Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1998r wymiana licznika, kodowanie, immo


sbenios

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, prawdopodobnie będę musiał wymienić u siebie licznik. Obecnie mam w swoim immo II. Chce kupić licznik o numerze VDO 110.008.865/005; Audi 8D0 919 930 J. Mój licznik ma inną końcówkę tzn 8D0 919 xxx x. Podejdzie bez problemu? Jak zrobię VAG Commanderem k+can coś takiego zatrybi?

Łączę sie z licznikiem [17] i wprowadzam ze starego licznika kodowanie. (odczytuje go najpierw ze starego np commanderem?)

Łączę sie z licznikiem [17] i wybieram adaptacje [10] wpisuje nr kanału 00, natępnie [read], [save], [done go back], [close controller]. Wyłączam zapłon i włączam za ok pół minuty, nie uruchamiam silnika.

Łączę się z licznikiem, loguje się za pomocą pinu nowego licznika w formie 0XXXX. (też nie wiem skąd go wziąć, mogę podpiąć go sobie na stole, dać zasilanie, masę, podłączyć linie k i zczytać?) Wybieram adaptację [10], kanał 21, wpisuje 0 i zatwierdzam, następnie wpisuje liczbę kluczy, które chce dopasować i zatwierdzam oraz opuszczam adaptację. Klucz w stacyjce się dopasuje, lampka immo powinna zgasnąć.

Będę wdzięczny za pomoc, ewentualnie jakieś materiały do poczytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio przerabiałem to u siebie ja mam mniej skomplikowaną metodę.

wszystko to robię programem VAG-K+CAN Commander 1.4 (china) odczytasz nim pin w bardzo łatwy sposób oraz zaprogramujesz nowy licznik.

jak byś chciał mogę ci przesłać kilka screenów jak to wygląda w tym programie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...