Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dobry lakiernik okolice Legnicy


szyman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.poszukuje dobrego lakiernika z Legnicy badź okolic.Jezeli ktoś ma sprawdzonego to prosze o dane.Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w Legnicy, i też chciałem pomalować sobie maskę, ale rozglądałem się za jakimś lakiernikiem i jest ciężko. Często odwalają kaszane, lakier źle położony, źle przeszlifowane itp itd. Bardzo ciężko o dobrego malarza.

Jak jakiegoś znajdziesz i będziesz po robocie to daj znać co i jak poszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niema problemu KrzyHo jak cos znajde i bedzie po robocie dam znac.Ja ma do pomalowania błotnik i zderzak przedni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A twoje Audi to nie jest koloru zielonej butelki i nie stoi na parkingu koło carrfoura?? Dzisiaj widziałem stała tam taka na feli chyba 17, miała puknięty błotnik i chyba lampę pobitą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:> no dokladnie to moja widzialeś moze kiedys sie spotkamy i pogadamy o furkach.pozdro :th: a orientujesz sie jaki nr.seryjny maja kości do tych lamp co ty masz.Bo chce zamowic z ASO i typ mnie sie pytal o numer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. ja mam lampe lewa na sprzedaz jesli bys chcial to moge poszukac i sprzedac napewno za mniej niz znajdziesz na allegro

To takie male OT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. ja mam lampe lewa na sprzedaz jesli bys chcial to moge poszukac i sprzedac napewno za mniej niz znajdziesz na allegro

To takie male OT :)

lampy juz mam kupione czekaja w domciu :tongue4: ale dzieki za chęci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numeru seryjnego nie znam, ale mogę sprawdzić, moją to ta srebrna stoi przy siatce na wprost drogi koło budki :D

Sprawdziłem i numer kostki do lampy poliftowej to: 8D0 973 734

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki.to juz wiem ktora to twoja audica bo na tym samym parkingu trzymam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki.to juz wiem ktora to twoja audica bo na tym samym parkingu trzymam :)

Domyślam się bo ja twoją zobaczyłem jak parkowałem swoje autko. I jak ci się widzi moje autko??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak ci się widzi moje autko??

ładna seria fajnie sie prezentuje.Szybki byś delikatnie jeszcze przyciemnil listwy chromowe w koło szyb i bylo by :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie szyb nie chcę przyciemniać, a te chromowane listwy to w srebrnym mi osobiście się nie podobają.

Ale dzięki za ocene.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko,każdemu przecież może sie podobac coś innego.Ja mam właśnie w planach przyciemnic szybki ,listwy chromowe założyc no i delikatnie obniżyc bo na tym zawiasie na tych felgach niema efektu przód za wysoko stoi.A z car-audio coś robiłeś czy też masz serie bo z tego co na zdjęciach widziałem to radio seryjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty masz ciemny kolor więc listwy będą pasować, szyby musiałbym zrobić tylko tył a w sedanie mi się to nie podoba, dlatego nie chcę robić. A zawieszenie u Ciebie to musi być obniżone bo teraz wygląda jak wóz drabiniasty :kox: Z car-audio narazie nic nie robiłem, mam zamiar zmienić radio na concert II żeby CD było, nie chcę zmieniać radio na jakiejś innej firmy bo są węższe i trzeba by te plastiki założyć i mi się to nie podoba. Chcę zmienić z przodu głośniki na 16 cm które mi zostały z poprzedniego samochodu, fajnie tam grały to i tu powinny, ale nie mam czasu zrobić dystansów.

Chcę zrobić zawieszenie do wersji 1BE u siebie, lecz to dopiero pod koniec wakacji, trzeba kasę uzbierać i znaleźć gdzieś takie sprężyny.

Myślałem nad chipem i pełnym FIS-em.

Narazie zamówiłem VAG-a i będę sie tym bawił w najbliższym czasie. Pomału do przodu ze zmianami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...