Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Numer uszczelki przed przepustnicą


krz3ysio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuje numeru uszczelki, która znajduje się przed przepustnica (taka gumowa) do a4 96r. 1.6. Z góry dziękuję.

---------- Post dopisany at 11:20 ---------- Poprzedni post napisany at 11:08 ----------

Czyszczenie przepływomierza i przepustnicy AUDI A4 - Motoryzacja - Fotosik.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed przepustnicą ? znaczy sie pomiędzy dolotem a przepustnicą ? czy kolektorem ssącym a przepustnicą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, potrzebuje numeru uszczelki, która znajduje się przed przepustnica (taka gumowa) do a4 96r. 1.6. Z góry dziękuję.

---------- Post dopisany at 11:20 ---------- Poprzedni post napisany at 11:08 ----------

Czyszczenie przepływomierza i przepustnicy AUDI A4 - Motoryzacja - Fotosik.pl

Powinieneś uzupełnić profil

Nie wiem czy oto Ci chodzi ale to do silnika 1,6-1,8 o oznaczeniu

ADP, AEB, AHL, AKM,

A oznaczenia ALL jak masz w prefiksie w tym roczniku nie znalazłem

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w etce nie ma nic na temat tej uszczelki, ona chyba stanowi jedność z tą plastikową rurą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w etce nie ma nic na temat tej uszczelki, ona chyba stanowi jedność z tą plastikową rurą

Dokładnie jak piszesz Karolu...Ale nie wiadomo do czego ona mu jest potrzebna bo w założonym wątku ma opis silnika "ALL" a takiego motoru w etce nie ma w tym roczniku i pojemności

Pisałem gościowi by uzupełnił profil by było coś wiadomo ale to chyba jakiś problem dla Niego..:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wydaje mi sie żeby w tym miejscu była jakaś uszczelka, ta rure poprostu nakladasz na przepustnice i sciagasz opaska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego krz3ysio może poprzedni właściciel coś przy tym grzebał i sam zmodyfikował tą część dolotu montując jakąś uszczelkę której oryginalnie tam nie ma ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie fabrycznie przychodzi tam uszczelka ale też jej osobiście jeszcze nie znalazłem w sprzedaży 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...