Treść opublikowana przez sbenios
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Tak bez problemu.
-
[B5 ADR] Srebrny ADRek by Grabek
Parking na makro zawsze spoko
-
[B5 ADR] Bordowa strzała na 19"
A mnie kolor felgów się nie widzi jakoś, czarne lepsze chyba były.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Może czas zacząć czytać ze zrozumieniem? Jest wyraźnie napisane wszystko...
-
[ALL B5] Audi custom FIS
http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/b5-adr-rezanie-fis-3163/#msg74022 post numer 8
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Jak dobrze pamiętam auto klubowicza, który sprzedał furę, ale nie mogę sobie przypomnieć kto to Na lechickiej za rondem często je widuję.
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Mieszka I 24L. 2x zakładałem tam gaz i kolega również. Jestem mega zadowolony z jego usługi. Piotr Malczewski jak dobrze pamiętam się nazywa.
-
[B5 1.9 TDI AFN] Audi A4 by Murdzi *** 200 000km za nami! STR. 8 ***
A co planujesz kupić? Nowsza A4, czy zmiana na Skodę po salonowym rabacie
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Bardzo fajne miejscówki, szczególnie fenicja polecam
-
[B5 1.9 TDI AFN] Audi A4 by Murdzi *** 200 000km za nami! STR. 8 ***
Bo pamiętam, że miałeś tam pracować, a skoro śmigasz nowymi autami to chyba to
-
[B5 1.9 TDI AFN] Audi A4 by Murdzi *** 200 000km za nami! STR. 8 ***
Murdzi, teraz przypadkiem w Skodzie nie pracujesz czy coś?
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Ujawnił się Na co przesiadka?
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Czyje to? AUDI A4 BEZWYPADEK BiXenon Elektryka NAVI 1 Wł PL Mały przebieg m2007 Koszalin ? Tablica.pl
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Ja zrobiłem tak, że jak zeszlifowałem błotnik to położyłem podkład parę milimetrów szerzej jak zjechana blacha, a na to na ciutkę szerszy fragment psiknąłem wcześniej dorobioną farbę w sprayu w lakierniczym, koszt to koło 40zł za pusze 400ml. Wyszło tak, że nic nie widać co było robione. Edit. Na podkład wziąłem najtańsze co było w Castoramie, chyba 10zł kosztował.
-
[ALL B5] Devil`owe wozidło [-60/-40, 17"....]
Chyba coś nie bangla bo nie widzę zdjęć
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Tak bezawaryjna, a większość psujących się rzeczy jak na ironię to produkcja BOSCHA
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Śmiga aż miło, spalanie 100% po mieście 13L, więc tragedii nie ma jak na 2L i 155PS. Ma swoje minusy to auto, ale ogólnie jestem zadowolony. Po przejechaniu 4tyś km nie potwierdziła się jeszcze opinia o awaryjności, nawet żaróweczka się nie przepaliła. Teraz czeka mnie rozrząd do zrobienia, więc to straszniejsza rzecz niż w audi, 2 paski, 3 rolki i pompa i brak ogarniętych mechaników w Koszalinie wraz z blokadami i sprzętem Ale nie żałuję zmiany auta.
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Masakra normalnie Myślałem, że mój TS dużo pali, jednak wcale nie Ale patrząc na motostat to dalej masz niziutką średnią.
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
To ile wciągał Ci na tych szerokich kapciach?
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Siema Waldi W końcu się ujawniłeś Szkoda, że tak późno
-
[B5 1.9 TDI AFN] Audi A4 by Murdzi *** 200 000km za nami! STR. 8 ***
Ale dalej przedlifty
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
O wnętrze to dbałem, bo dużo w nim siedziałem także wiesz, ale i tak widać zuzycie Powoli B5 zaczyna się robić tanim autem, więc i młodziaki kupują Prezesik, ty wogóle jeszcze w samochodówce siedzisz czy już jakieś studia, bo w sumie zapomniałem
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Grabek94, rysopis idealny
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Nie, nie 100% Bobolice, dlatego, że kolega który tam mieszka czasem mi mówi, że widuje ten samochód, poza tym zna nowego właściciela
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Moja A4 jeździ teraz po Bobolicach, rozstałem się już miesiąc temu z nią