Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kodowanie centralnego zamka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, chciałem zakodować sobie zgodnie z instrukcją podaną przez kolegę adadur :

Spróbujmy aby w naszym aucie zamki w drzwiach i klapie bagażnika zamykały się automatycznie po ruszeniu (przekroczeniu 15km/h), a następnie po zatrzymanu, zgaszeniu auta i wyjęciu kluczyka otwierały się.

Procedura kodowania:

1) Wchodzimy do sterownika:

STG 35 (Zentralverriegelung) auswählen (Komfortsystem)

2) Wybieramy

STG Codierung -> Funktion 07

3) Odczytujemy wartość w Software Coding

np. w moim przypadku było to 12865

UWAGA: Koniecznie zapisać wartość kodu sprzed zmiany by wrazie niepowodzenia (nie zadziałania, itp) wpisać go ponownie.

Rozszyfowując tą wartość mamy:

+ 008192

+ 004096

+ 000512

+ 000064

+ 000001

SUMA = 12865

tymsamym rozszyfrowaliśmy jakie funkcje mamy włączone - patrz lista kodowania powyżej.

4) dodajemy funkcję zamykania zamków po przekroczeniu 15km/h i odblowowywania ich po zgaszeniu auta i wyjęciu kluczyka. W tym celu musimy dodat wartość kodu:

+ 000032

nowa Suma = 12897

Wartość tą wpisujemy w oknie w miejscu odczytanego dotychczasowego kodu (linijka Software Coding)

5) Zatwierdzamy "Do it!"

6) Teraz już możemy cieszyć sie załączoną nową funkcją.

Niestety, po pierwsze w moim vag com 311 nie mogę znaleźć tej funkcji STG 35 (Zentralverriegelung) auswählen (Komfortsystem)i cały plan tego kodowania licho wzięło. Może ktoś robił to ta wersją vaga ?

Opublikowano

Jak nie może znaleść, wejdz w okno select potem 35-central. locks i jesteś w zamku centralnym potem przechodzisz do kodowania i cieszysz się zakodowanymi funkcjami.

Opublikowano
  • Autor

Aha, tylko że mi coś w nie chce się połączyć vag.

Opublikowano

a z innymi sterownikami ci się łączy?

Opublikowano
  • Autor

Z innymi tak.

Opublikowano

w 95-96 roku z tego co kojarzę to chyba się nie połączysz z modułem komfortu bo go nie ma, ale niech ktoś jeszcze potwierdzi bo nie dam sobie głowy uciąć czy tak jest :decayed:

Opublikowano

Przecież nikt nie pisze że ma się łączyć z modułem komfortu(46) bo go nie ma ale kolega ma problem z połączeniem się z centralnym zamkiem(35). Może spróbuj ściągnąć sobie inny programik albo ktoś z twojej okolicy ma kabel aby sprawdzić na innym czy też występuje ten sam problem.

Opublikowano
  • Autor

Kable mam 2 do vag com 311 oraz do polskiego vag 4.9 i też nic.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.