Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ktora pompa pompka jest odpowiedzialna za podawanie paliwa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema;) pytanie brzmi

ktora pompa lub pompka jest odpowiedzialna za podawanie lub pobieranie paliwa z baku.. .te 2 z plywakami pod kanapa czy to cos za nimi z zielona glowka plastikowa??

bo mam wrazenie ze jest cos nie takz tym ..bo mam problem z odpaleniem jak troche mrozem przywalio i bez gazu w podlodze nie odpala..rozruch prawidlowy i zaraz gasnie trzesie calym autem przytym i kupa dymu jest..;/..mowia ze paliwo mam zamarzniete ale ja mysle ze to co innego bo jak juz jade i dam mocno gazu to na duzych obrotach czasem nim szarpnie..jak sprawdzic czy te pompki podaja paliwo zwlaszcza przy odpalaniu..?????????????

---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 20:33 ----------

siema;) pytanie brzmi

ktora pompa lub pompka jest odpowiedzialna za podawanie lub pobieranie paliwa z baku.. .te 2 z plywakami pod kanapa czy to cos za nimi z zielona glowka plastikowa??

bo mam wrazenie ze jest cos nie takz tym ..bo mam problem z odpaleniem jak troche mrozem przywalio i bez gazu w podlodze nie odpala..rozruch prawidlowy i zaraz gasnie trzesie calym autem przytym i kupa dymu jest..;/..mowia ze paliwo mam zamarzniete ale ja mysle ze to co innego bo jak juz jade i dam mocno gazu to na duzych obrotach czasem nim szarpnie..jak sprawdzic czy te pompki podaja paliwo zwlaszcza przy odpalaniu..?????????????

albo co jest odpowiedzalne za przekazanie paliwa do komory spietrzajacej?

Opublikowano

Paliwo z baku zasysa pompa wtryskowa. Za podawanie paliwa do kosza z którego paliwo zasysa pompa wtryskowa odpowiedzialna jest pompa przelewowa która pompuje paliwo do kosza. Pompa załącza się w momencie kiedy czujnik G210 (znajdujący się w koszu) zasygnalizuje niski poziom paliwa w koszu. Pompka przelewowa pracuje tylko w momencie kiedy G210 daje impuls o niskim stanie paliwa.

Więc jeśli masz np. cały zbiornik zalany paliwem wówczas kosz jest pełny i pompka nie pracuje, jeśli masz poniżej wysokości kosza G210 daje sygnał i pompka przelewa paliwo ze zbiornika do kosza z którego pompa wtryskowa bierze paliwo.

Tak wygląda cała filozofia układu paliwowego w 2.5TDI. Poczytaj o czujniku G210, pompce przelewowej i wszystko będziesz miał jasne.

Opublikowano
  • Autor

okey:) dzieki!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.