212259-czy-w-kazdym-sterowniku-mozna-uruchomic-coming-leaving-home/#entry4148432

Opublikowano

a masz czujnik ? daj scan z MCE 09

gdzie znajdę MCE 09? czujnik świateł mam bo zapalają się w automacie ale niewiem czy o to chodzi.

dwa posty wyzej masz cały temat :

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/212259-czy-w-kazdym-sterowniku-mozna-uruchomic-coming-leaving-home/#entry4148432

ok już działa.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.