Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mocowanie reflektora


Scorpinho

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panow,

W sobote mialem na drodze watpliwa przyjemnosc spotkania oko w oko z sarna. Spotkanie skonczylo sie malo przyjemnie dla obu stron :/ Po mojej stronie skonczylo sie pogietym prawym blotnikiem i peknietym przednim zderzakiem. W niedziele bylem u blacharza ktory powiedzial ze blotnik jest nie do uratowania i trzeba zalatwic nowy (moze ktos przypadkiem ma srebrny na sprzedaz - wciaz szukam? ;)). Zderzak bedzie do klejenia i malowania. Po dzisiejszych ogledzinach miejsca tragedii, okazalo sie, ze reflektor tez juz sie do niczego nie nada - wbilo go do srodka i wszystko jest popekane. I tu zaczyna sie problem - na czym powinien trzymac sie caly klosz? Problem w tym ze w tej czesci mam prawie wszystko polamane i niewiele zostalo :(

http://i46.tinypic.com/25snasx.jpg

http://i47.tinypic.com/34pe35y.jpg

http://i49.tinypic.com/2e6fzth.jpg

Troche czytalem i z pewnoscia brakuje mi tego NOWE MOCOWANIE ŚLIZG UCHWYT REFLEKTORA AUDI A4 B6 (2797241275) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Ale czy cos jeszcze? Dodatkowo widac ze mam dziure (na 1. zdjeciu) w (chyba) filtrze powietrza :/ Jakies rady? Pierwszy raz mam taka masakre :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam reflektor jest mocowany czterema srubami - dwie gora i dwie dol.

Czyli nowy slizg, obudowa filtra i po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie masakra, masakry nie widziałeś i tak że tylko tyle się stało, nowe elementy pozakładać i dalej ogień na tłoki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem ze to nie jest masakra, ale masakra jest dla mnie, ze musze leciec z kasy ;) Tak przy okazji - szukam na alledrogo od kilku dni prawego blotnika i za chiny nie moge dobrac lakieru :/ Pewnie skonczy sie dobraniem "na oko" a pozniej ewentualnie wizyta u lakiernika :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem ze to nie jest masakra, ale masakra jest dla mnie, ze musze leciec z kasy ;) Tak przy okazji - szukam na alledrogo od kilku dni prawego blotnika i za chiny nie moge dobrac lakieru :/ Pewnie skonczy sie dobraniem "na oko" a pozniej ewentualnie wizyta u lakiernika :/

nie łudziłbym się, że dopasujesz kolor na alledrogo.pl :wink:

PS. niestey jazda samochodem kosztuje...ale u Ciebie jest gooood: slizg, lampa, błotnik i obudowa filtra pow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak a propos tego filtra - nie da sie go jakos "zalatac"? Jest w ogole sens robienia czegos takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak a propos tego filtra - nie da sie go jakos "zalatac"? Jest w ogole sens robienia czegos takiego?

pewnie, że się da ale pomyśl czy warto wkladac klejione graty do audi :decayed:

---------- Post dopisany at 11:01 ---------- Poprzedni post napisany at 11:00 ----------

tu masz za grosze :

AUDI A4 1.9 TDI 02 130KM obudowa filtra powietrza (2737281782) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, dzieki Artur, zamowilem.

Z tym klejeniem to masz absolutna racje. Chcialem tylko wiedziec czy to jest powazna usterka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...